Eyeye Bioxy™ 12 vnt.

Skaičius pakuotėje:

12 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

12 vnt

Mūsų kaina:

48,90 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Dėl gamintojo kaltės lęšių Eyeye Bioxy išsiuntimas gali prailgėti iki 15 darbo dienų


 

Lęšiai Eyeye Bioxy tai sferiniai, mėnesiniai kontaktiniai lęšiai firmos Barnaux.

 
Ašarų plėvelės drėkinimo sistema - garantuoja lęšių drėkinimą visą dieną ir taip apsaugą nuo sausų akių efekto bei dirginimo.
Hipoalerginė medžiaga - Eyeye Bioxy lęšiai yra atsakas į alergiškų žmonių, kovojančių su regėjimo defektais ir ieškančių tobulų kontaktinių lęšių, pageidavimus.
Didelis deguonies pralaidumas - dėl šio parametro ragena turi nuolatinę prieigą prie didelio deguonies kiekio ir palaiko puikią akių būklę.
Asferinė forma - žymiai sumažina vaizdo deformacijos riziką, todėl matymas tampa dar ryškesnis ir aiškesnis. Tai garantuoja aukštą optinę skiriamąją gebą, išlaikant stabilią lęšio padėtį ir atsparumą akių infekcijoms.
Tonavimas, palengvinantis tepimą - Eyeye Bioxy
Tonavimas, palengvinantis tepimą - apsaugo nuo galimų klaidų, tokių kaip lęšių uždėjimas neteisinga puse.
 

Charakteristika Eyeye Bioxy:

 

Eyeye Bioxy tai sferiniai mėnesiniai lęšiai. Pagaminti iš hipoalerginės medžiagos Hioxifilcon A, kurią puikiai toleruoja jautrių akių asmenys, o taip pat alergiški asmenys. Jis turi tokias pačias savybes kaip ir natūrali drėkinimo sistema, užtikrinant aukštą nešiojimo komfortą visą mėnesį. Aukštas vandens laipsnis (57%) ir tinkamas deguonies pralaidumas ragenai lemia, kad Eyeye Bioxy saugo akis puikioje būklėje, o nešiojimo komfortas visą mėnesį yra aukščiausio lygio.

Eyeye Bioxy turi asferinę formą, kuri sumažina vaizdo deformaciją, o suapvalinti kraštai neapsunkina ragenos epitelio, tai reiškia mažesnį mikrosekundžių skaičių. Lęšiai turi atspalvį Light Blue, kuris leidžia lengvai įdėti lęšius, bet nekeičia jūsų akių spalvos.

 

Kam skirti Eyeye Bioxy?

 

Eyeye Bioxy tai yra sferiniai kontaktiniai lęšiai, skirti trumparegiams ir toliaregiams. Ypač rekomenduojami asmenims su jautriomis akinis ir asmenims, linkusiems į alergiją.

 

Lęšių priežiūra:

 

Eyeye Bioxy lęšiai turi būti kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti lęšių skysčiu kasdien po nešiojimo. Lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

Eyeye Bioxy lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Eyeye lęšiai
Gamintojas BARNAUX
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Drėkinimas 57%
Medžiaga Bioxy GMA-Hioxifilcon

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Vienetų skaičius pakuotėje12 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye Bioxy™ 12 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Eyeye Bioxy 12 vnt. kontaktinius lęšius?

Galite pasirinkti Eyeye Bioxy 12 vnt. kontaktinius lęšius patys, remdamiesi nurodytais produkto parametrais, arba pasitarti su optometristu. Pakuotėje yra 12 lęšių, užtikrinant ilgalaikį naudojimą. Be to, šie lęšiai pasižymi dideliu hidratacijos lygiu (57%), dėl ko yra patogūs dėvėti visą dieną.

Ar Eyeye Bioxy kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Eyeye Bioxy kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Pagaminti patikimo gamintojo Barnaux, atitinka aukščiausius kokybės standartus. Bioxy GMA-Hioxifilcon medžiaga užtikrina dėvėjimo komfortą ir mažina dirginimo ar infekcijų riziką.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Eyeye Bioxy?

Eyeye Bioxy kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėl jų asferinio dizaino, kuris leidžia tiksliai koreguoti ir užtikrina aiškų matymą įvairiuose atstumuose.

Kaip dėvėti Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius?

Prieš dėdami Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite ant rodomojo piršto galiuko. Laikydami apatinį voką kitos rankos pirštu, pažvelkite į viršų ir uždėkite lęšį ant akies obuolio.

Kaip nuimti Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius, vėl nuplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką kitos rankos pirštu, pažvelkite į viršų, suimkite lęšį pirštų galiukais ir atsargiai išimkite.