Eyeye Bioxy™ 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

22,49 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Dėl gamintojo kaltės lęšių Eyeye Bioxy išsiuntimas gali prailgėti iki 15 darbo dienų


 

Lęšiai Eyeye Bioxy tai sferiniai, mėnesiniai kontaktiniai lęšiai firmos Barnaux.

 
Ašarų plėvelės drėkinimo sistema - garantuoja lęšių drėkinimą visą dieną ir taip apsaugą nuo sausų akių efekto bei dirginimo.
Hipoalerginė medžiaga - Eyeye Bioxy lęšiai yra atsakas į alergiškų žmonių, kovojančių su regėjimo defektais ir ieškančių tobulų kontaktinių lęšių, pageidavimus.
Didelis deguonies pralaidumas - dėl šio parametro ragena turi nuolatinę prieigą prie didelio deguonies kiekio ir palaiko puikią akių būklę.
Asferinė forma - žymiai sumažina vaizdo deformacijos riziką, todėl matymas tampa dar ryškesnis ir aiškesnis. Tai garantuoja aukštą optinę skiriamąją gebą, išlaikant stabilią lęšio padėtį ir atsparumą akių infekcijoms.
Tonavimas, palengvinantis tepimą - Eyeye Bioxy
Tonavimas, palengvinantis tepimą - apsaugo nuo galimų klaidų, tokių kaip lęšių uždėjimas neteisinga puse.
6 vienetai lęšių pakuotėje - užtenka trims mėnesiams reguliaraus naudojimo. Per šį laiką turėsite pertrauką nuo papildomų objektyvų pirkimo ir sutaupysite šiek tiek pinigų.
 

Charakteristika Eyeye Bioxy:

 

Eyeye Bioxy tai sferiniai mėnesiniai lęšiai. Pagaminti iš hipoalerginės medžiagos Hioxifilcon A, kurią puikiai toleruoja jautrių akių asmenys, o taip pat alergiški asmenys. Jis turi tokias pačias savybes kaip ir natūrali drėkinimo sistema, užtikrinant aukštą nešiojimo komfortą visą mėnesį. Aukštas vandens laipsnis (57%) ir tinkamas deguonies pralaidumas ragenai lemia, kad Eyeye Bioxy saugo akis puikioje būklėje, o nešiojimo komfortas visą mėnesį yra aukščiausio lygio.

Eyeye Bioxy turi asferinę formą, kuri sumažina vaizdo deformaciją, o suapvalinti kraštai neapsunkina ragenos epitelio, tai reiškia mažesnį mikrosekundžių skaičių. Lęšiai turi atspalvį Light Blue, kuris leidžia lengvai įdėti lęšius, bet nekeičia jūsų akių spalvos.

 

Kam skirti Eyeye Bioxy?

 

Eyeye Bioxy tai yra sferiniai kontaktiniai lęšiai, skirti trumparegiams ir toliaregiams. Ypač rekomenduojami asmenims su jautriomis akinis ir asmenims, linkusiems į alergiją. 

 

Lęšių priežiūra:

 

Eyeye Bioxy lęšiai turi būti kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti lęšių skysčiu kasdien po nešiojimo. Lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

Eyeye Bioxy lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Eyeye lęšiai
Gamintojas BARNAUX
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Drėkinimas 57%
Medžiaga Bioxy GMA-Hioxifilcon

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye Bioxy™ 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Eyeye Bioxy 6 vnt. kontaktinius lęšius?

Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius galite pasirinkti patys, remdamiesi nurodytais produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu. Pakuotėje yra 6 lęšiai, užtikrinantys ilgalaikį naudojimą. Be to, Eyeye Bioxy lęšiai pasižymi aukštu hidratacijos lygiu (57%), kuris prisideda prie komforto dėvėjimo visą dieną.

Ar Eyeye Bioxy kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Eyeye Bioxy kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudojimui, jei jie tinkamai aplikojami ir prižiūrimi pagal gamintojo nurodymus. Aukšta gamybos kokybė ir modernaus Bioxy GMA-Hioxifilcon medžiagos naudojimas užtikrina saugų ir patogų dėvėjimą.

Kokioms regos problemoms skirti Eyeye Bioxy?

Eyeye Bioxy kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai dėl jų asferinio korekcijos tipo, kuris gerina matymo kokybę ir mažina optines aberacijas.

Kaip dėvėti Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius?

Dėvėti Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius yra lengva ir greita. Prieš dedant lęšį ant akies, būtina kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas. Tada naudodamiesi pirštais švelniai laikykite lęšį ir padėkite ją ant akies centro.

Kaip nuimti Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti Eyeye Bioxy kontaktinius lęšius, vėl nuplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką, pažvelkite į viršų, suimkite lęšį pirštų galiukais ir atsargiai išimkite.