Horien Disposable EasyDay 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

7,19 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Horien Disposable EasyDay minkšti hidrogelio kontaktiniai lęšiai yra kas mėnesį keičiamas produktas. Dėl patobulintos formos ir palankių parametrų jie itin patogūs kasdieniniame naudojime. Patogūs naudoti, saugūs akims ir garantuojantys nepriekaištingą regėjimo kokybę, tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems lęšių nešiojantiems.

Ilgalaikis drėkinimas - itin drėkinamos medžiagos panaudojimas leido kūrėjams sukurti itin drėkinamus lęšius, kurie išlaiko šią drėgmę iki kelių valandų, apsaugodami naudotojo akis nuo išsausėjimo.
Patobulinta forma - lęšiai sukurti naudojant tikslią liejimo formą. Dėl to jie pasižymi patobulinta forma – plonesniais kraštais ir idealiai plokščiu paviršiumi. Taigi jie dar geriau priglunda prie akies ir išlieka nepastebimi viso naudojimo metu.
Aukštos kokybės matymas - Horien Disposable EasyDay lęšiai užtikrina geresnį regėjimo aštrumą, lyginant su sferiniais lęšiais. Vaizdas, matomas po jų taikymo, yra ryškus, sodrus, su didesniu kontrastu. Jokio triukšmo ar atspindžių.
Lengvas ir intuityvus pritaikymas - kiekvienas objektyvas turi šviesiai mėlyną atspalvį vienoje pusėje. Tai priedas, kuris nekeičia akių spalvos, tačiau lęšių uždėjimas tampa daug lengvesnis ir intuityvesnis, o neteisingo įdėjimo rizika beveik lygi nuliui.
Dienos režimas - vieną lęšių porą galite naudoti iki 30 dienų. Vienintelė sąlyga – išlaikyti kasdienį jų naudojimo režimą, t.y. prieš miegą išimti lęšius ir sudėti į indą su priežiūros skysčiu.
Prieinama kaina - Horien EasyDay
Prieinama kaina - Horien Disposable EasyDay lęšiai yra vienas geriausių pasiūlymų šioje kainų kategorijoje, todėl juos ypač vertina žmonės, kurie tokio optinio sprendimo siekia pirmą kartą ir nenori patirti bereikalingų išlaidų dėl galimų atsistatydinimas.
 

Horien Disposable EasyDay lęšių charakteristika:

 

Optikos pramonės specialistų sukurti pažangiomis gamybos technologijomis, Horien EasyDay lęšiai yra kiekvieno dėmesio vertas produktas. Dėl hidrogelio, labai hidratuotos medžiagos, kontaktiniai lęšiai išlaiko drėgmę daug valandų, neleidžia akims išsausėti. Jie nesukuria nepralaidaus barjero tarp akies ir aplinkos, priešingai – suteikia ragenai laisvą prieigą prie deguonies ir taip apsaugo akis nuo pavojingų infekcijų. In-mod technologija leido kūrėjams sukurti tobulos formos lęšius – plokščią paviršių ir plonus kraštus. Dėl to lęšiai greitai prisitaiko prie individualios akies formos, nejuda, nesivynioja ir išlieka nepastebimi viso naudojimo metu. Jie nesukelia mikrotraumos.

Horien EasyDay kontaktiniai lęšiai buvo praturtinti šviesiai mėlynu atspalviu vienoje pusėje – kad būtų dar lengviau ir intuityviau. Dėl prieinamos kainos ir didelės raiškos regėjimo jie yra vieni labiausiai vertinamų lęšių rinkoje.

 

Kam skirti Horien vienkartiniai EasyDay lęšiai?

 

Naudokite Horien EasyDay kontaktinius lęšius, jei mėgstate vieną porą naudoti ilgą laiką ir dėl to nenorite užpildyti spintelės pilnomis dėžėmis vienkartinių lęšių. Tačiau atminkite, kad lęšių keitimas pagal planą – tam, kad būtų visiškai saugus akims ir išlaikytų naudingas savybes – reikalauja reguliariai naudoti priežiūros skystį. Galimi neigiamos korekcijos galios Horien EasyDay lęšiai tinka trumparegiams, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems nešiojantiems lęšius.

 

Horien vienkartinių EasyDay lęšių privalumai:

 

Horien EasyDay paketas, kuriame yra trys lęšių dalys, yra puikus sprendimas, kai norite išbandyti tam tikro tipo kontaktinius lęšius, o galimo atsisakymo atveju nerizikuokite iššvaistyti pinigų. Ši parinktis taip pat rekomenduojama žmonėms, turintiems regėjimo defektų, kurių kiekvienoje akyje yra skirtingos reikšmės, ir jiems reikia sukurti rinkinį, sudarytą iš dviejų skirtingų paketų.

 

Horien Disposable EasyDay lęšių parametrai:

 
Lęšių kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekinis ženklas Horien lęšiai
Gamintojas HORIEN
Sferinė galia nuo -8,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,25 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Skersmuo 14,2
Drėkinimas 55%
Medžiaga Ocufilcon D
Technologija Liejimo į formą
Režimas Dieninis
 

Žiūrėkite kitus Horien lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasHORIEN
Prekės ženklasHorien
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Horien Disposable EasyDay 3 vnt.
Jūsų nuomonė