FreshLook® ColorBlends 2 vnt. 0,00 D

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Mūsų kaina:

19,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

 

Lęšiai FreshLook® ColorBlends tai mėnesiniai spalvoti lęšiai, žinomos firmos Alcon® Vision Care.

 
Intensyvi akių spalva - spalvoti lęšiai pabrėžia įgimtą rainelių spalvą, tiek šviesią, tiek tamsią. Jie padaro jį intensyvesnį ir tuo pačiu išlaiko natūralų grožį.
Didelis naudojimo komfortas - dėl didelio deguonies pralaidumo parametro ir momentinio prisitaikymo prie akies formos lęšiai nesukelia sausumo ir nedirginimo. Jie nesivynioja ir neiškrenta, o užtepus beveik nepastebimi.
Technologija 3 viename - lęšiuose derinamos trys spalvos, kurios garantuoja natūralią akių spalvą bei žvilgsnio gylį ir subtilumą.
Puslapio žymeklis palengvina pritaikymą - jo dėka lęšius užsidėti itin paprasta tiek patyrusiems, tiek pradedantiesiems kontaktinių lęšių naudotojams.
Praturtintas UV filtrais - FreshLook ColorBlends
Praturtintas UV filtrais - lęšiai efektyviai apsaugo akis nuo žalingo saulės spindulių poveikio, nes juose yra modernūs UV filtrai.
 

Charakteristika FreshLook® ColorBlends:


FreshLook® ColorBlends tai mėnesinio nešiojimo lęšiai, kurie paryškina natūralią akių spalvą. Medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai tai Phemfilcon A. Šios medžiagos panaudojimas kartu su 55% vandens laipsniu lemia, kad lęšių nešiojimas yra labai malonus – nuo lęšių įsidėjimo ir iki lęšių nešiojimo pabaigos.

Natūralų akių paryškinimo efektą FreshLook® ColorBlends gavo sujungiant tris spalvas (Technologia 3-in-1). Tai užtikrina subtilų ir natūralų vaizdą. Be vizualinio efekto, taip pat rūpinamasi lęšių tikslumu. Lęšiams FreshLook® ColorBlends būdingas didelis deguonies pralaidumas bei  lengvas prisitaikymas prie akies formos, kuris turi tiesioginės įtakos naudojimo komfortui.

Ant lęšio yra žymė pusės žyma FL, kuri lengvina lęšių įdėjimą. Be to, lęšiai turi UV filtrą.
  

Kam skirti FreshLook® ColorBlends?


FreshLook® ColorBlends tai lęšiai rekomenduojami asmenims, kurie natūraliai nori paryškinti savo šviesią arba tamsią akių spalvą. Ypač rekomenduojami asmenims ieškantiems natūralaus efekto. Lęšiai FreshLook® ColorBlends tai puikus sprendimas kiekvienai dienai, kaipo ir specialioms šventėms.

Lęšiai prieinami „Plano“ versijoje (be lęšių stiprumo), o taip pat minusiniuose ir pliusiniuose stiprumose.
 

Lęšių priežiūra:

 

FreshLook® ColorBlends lęšiai yra mėnesiniai, todėl yra būtinas lęšių valymas skysčiu. Lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

Siūlomos lęšių spalvos:

  • Blue - mėlyni kontaktiniai lęšiai,
  • Gray - pilki kontaktiniai lęšiai,
  • Turquoise - trikotažiniai kontaktiniai lęšiai.
  • Green - žalieji kontaktiniai lęšiai,
  • Honey - medaus kontaktiniai lęšiai,
  • Brown - rudi kontaktiniai lęšiai,
  • Amethyst - ametisto kontaktiniai lęšiai,
 

FreshLook® ColorBlends lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Spalvoti lęšiai
Prekės ženklas FreshLook lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia 0,00 D
BC 8,6
Diametras 14,5
Spalva Amethyst, Blue, Brown, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, True Saphire, Turquoise, Brilliant Blue, Sterling Gray, Gemstone Green
Dk/t 20 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Phemfilcon A
Technologija 3-in-1 colour blend technology
Filtrai UV Taip
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasFreshlook
Vienetų skaičius pakuotėje2 vnt
SpalvaAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:FreshLook® ColorBlends 2 vnt. 0,00 D
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti FreshLook® ColorBlends 2 vnt. be dioptrijų kontaktinius lęšius?

FreshLook® ColorBlends be dioptrijų kontaktiniai lęšiai prieinami pakuotėje, kurioje yra du lęšiai. Juos galite pasirinkti patys, naudodamiesi produkto parametrais, tokiais kaip spalva (iš 12 skirtingų atspalvių) ir medžiaga (Phemfilcon A). Alternatyviai, galite pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pritaikyti lęšius prie jūsų poreikių.

Ar FreshLook® ColorBlends lęšiai yra saugūs?

Taip, FreshLook® ColorBlends lęšiai yra saugūs naudojimui, jei jie teisingai dedami, naudojami ir prižiūrimi pagal gamintojo nurodymus bei optometristo rekomendacijas.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti FreshLook® ColorBlends?

FreshLook® ColorBlends kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms be regėjimo sutrikimų, kadangi jie neturi dioptrijų. Jie gali būti dėvimi vien tik norint pakeisti akių spalvą.

Kaip dėvėti FreshLook® ColorBlends kontaktinius lęšius?

Prieš dedant FreshLook® ColorBlends kontaktinius lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada patikrinkite, ar lęšis yra teisingai išlenktas. Po to, kai padėsite jį ant rodomojo piršto galiuko, atidžiai patikrinkite, ar jis teisingai orientuotas. Po panardinimo į valymo tirpalą, švelniai atmerkite vokus ir padėkite lęšį ant akių obuolio. Galiausiai, lėtai užmerkite akis.

Kaip nuimti FreshLook® ColorBlends kontaktinius lęšius?

Prieš nuimant FreshLook® ColorBlends kontaktinius lęšius iš akių, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai atmerkite vokus ir švelniai spauskite lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto, o tada švelniai pašalinkite. Po lęšio nuėmimo, jį reikia padėti į tinkamą indelį su priežiūros ir valymo tirpalu.