FreshLook® One Day 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

52,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.Lęšiai FreshLook® One Day tai vienadieniai spalvoti lęšiai, kurie yra prieinami įmonės Alcon® Vision Care.


Charakteristika FreshLook® One Day:


FreshLook® One Day tai vienadieniai spalvoti lęšiai, kurie atsirado iš lęšių savybių derinio Focus® Dailies® All Day Comfort su  unikalia technologija FreshLook ColorBlends®. FreshLook® One Day pagaminti iš medžiagos  Nelfilcon A, o kartu su 69% vandens laipsniu lemia, kad lęšiai yra patogūs net dienos pabaigoje. Dėl  FreshLook® One Day lęšiuose panaudotos technologijos LightStream™ lęšių kraštas yra nepaprastai plonas, o tai suteikia nepaprastą nešiojimo komfortą. FreshLook® One Day lęšių produkcijoje taip pat panaudota technologija , kuri vienu metu naudojamos trys spalvos rainelės piešimui, todėl efektas kurį matome, yra labai subtilus ir natūralus.

Lęšiai prieinami „0“ versijoje (be lęšių stiprumo), o taip pat minusiniuose stiprumose.


Kam skirti FreshLook® One Day?


FreshLook® One Day lęšiai idealūs asmenims, kurie nori paryškinti arba pakeisti savo akių spalvą. Tinka asmenims, kurie  nori pasipuoški šventei, bei tiems, kurie pirmą kartą susipažino su spalvotais lęšiais.


Lęšiai turi populiariausias spalvas:

  • Blue - mėlyni kontaktiniai lęšiai,
  • Gray - pilki kontaktiniai lęšiai,
  • Green - žalieji kontaktiniai lęšiai,
  • Pure Hazel - riešuto kontaktiniai lęšiai.
 

FreshLook® One Day lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Spalvoti lęšiai
Prekės ženklas FreshLook lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 13,8
Spalva Blue, Green, Gray, Pure Hazel
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 69%
Medžiaga Nelfilcon A
Technologija LightStream, 3-in-1 colour blend technology
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasFreshlook
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
SpalvaBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:FreshLook® One Day 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti FreshLook® One Day 30 vnt. kontaktinius lęšius?

FreshLook® One Day 30 vnt. kontaktinius lęšius galima pasirinkti dviem būdais. Pirmasis – pasirinkti savarankiškai, remiantis produkto parametrais. Jie prieinami pakuotėse po 30 vnt., užtikrinant komfortą ir pakankamą kiekį visam mėnesiui. Be to, šie lęšiai siūlomi įvairiose spalvose, tokiose kaip mėlyna, pilka, žalia ar ruda, leidžiančios keisti akių spalvą natūraliu būdu. Antrasis variantas – pasitarti su optometristu, kuris padės pasirinkti tinkamą dioptrijų skaičių ir lęšio formą, užtikrindamas tobulą prigludimą.

Ar FreshLook® One Day lęšiai yra saugūs?

Taip, FreshLook® One Day lęšiai yra saugūs naudoti. Jie gamina Alcon, gerai žinomas gamintojas, taikantis aukštus kokybės ir saugumo standartus. Be to, lęšiai yra vienkartiniai, kas eliminuoja infekcijos riziką, susijusią su pakartotiniu naudojimu.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti FreshLook® One Day?

FreshLook® One Day lęšiai skirti trumparegystės korekcijai. Jų speciali konstrukcija užtikrina aiškų matymą ir komfortą visą dieną.

Kaip dėvėti FreshLook® One Day lęšius?

Dėvėti FreshLook® One Day lęšius yra paprasta. Prieš dedant lęšį ant akies, būtina kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir švelniai atitraukite apatinį voką kita ranka, kad atidarytumėte akį. Padėkite lęšį ant akių obuolio vidurio ir, atleidę voką, švelniai nustūmkite lęšį į vietą.

Kaip nuimti FreshLook® One Day lęšius?

Nuimti FreshLook® One Day lęšius taip pat yra lengva. Prieš lęšio nuėmimą vėl kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir žiūrėdami į viršų švelniai pašalinkite lęšį, spausdami ją tarp nykščio ir rodomojo piršto.