Eyeye™ Basic 360 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

9,49 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Eyeye Basic skystis skirtas minkštų lęšių priežiūrai.

 
Visapusiškas valymas ir dezinfekcija - Eyeye Basic priežiūros skystis yra ginklas, skirtas visų rūšių nešvarumams ir pavojingiems mikroorganizmams, besikaupintiems ant lęšių paviršiaus. Preparatas pašalina juos visus, grąžindamas lęšiams jų šviežumą ir nepriekaištingą grynumą.
Gilus drėkinimas - norint, kad lęšiai būtų nuolat patogūs naudoti, būtina palaikyti optimalų jų drėkinimo lygį. Būtent tai ir garantuoja aprašytas priežiūros sprendimas – atkuria lęšius iki jiems palankaus drėkinimo laipsnio ir palaiko daugybę valandų, kol jie vėl sudedami į indelį su preparatu.
Lęšių geros būklės palaikymas - reguliarus priežiūros skysčio naudojimas apsaugo lęšius nuo ankstyvo elastingumo praradimo ir pažeidimų. Su šiuo preparatu kiekvieną lęšių porą išnaudosite iki galo gamintojo nurodytą laiką.
Momentinio valymo galimybė - pradėjus jausti diskomfortą, susijusį su lęšių nešiojimu ir norint greitai jį sutvarkyti, ant lęšio paviršiaus užlašinkite kelis lašus skysčio, kelis kartus stipriai patrinkite piršto galiuku ir viskas.
Naudoti kaip akių lašus - Eyeye Basic
Naudoti kaip akių lašus - o jei net neturite laiko momentiniam valymui, naudokite priežiūros skystį kaip akių lašus – tepkite tiesiai ant akies, kad pagerintumėte lęšių drėgmę ir pagerintumėte jų naudojimo komfortą.
Saugus laikymas - jei norite pailsėti nuo lęšių ir jau patraukėte ranką į naujus lęšius, neišmeskite jų. Įdėkite jį į indą, pripildytą skysčiu, įsitikindami, kad jie ten bus saugūs – be nešvarumų ir išsaugos visas savo vertingąsias savybes.
 

Kodėl verta naudoti kontaktinių lęšių tirpalą?

 

Akys – itin jautrus organas, kuriuo turėtume rūpintis ypatingai. Jį veikia daug nepalankių veiksnių. Miego trūkumas, greitas gyvenimo būdas, oro kondicionavimas, valandos, praleistos prie kompiuterio – visa tai gali sukelti diskomfortą, deginimą, niežėjimą ir paraudimą. Žmonės, kurie savo regėjimo defektą koreguoja kontaktiniais lęšiais, dar labiau rizikuoja susirgti šiais negalavimais. Štai kodėl jiems taip svarbu pasirinkti geriausios kokybės gaminius.

Patogumas naudojant lęšius priklauso ne tik nuo to, kokį tipą pasirenkame. Didelę reikšmę turi ir jų priežiūra, dezinfekcija bei drėkinimas. Laikas, kurį lęšiai praleidžia skysčiu užpildytoje dėžutėje, yra ne tik akimirka pailsėti. Tai taip pat momentas, kai lęšis turi galimybę apsivalyti nuo baltymų nuosėdų, kurios per dieną kaupiasi ant jo paviršiaus.

 

Skysčio Eyeye Basic charakteristika:

 

Eyeye Basic skystis puikiai tinka lęšiams laikyti konteineryje, tačiau jo naudojimas tuo nesibaigia. Taip pat galite lašinti jį tiesiai į akį, kai jaučiate diskomfortą nešiojant kontaktinius lęšius. Priemonę galima naudoti ir tais atvejais, kai ant lęšio paviršiaus yra daug baltymų nuosėdų – tiesiog užlašinkite kelis lašus ant lęšio ir tada atsargiai kelis kartus patrinkite jo paviršių piršto galiuku. Eyeye Basic kontaktinių lęšių sprendimas yra ekonomiškas būdas pasirūpinti kontaktiniais lęšiais ir padidinti kasdieninį komfortą juos nešiojant.

 

Eyeye™ Basic skysčio sudėtis:

  • Poliheksanidas 0,0002%
  • EDTA 0,01%.
 

DĖMESIO! Atidarius skystį reikia sunaudoti per 3 mėnesius.

 

Peržiūrėkite kitus akių losjonus

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Prieinamumas24h
Price per 100ml2,64 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye™ Basic 360 ml
Jūsų nuomonė