Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

7,19 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Eyeye Crystal Cleaner – tai preparatas, kurį galima naudoti visų tipų dujoms pralaidžiiems ir kietiems kontaktiniams lęšiams valyti. Dėl savo unikalios sudėties efektyviai pašalina nuosėdas nuo kontaktinių lęšių paviršiaus.

Tinka kietiems lęšiams - Eyeye Crystal Cleaner priežiūros skystis yra unikalios sudėties, sukurtas didesniems kietų lęšių poreikiams, skirtas dideliems ir retesniems regėjimo defektams koreguoti.
Efektyvus valymas - priežiūros skystis puikiai nuvalo lęšius, pašalindamas nuo jų paviršiaus visus per dieną susikaupusius nešvarumus. Tai daugiausia baltymų nuosėdos, lipidai, dulkės ir žiedadulkės, kurios gali sumažinti lęšių nešiojimo patogumą ir suteikia smėlio po vokais pojūtį.
Baktericidinis poveikis - stiprios dezinfekuojančios priežiūros skysčio savybės leidžia išvalyti ir apsaugoti lęšius nuo pavojingo bakterijų ir kitų mikroorganizmų poveikio. Dėl to preparatas apsaugo akis nuo infekcijų.
Lęšių naudojimo trukmės gerinimas - reguliarus priežiūros skysčio naudojimas yra efektyvus būdas pagerinti lęšių būklę ir taip pailginti jų tarnavimo laiką. Dėl šios priežasties kontaktiniai lęšiai, skirti planiniam keitimui, tikrai tarnaus gamintojo nurodytą laiką.
Didelis efektyvumas - Eyeye Crystal Cleaner
Didelis efektyvumas - norint tinkamai prižiūrėti lęšius, pakanka vos kelių lašų preparato. Taip yra dėl koncentruotos formulės.
Tobula pakuotė kelionėms - 40 ml talpos skysčio buteliukas puikiai tiks kelionėms, taip pat ir lėktuvu, nes jį galima įdėti į rankinį bagažą. Tačiau dėl didelio efektyvumo šios talpinės versijos paruošimas puikiai veikia ir namuose.
 

Skysčio Eyeye Crystal Cleaner charakteristika:

 

Kieti kontaktiniai lęšiai yra specializuotas produktas. Jie dažnai naudojami didesniems ar sudėtingesniems regėjimo defektams koreguoti. Jie atrenkami rankomis ir gaminami pagal užsakymą. Galiausiai jie tarnaus kelerius metus. Kad taip atsitiktų, jie turi būti tinkamai apsaugoti ir kruopščiai išvalyti. Štai kodėl taip svarbu naudoti skysčius iš linijos, sukurtos specialiai kietiems lęšiams. Jie prisitaiko prie šio tipo lęšių fizikinių ir cheminių savybių, užtikrindami tinkamą priežiūrą ir nepadarydami žalos.

Dėl optimalios sudėties Eyeye Crystal Cleaner skystis puikiai išvalo kietus ir dujoms pralaidžius kontaktinius lęšius, o kartu yra jiems saugus. Eyeye Crystal Cleaner efektyviai pašalina nešvarumus, kurie per dieną susikaupia ant lęšių paviršiaus. Jis taip pat puikiai susidoroja su organinėmis nuosėdomis, pvz., baltymų nuosėdomis. Lęšiai po valymo yra visiškai skaidrūs. Nepaisant puikių valymo savybių, Eyeye Crystal Cleaner yra saugus akims ir lęšiams. Jis nesukelia dirginimo ir nesukelia jautrumo.

 

Kuo 40 ml pakuotė naudinga vartotojams?

 

Eyeye Crystal Cleaner parduodamas 40 ml pakuotėje. Viena vertus, jis mažas ir patogus, o iš kitos – tarnauja labai ilgai. Kiekvienas vartotojas pripažins, kad Eyeye Crystal Cleaner skystis yra itin efektyvus. Kasdienei lęšių priežiūrai užtenka vos kelių lašų. Didelis privalumas – galimybė rankiniame bagaže gabenti tokį skysčio kiekį lėktuve.

 

Akių kristalų valiklio skysta sudėtis:

  • poloksameras,
  • propilenglikolis,
  • PHMB 0,002 %
 

DĖMESIO! Atidarius skystį reikia sunaudoti per 4 mėnesius.

 

Peržiūrėkite kitus akių losjonus

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Prieinamumas24h
Price per 100ml17,98 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye Crystal Cleaner 40 ml
Jūsų nuomonė