Eyeye Saline 360 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

6,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Eyeye Saline yra izotoninis fiziologinis tirpalas, kuris padeda lengvai įsidėti kontaktinius lęšius ir yra naudojamas juos nuplauti prieš naudojant. Fiziologinis tirpalas yra saugus skystis tiek akims, tiek kontaktiniams lęšiams. Jo neutralumas garantuoja, kad jo naudojimas nesukels akių paraudimo, dirginimo ir nepažeis kontaktinių lęšių. Druskos tirpalas taip pat padeda išlaikyti akinius geros būklės, o cikliškas jų paviršiaus drėkinimas turi įtakos atsparumui įbrėžimams ar pažeidimams.

Valymas skalavimo metu - preparatas gali būti naudojamas lęšių skalavimui ir pirminiam jų valymui nuo dulkių ir nuosėdų. Tokiu būdu kontaktinių lęšių uždėjimas ir jų naudojimas yra daug patogesnis – nejaučiant svetimkūnio buvimo akyje.
Visiškai saugus veikimas - Eyeye Saline priežiūros skystis yra kruopščiai sukurtos sudėties ir veikimo preparatas, kuris, nepaisant stiprių valomųjų savybių, yra labai švelnus akims ir lęšiams. Dėl šios priežasties jį gali naudoti net žmonės, kurių regėjimas yra linkęs į dirginimą ir paraudimą.
Apsauga nuo išsausėjimo - reguliarus Eyeye Saline naudojimas yra puikus būdas pagerinti lęšių drėkinimą ir neleisti jiems išsausėti ir taip dirginti akis.
Padidėjęs patvarumas ir atsparumas - reguliarus izotoninio druskos tirpalo naudojimas leidžia išlaikyti lęšius geros būklės ir apsaugoti juos nuo įbrėžimų, pažeidimų ir elastingumo praradimo.
Didelė talpa - tirpalo pakuotė yra iki 360 ml talpos butelis. Puikiai tinka naudoti namuose. Tai leidžia sutaupyti laiko ir pinigų.
Kasdieniniam naudojimui - Eyeye Saline
Kasdieniniam naudojimui - izotoninį druskos tirpalą galite naudoti kasdien, nesijaudindami dėl neigiamo preparato poveikio lęšiams ar regėjimui.
 

Eyeye Saline skysčio charakteristika:

 

Eyeye Saline – tai produktas, kurio užduotis taip pat yra palaikyti drėgmę ir neleisti lęšiui išsausėti. Nors šiuolaikiniuose kontaktiniuose lęšiuose įdiegtos drėkinimo technologijos, šis skystis suteikia papildomo drėkinimo tiek lęšiams, tiek akims. Jis taip pat gali būti naudojamas pašalinant svetimkūnius, kurie nusėdo ant akies obuolio paviršiaus ir sukelia diskomfortą. Jo naudojimas palengvina išsausėjusias, deginančias ar perštinčias akis, kurias dažnai dirgina visą dieną nešiojant kontaktinius lęšius. Optimalus kontaktinių lęšių paviršiaus drėkinimas, dėl to sumažina trintį į rageną ar voką, o tai turi įtakos naudojimo patogumui ir nepriekaištingai akių estetikai.

Eyeye Saline tirpalas yra tinkamas produktas tiek minkštų, tiek kietų kontaktinių lęšių priežiūrai, kuriuos iš dalies išstumia jų modernūs minkšti analogai. Lęšių nuplovimas prieš uždėjimą ir efektyvus jų drėkinimas pagerina jų naudojimo patogumą. Fiziologinis tirpalas skirtas kasdieniam naudojimui žmonėms, naudojantiems kontaktinius lęšius kaip regėjimo korekcijos formą.

 

Kokie yra Eyeye Saline 360 ml pranašumai?

 

Tirpalas supakuotas į didelės talpos buteliuką – 360ml, už palankią kainą ir iš karto gaunamas. Taip sutaupysite laiko ir pinigų, nes visapusiška lęšių priežiūra ir valymas yra sujungti į vieną universalų gaminį, skirtą pagerinti kontaktinių lęšių nešiojimo komfortą ir pašalinti su juo susijusį diskomfortą.

 

Skysčio sudėtis Eyeye Saline:

  • natrio chloridas 0,9 %,
  • EDTA,
  • poliheksanidas 0,00005%.
 

Peržiūrėkite kitus Eyeye skysčius:

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Prieinamumas24h
Price per 100ml1,75 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye Saline 360 ml
Jūsų nuomonė