Horien lęšius, tirpalus ir akių lašus

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
Neradote ko ieškote? Parašykite mums
Jūsų pateiktų duomenų administratorius yra UAB „Optes“. Skaytyti daugiau.

Horien lęšiai, priežiūros skysčiai ir akių lašai

Šiandien oftalmologijos rinkoje yra daug pripažintų kontaktinių lęšių ir jų priežiūros priedų prekių ženklų. Vienas iš tokių prekių ženklų yra Horien, siūlantis šiuolaikiškus ir, svarbiausia, už prieinamą kainą kontaktinius lęšius ir priežiūros skysčius.

Horien lęšių ir skysčių aprašymas

Horien lęšiai yra minkšti kontaktiniai lęšiai, kurie pirmiausia skirti nešioti kasdien. Jie pagaminti iš minkštos, hidrogelio medžiagos, kuri puikiai prisitaiko prie akies formos ir suteikia jai drėkinimo. Horien lęšiai turi šviesiai mėlyną atspalvį, todėl juos lengviau naudoti. Reikia pažymėti, kad Horien lęšis, nepaisant mėlynos spalvos, nekeičia akių spalvos. Ši procedūra buvo naudojama "Horien" lęšiuose tik tam, kad jie būtų geriau matomi ir lengviau aptikti valymo skystyje.

Horien gamina taikydama labai tikslią liejimo formą. Dėl to jis gali užtikrinti tobulą lęšio formą, optimalų nešiojimo komfortą ir nuolatinį regėjimo aštrumą iš esmės visomis sąlygomis. Reikia pasakyti, kad liejimo formoje technologija pranoksta kitas gamybos technologijas, kurias naudoja konkurencingi kontaktinių lęšių gamintojai. Horien lęšių gamybos procese modernūs kontaktiniai lęšiai sukuriami tobulos formos ir idealiai plokščių paviršių požiūriu. Horien lęšiai suteikia vartotojams didelį nešiojimo komfortą, prieinamą kainą, puikų regėjimo aštrumą, ypač lyginant su sferiniais lęšiais. Horien lęšių priežiūra nereikalauja per daug pastangų.

Savo ruožtu Horien skysčiai naudojami visų minkštųjų kontaktinių lęšių priežiūrai. Jie užtikrina lęšių dezinfekciją, nuolatinį drėkinimą ir maksimalią priežiūrą. Horien skystis turi platų pritaikymo spektrą. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios leidžia lengvai ir, svarbiausia, efektyviausiai išvalyti ir dezinfekuoti naudotus kontaktinius lęšius.

Kam skirti Horien kontaktiniai lęšiai ir skysčiai?

Horien lęšiai bus tinkamas pasirinkimas tiems, kurie anksčiau lęšių nenešiojo. Juos lengva uždėti ir nusiimti, o dėl mėlynos spalvos aiškiai matosi net dėžutėje. Žmonėms, kurie ilgą laiką regėjimo defektus taiso lęšiais, Horien lęšiai taip pat bus geriausias produktas. Jie suteikia gerą regėjimą ir komfortą trumparegiams ir toliaregiams.

Horien prekės ženklo gaminiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi Horien kontaktiniai lęšiai ir priežiūros sprendimai – tai aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos Horien. Horien produktai apima:

 • Horien dieniniai kontaktiniai lęšiai
  • Horien 1 Day Disposable - vienadieniai kontaktiniai lęšiai, skirti trumparegystės ir toliaregystės gydymui. Jie buvo pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagos, pasižyminčios dideliu lankstumu – dėl to dėvint jie praktiškai nepastebimi. Jie turi aukštą deguonies pralaidumo koeficientą ir maksimalų drėkinimo lygį – dėl šių savybių juos patogu ir patogu nešioti, nesijaudinant dėl akių dirginimo ir per didelio išsausėjimo. Horien 1 Day Disposable lęšiai puikiai ištaiso Jūsų regėjimo defektą, gaminys taip pat praturtintas UV filtrais.
  • Horien 1 Day Disposable EasyDay - vienadieniai trumparegystės lęšiai, sukurti remiantis naujausiomis technologijomis. Produktas efektyviai ištaiso regėjimo defektus, užtikrindamas tobulą regėjimą bet kokioje situacijoje, o dėl didelio drėkinimo lygio naudotojo akys sudrėkintos, švarios ir nedirginamos nešiojant akinius. Lęšiai skirti nešioti vienai dienai, todėl jiems nereikia kasdienės priežiūros. Produktas taip pat praturtintas apsauginiais UV filtrais, kurių dėka jie apsaugo vartotojo akis nuo saulės spindulių.
 • Mėnesiniai Horien lęšiai
  • Horien Disposable - aukštos kokybės kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš modernios Ocufilcon D medžiagos – dėl to jie pasižymi aukštu hidratacijos lygiu ir optimaliu deguonies pralaidumo indeksu, todėl juos nešioti itin patogu ir patogu, o naudotojo akys be dirginimo, džiovinimo ir infekcijų. Be to, jie yra atsparūs baltymų nuosėdų ir kitų nešvarumų kaupimuisi, o puiki forma reiškia, kad puikiai priglunda prie vartotojo akies, neleidžia iškristi ir susisukti lęšio. Produktas skirtas kasdieniam dėvėjimui, išlaikant vakarinę priežiūrą.
  • Horien Disposable EasyDay - inovatyvūs kasdieniai lęšiai, užtikrinantys ryškų ir tobulą regėjimą kiekvienoje situacijoje – pasižymi patobulinta struktūra ir plonais krašteliais, todėl juos naudoti itin patogu, o patys akiniai itin lankstūs ir patogūs. Lęšiams būdingas aukštas drėkinimo lygis, todėl jie apsaugo akis nuo dirginimo ar išsausėjimo. Šis gaminys taip pat išsiskiria lengvu pritaikymu, nes turi mėlyną atspalvį ant lęšio, todėl jį lengviau užsidėti – dėl to šis modelis idealiai tiks ir nepatyrusiems vartotojams.
 • Horien kontaktinių lęšių skysčiai
  • Horien BestBalance - aukštos kokybės preparatas, kuriuo galite valyti kontaktinius lęšius, pašalindami nuo jų paviršiaus visų rūšių nešvarumus. Produkto sudėtyje yra natrio hialuronato bei maistinių ir sveikatą stiprinančių medžiagų, todėl jo naudojimas leidžia pilnai sudrėkinti lęšius ir taip pagreitinti akies regeneraciją. Šiame skystyje taip pat galite laikyti lęšius, kai jų nenešiate, nebijodami prarasti unikalių savybių. Produktas skirtas visų tipų lęšiams.
  • Horien UltraComfort - daugiafunkcinis preparatas kontaktiniams lęšiams valyti – jo pagalba nuo lęšio paviršiaus atsikratysite visų rūšių nešvarumų, užtikrindami jų nepriekaištingumą ir šviežumą. Šio skysčio dėka ne tik pasirūpinsite visapusiška lęšių priežiūra, bet ir užtikrinsite gilų jų drėkinimą, kuris įmanomas dėl didelio natrio hialuronato kiekio. Šio gaminio naudojimas taip pat leis pratęsti lęšių tarnavimo laiką, paruošiant juos tolesniam patogiam naudojimui.
 • Horien akių lašai
  • Horien Aqua Comfort - daugiafunkciniai akių lašai, kurių užduotis yra suteikti akims ilgalaikį drėkinimą, o tai reiškia nepageidaujamo dirginimo ir sausumo bei per didelio nuovargio pašalinimą. Šis preparatas pasižymi patobulinta sudėtimi, buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų, o jo naudojimas leidžia pagreitinti akies regeneraciją, pašalinant mikrotraumus. Be maksimalaus drėkinimo, produktas valo akis, pašalindamas dirginančius nešvarumus, pvz., dulkes. Naudodami šį preparatą taip pat pagerinsite regėjimo kokybę ir išvengsite infekcijos.