Eyeye™ agurkų griežinėliai akims 2 vnt.

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Mūsų kaina:

1,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Tai apvalūs, minkšti griežinėliai akims su agurkų, žolelių bei kitų vitaminų ekstarktais. Atgaivina pavargusias akis, ypatingai švelnus nešiojantiems kontaktinius lęšius. Pakuotę sudaro 2 vienetai.


Intensyvus akių vokų gaivinimas - dėl augalinių ingredientų gausos dribsniai užtepę ant vokų akimirką suteikia malonų intensyvaus gaivumo ir švaros pojūtį.
Vitaminų kompleksas ir gausybė žolelių - minkšti paakių pagalvėlės suvilgyti medžiagoje, kurioje susijungia šviežių agurkų ekstraktas, vitaminai B5 ir E, hialuronatas, antioksidantai ir žolelių ekstraktai: portulakos žiedas, žensenis, arbata ir ramunėlės.
Atpalaiduojantis efektas - estetinė nauda yra viena, tačiau verta paminėti, kad reguliarus žiedlapių naudojimas leidžia sumažinti stresą ir patirti gilų atsipalaidavimą patogiai savo namuose.
Nuovargio ir šešėlių po akimis mažinimas - šviežių agurkų ekstraktas teigiamai veikia poodinę kraujotaką, todėl iš karto sumažina kapiliarų ir šešėlių matomumą po vokais. Oda atrodo sveika ir pailsėjusi.
Patobulintas dizainas - Eyeye agurkų griežinėliai akims

 
Patobulintas dizainas - pagalvėlės sukurtos taip, kad padengtų visą akies voką supančia oda ir išliktų ant akių viso tepimo metu – neslystų ant skruostų.


 

Eyeye™ agurkų griežinėliai yra minkšti, suvilgyti šviežiuose agurkuose ir kitose raminančiose medžiagose, tokiose kaip vitaminai (B5 ir E), žolelių ekstraktai (portulakos žiedų ekstraktas, ženšenis, arbata ir ramunėlės), hialuronanas (natūrali odos maistinė medžiaga) ir antioksidantai. Jie natūraliai atgaivina akis ir suteikia komforto jausmą. Jų sudėtis buvo kruopščiai apgalvota ir parinkta taip, kad atitiktų aukštus kontaktinių lęšių naudotojų reikalavimus.

Dribsniai buvo sukurti taip, kad gulimoje padėtyje galėtų likti ant akių vokų. Iš karto užklijavus pleistrus ant akių atsiranda palengvėjimo, gaiva ir natūralus ką tik pjaustytų agurko griežinėlių aromatas. Dribsniai skirti nuraminti pavargusias, pavargusias akis ir padėti sumažinti tamsius ir tamsius ratilus po akimis. Pakanka vieno, maždaug 10 minučių naudojimo, kad pajustumėte akių ir odos aplink jas būklės pagerėjimą. Prieš naudojant, verta įdėti pakuotę į šaldytuvą ir atvėsinti agurkų dribsnius. Tai sustiprins palengvėjimo jausmą ir gaivius rezultatus. Be to, veikliosios medžiagos bus geriau pasisavinamos.

 

Eyeye™ agurkų griežinėlių sudedamosios dalys:

 

Agurkų dribsniai yra minkšti dribsniai, pamirkyti šviežiame agurke ir kitose raminamosiose medžiagose, tokiose kaip:

  • antioksidantai,
  • hialuronatas (natūrali odą maitinanti medžiaga),
  • vitaminai B5 ir E,
  • žolelių ekstraktai – portulakos žiedų ekstraktas, ženšenis, arbata ir ramunėlės.
 

Eyeye™ agurkų griežinėlių pranašumai:

 
  • rūpintis akių ir jų aplinkos sveikata,
  • prižiūrėti odą aplink akis,
  • suteikti palengvėjimą ir poilsį akims,
  • agurkų, ženšenio, arbatos ir ramunėlių ekstraktai švelniai ramina ir padeda pajusti akių deginimą,
  • suteikia ilgalaikį komforto jausmą,
  • vitaminų B5 ir E bei antioksidantų kiekis teigiamai veikia akių būklę.
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Vienetų skaičius pakuotėje2 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye™ agurkų griežinėliai akims 2 vnt.
Jūsų nuomonė