Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 10 vnt.

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Mūsų kaina:

22,19 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002


Padidinkite akis su Dailies® FreshLook® Illumiante™.Dailies® FreshLook® Illuminate™ – tai vienadieniai spalvoti kontaktiniai lęšiai. Tinka asmenims, kurie tik bando eksperimentuoti su spalvotais kontaktiniais lęšiais arba naudoja juos tik išskirtinėmis progomis.

Spalvoti vienadieniai kontaktiniai lęšiai Dailies® FreshLook® Illuminate™ ypatingai patogūs naudoti: įsidedi juos ir vakare jau išmeti į šiukšlių dėžę. LichtStream technologija lemia plonus kontaktinių lęšių kraštus, kurie suteikia papildomo komforto nešiojant kontaktinius lęšius.

Galite keisti savo akių spalvą kasdien!

 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasFreshlook
Vienetų skaičius pakuotėje10 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 10 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 10 vnt. kontaktinius lęšius?

Norėdami išsirinkti Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 10 vnt. kontaktinius lęšius, galite remtis savo regėjimo parametrais, pavyzdžiui, lęšių stiprumu ir kreivumu, arba pasikonsultuoti su optometristu. Pakuotėje yra 10 vienetų, kas yra puikus pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems kasdien keisti lęšius. Be to, šie kontaktiniai lęšiai suteikia spalvinį efektą Rich Brown, pabrėžiantis natūralią akies išvaizdą.

Ar Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, nes yra vienadieniai, todėl mažina akių infekcijos riziką, susijusią su ilgalaikiu kontaktinių lęšių dėvėjimu. Be to, jie pagaminti žinomos kompanijos Alcon, užtikrinantys aukštą kokybę ir saugumą.

Kokiai regos problemoms skirti Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown?

Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės korekcijai, reiškiant, kad jie puikiai tinka žmonėms, turintiems sunkumų matant tolimus objektus.

Kaip dėvėti Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown kontaktinius lęšius?

Dėvėti Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown kontaktinius lęšius yra lengva. Prieš dedant lęšį, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai uždėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir atsargiai išplėskite vokus. Įdėkite lęšį į akį, žiūrėdami į viršų.

Kaip nuimti Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown kontaktinius lęšius, vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir atskleiskite lęšio apatinę kraštinę. Švelniai suimkite lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto ir atsargiai ištraukite ją iš akies.