Eyeye Hydraclair™ 20 x 0.35 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

10,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lašai Eyeye Hydraclair™ su provitaminu B5 turi apsaugines, priežiūros ir maitinančias savybes. Provitaminas B5 sustiprina ir rūpinasi ragenos gebėjimu savarankiškai ištaisyti ir teigiamai veikia bendrą ragenos būklę.

 
Momentinis akių drėkinimas - pagrindinė Eyeye Hydraclair lašų užduotis yra nedelsiant sudrėkinti akis ir taip panaikinti nemalonų sausumą.
Inovatyvi Hydraflex sistema - dėl inovatyvios sistemos panaudojimo lašais vitaminas B5 dozuojamas ilgą laiką, stiprindamas rageną ir užtikrindamas jos gebėjimą atsinaujinti.
Papildoma apsauga - reguliarus Eyeye Hydraclair akių lašų naudojimas stabilizuoja ašarų plėvelę, taip sustiprinant natūralius apsauginius akies procesus.
Pašalina nuovargį ir paraudimą - akimirksniu drėkinamas ir praturtintas vitaminais lašai reiškia, kad akių nuovargio jausmas ir negražus paraudimas, kurį sukelia pvz., ilgalaikis darbas kompiuteriu, išnyksta iškart po jų panaudojimo.
Patogus lašintuvas - akių lašus naudoti dar patogiau dėl patobulinto lašintuvo, kuris dozuoja preparato kiekį, pritaikytą prie junginės maišelio talpos.
Suderinamumas su visais lęšiais - Eyeye Hydraclair B5
Suderinamumas su visais lęšiais - naudojant kontaktinius lęšius galite naudoti ir akių lašus, nes dėl patobulintos formulės jie niekaip nereaguoja su lęšiais.
 

Eyeye Hydraclair™ su provitaminu B5:

  • Tinka visų tipų kontaktiniams lęšiams, 
  • Remiantis Eye Responsive Care System™, vien tik akis nustato provitamino B5 poreikį. Niekada per daug ar per mažai! 
  • Apsaugo akis nuo sausumo, dirginimo ir nuovargio dėka provitaminui B5 (provitaminas B5 yra natūrali medžiaga, randama žmogaus organizme), 
  • Eyeye Hydraclair savybės, kurios leidžia lęšiams laikytis ragenos, stabilizuoja ašaros plėvelę taip, kad akys būtų geriau apsaugotos. 

 

Sudėtis:

  • veikliosios medžiagos: dexpanthenol 2%, HydraFlex 0.5% 
  • konservantai: polyhexanide 0.0001% 
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye Hydraclair™ 20 x 0.35 ml
Jūsų nuomonė