BioAir OPTIMUM 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

8,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Aukštos kokybės mėnesiniai BioAir OPTIMUM kontaktiniai lęšiai yra naujoviško produkto pavyzdys, visiškai pritaikytas vartotojo poreikiams. Dėl hidrogelio, labai hidratuotos medžiagos, lęšiai yra itin patogūs kasdieniam naudojimui ir suteikia prisotintą, aštrų regėjimą visiems trumparegiams.

Drėkinimas visą dieną - didelis vandens kiekis, iki 50%, yra atsakingas už visos dienos lęšių drėkinimą, kurio dėka pamirštama sausų, raudonų akių problema.
Hidrogelio technologija - lęšiai sukurti remiantis pažangia hidrogelio technologija, kurios dėka jie įgijo aukštą drėkinimo laipsnį ir palankų deguonies pralaidumo koeficientą.
Veiksminga regėjimo defektų korekcija - BioAir Optimum
Veiksminga regėjimo defektų korekcija - BioAir OPTIMUM lęšiai yra neigiamų galių, vadinasi, yra skirti trumparegystės korekcijai. Kaip jos dalis, jie užtikrina ryškų ir aiškų matymą net iš tolimiausio atstumo.
Laisva prieiga prie deguonies - didelis deguonies pralaidumo faktorius reiškia, kad lęšiai nesudaro nepralaidaus barjero tarp akies ir išorinės aplinkos, priešingai – suteikia akims laisvą prieigą prie deguonies ir taip sumažina pavojingų infekcijų riziką.
Patobulinta forma - dabar BioAir OPTIMUM lęšiai pasižymi dar plonesniais krašteliais ir padidintu skersmeniu, todėl akimirksniu priglunda prie akies ir išlieka nepastebimi visą naudojimo dieną.
Naudojimas kas mėnesį - iki 30 dienų su viena lęšių pora – argi tai neatrodo ekonomiškas ir patogus naudojimas? Su BioAir Optimum tai įmanoma. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiminti apie kasdienę jų priežiūrą naudojant tinkamą skystį.
 

BioAir OPTIMUM lęšių charakteristika:

 

Būdingos BioAir OPTIMUM lęšių savybės visų pirma yra didelis vandens kiekis, net 50%. Dėl šios priežasties lęšiai yra nuolat drėkinami ir nesukelia nemalonaus akių sausėjimo. Padidėjęs deguonies pralaidumo parametras suteikia ragenai nuolatinę prieigą prie oro ir taip apsaugo regėjimą nuo pavojingų infekcijų. Lęšiai ant akies išlieka nepastebimi per visą naudojimo laiką – taip yra dėl plonų kraštų ir padidinto skersmens, kurių dėka lęšiai puikiai prilimpa prie akies vos per kelias sekundes, visiškai prisitaikydami prie jos individualios formos.

Nusprendę naudoti BioAir OPTIMUM lęšius, galite būti tikri, kad matysite aukšta raiška – ryškiai, aiškiai, su dideliu spalvų sodrumu ir kontrastu, be šešėlių ir atspindžių. Išsirinkti tinkamą porą nėra sunku, nes yra plataus diapazono neigiamų korekcinių galių lęšių.

 

Kam skirti BioAir OPTIMUM lęšiai?

 

Galite saugiai naudoti BioAir OPTIMUM kontaktinius lęšius, jei jums patinka planinis, mėnesinis keitimo režimas ir jei neturite problemų reguliariai naudojant priežiūros tirpalą. Tai produktas, sukurtas trumparegiams žmonėms. Dėl to, kad tai daugkartiniai lęšiai, juos netgi galite naudoti pakaitomis su akiniais.

 

BioAir OPTIMUM lęšių privalumai:

 

BioAir OPTIMUM kontaktinių lęšių pakuotė, kurioje yra trys gaminio gabalėliai, yra puikus sprendimas visiems žmonėms, norintiems išbandyti tam tikro tipo lęšius be rizikos iššvaistyti pinigus. Tai taip pat puikus pasirinkimas žmonėms, kurių kiekvienoje akyje yra skirtingo stiprumo regėjimo defektas – tokiu atveju galite įsigyti dvi trijų dalių pakuotes ir susikurti trijų mėnesių tiekimą, visiškai pritaikytą jūsų poreikiams.

 

BioAir OPTIMUM lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas BioAir lęšiai
Gamintojas HORIEN
Sferinė galia nuo -7,50 iki -6,00 D (0,50 D žingsniais)
nuo -6,00 iki -0,50 D (0,25 D žingsniais)
BC 8,6
Skersmuo 14,2
Drėkinimas 50%
Medžiaga Filcon II 2
UV filtrai >90% UVA ir UVB
Nešiojimo režimas Dieninis
 

Žiūrėkite kitus BioAir lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasHORIEN
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:BioAir OPTIMUM 3 vnt.
Jūsų nuomonė