FreshLook lęšiai

View as Grid List

14 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

14 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktiniai lęšiai FreshLook

Jūsų akių spalva yra nekokia, išblukusio mėlyno atspalvio arba kaip ir visų aplinkui rudos spalvos? Norėtumėte pakeisti ją vienu akimirksniu nesinaudojant chirurgo paslaugomis? Galite tai pasiekti naudojant spalvotus kontaktinius lęšius. Tokius lęšius gali nešioti tiek turintys tiek neturintys regos trūkumų. Alcon pasiūlyme yra šiuolaikiniai spalvoti kontaktiniai lęšiai FreshLook.

FreshLook aprašymas

Alcon naudojant naujausias medžiagas ir oftalmotologijos technologijas sukūrė FreshLook lęšius, kurie ne tik koreguoja regos trūkumą bet pakeičia ar paryškina akių spalvą. FreshLook lęšius pagamino maudojant tas pačias medžiagas kaip ir Dailies lęšiams. Lęšiai turi aukštą vandens ir deguonies laipsnius. Gaminant FreshLook panaudota LightStream technologija, kurios dėka lęšio kraštai yra labai ploni, o tai suteikia tik dar daugiau komforto. FreshLook tai lęšiai suteikiantys akims gražią natūralią spalvą - mėlyną, žalią, pilką itt. Nešiojant FreshLook lęšius galima būti tikriems, kad akys yra visapusiškai apsaugotos.

Kam skirti FreshLook lęšiai?

Alcon gamintojo lęšiai FreshLook rekomenduojami visiems, kurie nori paryškinti ar pakeisti natūralią akių spalvą. Kai kurios FreshLook spalvos atrodo nenatūraliai ir netinka nešiojimui kiekvienai dienai, labiau tinka – vestuvėms, karnavalams, šventėms itt.

FreshLook lęšiai paryškinantys natūralią akių spalvą rekomenduojami bet kokio amžiaus žmonėms. Galima juos naudoti kiekvieną dieną. Juos naudoti gali ir regos trūkumų turintys asmenis, kadangi vienu metu šie kontaktiniai lęšiai ir koreguoja trūkumus ir paryškina akių spalvą. Taip pat yra FreshLook lęšių linija skirta neturintiems regos sutrikimų, kurie tik nori pakeisti akių spalvą.

FreshLook produkcija

FreshLook lęšių rinkoje galime rasti įvairių rūšių:

  • FreshLook One Day - tai spalvoti vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Juos labai lengva įsidėti ir išimti po visos dienos naudojimo. Paprasta naudoti, nes nereikalauja priežiūros. Vakare išmetami į šiukšlių dėžę, o ryte įsidedama nauja pora. FreshLook One Day ypač rekomenduojami pradedantiems nešioti kontaktinius lęšius arba norintiems paryškinti akių spalvą.
  • FreshLook ColorBlends - lęšiai imituojantys natūralią akių spalvą. Skirti šviesioms ir tamsioms akims.

Firminiai FreshLook lęšiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi kontaktiniai lęšiai FreshLook yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos Alcon. Taip pat žiūrėkite kitus šios įmonės gaminius: