FreshLook® One Day 10 vnt.

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Mūsų kaina:

13,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.Lęšiai FreshLook® One Day tai vienadieniai spalvoti lęšiai, kurie yra prieinami įmonės Alcon® Vision Care.

Charakteristika FreshLook® One Day:


FreshLook® One Day tai vienadieniai spalvoti lęšiai, kurie atsirado iš lęšių savybių derinio Focus® Dailies® All Day Comfort su unikalia technologija FreshLook ColorBlends®. FreshLook® One Day pagaminti iš medžiagos Nelfilcon A, o kartu su 69% vandens laipsniu lemia, kad lęšiai yra patogūs net dienos pabaigoje. Dėl FreshLook® One Day lęšiuose panaudotos technologijos LightStream™ lęšių kraštas yra nepaprastai plonas, o tai suteikia nepaprastą nešiojimo komfortą. FreshLook® One Day lęšių produkcijoje taip pat panaudota technologija , kuri vienu metu naudojamos trys spalvos rainelės piešimui, todėl efektas kurį matome, yra labai subtilus ir natūralus.

Lęšiai prieinami „0“ versijoje (be lęšių stiprumo), o taip pat minusiniuose stiprumose.


Kam skirti FreshLook® One Day?


FreshLook® One Day lęšiai idealūs asmenims, kurie nori paryškinti arba pakeisti savo akių spalvą. Tinka asmenims, kurie  nori pasipuoški šventei, bei tiems, kurie pirmą kartą susipažino su spalvotais lęšiais.


Lęšiai turi populiariausias spalvas:  

  • Blue - mėlyni kontaktiniai lęšiai,
  • Gray - pilki kontaktiniai lęšiai,
  • Green - žalieji kontaktiniai lęšiai,
  • Pure Hazel - riešuto kontaktiniai lęšiai.
 

FreshLook® One Day lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Spalvoti lęšiai
Prekės ženklas FreshLook lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 13,8
Spalva Blue, Green, Gray, Pure Hazel
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 69%
Medžiaga Nelfilcon A
Technologija LightStream, 3-in-1 colour blend technology
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasFreshlook
Vienetų skaičius pakuotėje10 vnt
SpalvaBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:FreshLook® One Day 10 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti FreshLook® One Day 10 vnt. kontaktinius lęšius?

FreshLook® One Day kontaktiniai lęšiai prieinami 10 vnt. pakuotėje, leidžiančioje patogiai naudoti per 10 dienų laikotarpį. Juos galima pasirinkti savarankiškai, remiantis produkto parametrais, pavyzdžiui, stiprumu ir išlinkimu, taip pat atsižvelgiant į papildomas savybes, tokias kaip spalvoti variantai: mėlyna, pilka, žalia ir ruda. Taip pat galite pasitarti su optometristu, kad tiksliai įvertintų jūsų regėjimo poreikius ir pritaikytų lęšius.

Ar FreshLook® One Day lęšiai yra saugūs?

Taip, FreshLook® One Day lęšiai yra saugūs naudojimui, užtikrinantys visišką komfortą ir saugumą dėl aukštos kokybės medžiagos, Nelfilcon A, ir vienkartinio naudojimo, kas eliminuoja valymo ir saugojimo poreikį.

Kokiai regos problemai skirti FreshLook® One Day?

FreshLook® One Day lęšiai skirti trumparegystės korekcijai, tai reiškia, jog jie puikiai tinka žmonėms, turintiems sunkumų matyti tolimus objektus.

Kaip dėvėti FreshLook® One Day lęšius?

FreshLook® One Day lęšių dėvėjimas yra paprastas ir greitas. Prieš dedant lęšį ant akies, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai paimkite lęšį ant rodomojo piršto, patikrinkite, ar ji nėra apversta. Toliau švelniai atitraukite vokus ir padėkite lęšį ant akies vidurio.

Kaip nuimti FreshLook® One Day lęšius?

FreshLook® One Day lęšių nuėmimas taip pat yra lengvas. Tiesiog švelniai patraukite apatinį voką ir žiūrėkite į viršų, kad lęšis pasislinktų ant baltymo. Tada švelniai pagaukite lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto ir išimkite ją iš akies.