Eyeye MonoSept 360 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

17,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002


Eyeye MonoSept lęšių tirpalas laikomas vienu geriausių lęšių valymo priemonių. Tai gerai veikia tiek atliekant įprastinę priežiūrą, tiek retkarčiais dezinfekuojant lęšius. Rekomenduojama visiems, naudojantiems daugkartinius lęšius, nes tai yra minkštųjų ir kietųjų lęšių skalavimo ir drėkinimo preparatų papildymas. Galima saugiai naudoti su bet kokio tipo lęšiais, net ir su silikoniniais hidrogelio lęšiais.


Tinka alergiškiems žmonėms - priežiūros skystis atitinka griežtus ISO ir FDA nustatytus kokybės standartus, todėl yra visiškai saugus alergiškiems žmonėms ir žmonėms su itin jautriomis akimis.
Visų tipų lęšiams - Eyeye MonoSept priežiūros skystį galima naudoti, kai naudojate tiek minkštus, tiek kietus lęšius, silikoną ir silikoninį hidrogelį, nesvarbu, ar tai dvisavaitiniai, mėnesiniai ar metiniai lęšiai.
Be konservantų - priežiūros skystis yra dar saugesnis lęšiams ir akims, nes jame nėra konservantų, sukeliančių dirginimą ir paraudimą.
Inovatyvi MonoSept sistema - priežiūros skystis neutralizuoja regėjimui kenksmingas medžiagas, naudodamas vandenilio peroksidą, kuris, suskaidytas į atominį deguonį ir vandenį, palieka žmogui visiškai saugų druskos tirpalą.
Kruopštus valymas ir dezinfekcija - Eyeye MonoSept

 
Kruopštus valymas ir dezinfekcija - reguliarus ir teisingas priežiūros skysčio naudojimas leidžia kruopščiai išvalyti lęšius ir nuo jų paviršiaus pašalinti tiek pavojingus mikroorganizmus, tiek dulkes ir riebalus. O tai savo ruožtu apsaugo akis nuo infekcijų ir ligų.
Didelė talpa - iki 360 ml preparato vienoje pakuotėje – tai suteikia dar didesnės atsargos garantiją ir ilgesnį laikotarpį apsisaugoti nuo pakartotinio pirkimo.
 

Skysčio Eyeye MonoSept charakteristika:

Novatoriška MonoSept sistema neutralizuoja regėjimui kenksmingas medžiagas naudodama vandenilio peroksidą, kuris specialiu, platina dengtu disku paverčiamas saugiu fiziologiniu tirpalu. Peroksido skaidymas į vandenį ir deguonį lemia lęšių valymą, dezinfekavimą, neutralizavimą ir konservavimą. Skysčio naudojimas leidžia pašalinti baltymus ir apsaugoti akis nuo visų rūšių grybelių ir bakterijų, kurios gali lydėti vieno lęšio naudojimą ilgiau nei tris mėnesius. Verta paminėti, kad šią sistemą galima papildyti baltymų šalinimo tabletėmis, kurių dėka galime pasirūpinti visapusiška ir visapusiška akių apsauga.

Reikėtų pabrėžti, kad skystis yra visiškai saugus alergiškiems žmonėms, tai patvirtino ir griežtų ISO ir FDA reikalavimų atitikimas. Gaminant skystį nebuvo naudojami jokie konservantai, todėl nereikėtų bijoti dirginimo ar, dar blogiau, akių pažeidimo. Lęšiai valomi natūraliai, todėl visas procesas yra greitas ir saugus.

 

Eyeye MonoSept naudojimas

 

Be skysčio, kuriame yra 3% vandenilio peroksido, pakuotėje yra Eyeye MonoSept talpyklos su platinos plokštele. Sistema paprasta naudotis. Lęšius pakanka išimti švariomis ir sausomis rankomis ir įdėti į atitinkamas krepšelio kameras (dešinę ir kairę). Tada pripildykite indą skysčiu iki nurodyto lygio ir įdėkite krepšelį su lęšiais. Dezinfekcija ir neutralizavimas atliekami vienu žingsniu, ko dėka jau po šešių valandų peroksidas virs be konservantų, akims saugia izotonine druska, kuri leis saugiai naudoti lęšius. Pasibaigus lęšių procesui, pakanka nuplauti lęšius druskos tirpalu ir uždėti. Talpyklą reikia nuplauti Eyeye MonoSept skysčiu arba fiziologiniu tirpalu. Jo negalima nušluostyti – reikia palikti išdžiūti, nes prisilietus prie šluostės gali užteršti indą arba pažeisti platinos plokštę.

 
DĖMESIO!
Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į tai, kad į akis nepatektų iš Eyeye MonoSept skysčio išimti lęšiai, kuris nebuvo neutralizuotas. Eyeye MonoSept skystis, kuris nebuvo neutralizuotas, yra dezinfekavimo priemonė, galinti sukelti akių uždegimą arba stiprų dirginimą!
 


Eyeye MonoSept tirpalą visada reikia naudoti su Eyeye MonoSept lęšių dėklu su platininiu disku.

 

 

 

Peržiūrėkite kitus akių losjonus

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml4,80 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye MonoSept 360 ml
Jūsų nuomonė