BioAir Comfort 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

8,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

BioAir Comfort mėnesiniai lęšiai, sukurti iš modernios medžiagos, patogūs nešioti. Jie pasižymi patobulintais drėkinimo ir deguonies pralaidumo parametrais.

Didelės raiškos matymas - šių lęšių naudojimas leidžia mėgautis regėjimu su didesniu jautrumu kontrastui, padidintu gyliu ir ryškumu, nepriklausomai nuo vyraujančių apšvietimo sąlygų.
Didelis vandens kiekis - BioAir Comfort lęšiai sukurti remiantis itin hidratuota medžiaga, kurios dėka jie pasižymi palankia, ilgai išliekančia drėgme ir apsaugo akis nuo nemalonaus išsausėjimo.
Šiuolaikiniai UV filtrai - suteikia akims papildomą apsaugą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio. Tai įmanoma dėl modernių UVA/UVB filtrų komplekso.
Lęšiai su atspalviu, kad būtų lengviau įsidėti - BioAir Comfort lęšius gali naudoti ir pradedantieji vartotojai dėl šviesiai mėlyno atspalvio vienoje iš kontaktinių lęšių pusių, o tai žymiai palengvina jų įdėjimą.
Naudojimas - BioAir Comfort
Naudojimas - vieną pasirinktą lęšių porą galite naudoti iki 30 dienų. Vienintelė sąlyga – kasdienis lęšių valymas su tam skirtu skysčiu.
Pakuotėje 3 vienetai - tai tobulas kiekis norint išbandyti tam tikro tipo lęšius arba sukurti komplektą su kitokio stiprumo pakuote, visiškai pritaikytą jūsų regėjimo defekto reikalavimams.
 

BioAir Comfort lęšių charakteristika:

 

BioAir Comfort kontaktiniai lęšiai pagaminti iš naujoviškos medžiagos, kurios sudėtis labai panaši į akies. Dėl šios priežasties lęšiai išlieka nepastebimi viso naudojimo metu. Tuo labiau, kad dėl itin plonų kraštų ir padidinto skersmens jie greitai ir tiksliai prisitaiko prie individualios akies formos. Net ir dienos pabaigoje regėjimas pailsėjęs, o akys drėgnos – dėl didelio lęšių drėkinimo laipsnio, siekiančio net 42%. BioAir Comfort taip pat pasižymi palankiu deguonies pralaidumo koeficientu, kuris suteikia ragenai laisvą prieigą prie deguonies ir sumažina infekcijos riziką.

BioAir Comfort lęšiai užtikrina didelės raiškos regėjimą, be šešėlių ir atspindžių. Jie skirti koreguoti trumparegystę, o dėl plataus parametrų diapazono jų pasirinkimas pagal individualaus vartotojo poreikius yra dar lengvesnis. Modernūs UV filtrai suteikia lęšiams papildomą apsaugą nuo žalingo saulės spindulių poveikio.

 

Kam skirti BioAir Comfort lęšiai?

 

BioAir Comfort lęšiai skirti naudoti visą mėnesį. Taigi tai puikus pasiūlymas žmonėms, nemėgstantiems apsikrauti kelių dešimčių porų lęšių atsargomis ir kasdien griebtis naujų. „BioAir Comfort“ kontaktinių lęšių naudojimo patogumą įvertins ir pradedantieji vartotojai – dėl atspalvio vienoje pusėje ir lankstumo įdėjimas bus labai paprastas. O kadangi lęšiai pasižymi plačiu stiprumų pasirinkimu – nuo -0,50 iki -12,00 D, juos gali naudoti tiek didelių, tiek mažų regėjimo defektų (trumparegystės) savininkai.

 

BioAir Comfort lęšių privalumai:

 

BioAir Comfort yra mėnesiniai lęšiai. Tai reiškia, kad tinkamai prižiūrint vieną porą galite naudoti iki 30 dienų. Todėl pakuotė, kurioje yra 3 lęšiai, idealiai tinka išbandyti tam tikro tipo kontaktinius lęšius arba derinti su skirtingo stiprumo lęšiais ir sukurti 3 mėnesių atsargą, visiškai pritaikytą jūsų poreikiams.

 

BioAir Comfort lęšių savybės:

 
  • puikus komfortas,
  • didelis vandens kiekis,
  • apsauga nuo UV spindulių,
  • lengva įsidėti dėl mėlyno atspalvio.
 

BioAir Comfort lęšių parametrai::

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas BioAir lęšiai
Producent HORIEN
Moc sferyczna nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Drėkinimas 42%
Medžiaga Poly-2-hydroxyethyl Methacrylate
Filtrai UV >90% UVA i UVB
 

Taip pat žiūrėkite kitus BioAir prekės ženklo lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasHORIEN
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:BioAir Comfort 3 vnt.
Jūsų nuomonė