Akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-3681

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-3681

Page
per puslapį

Akiniai nuo saulės

Ekspertai nepalieka iliuzijų. Paprasti akiniai nuo saulės iš turgaus už 20 litų tiesiog vadinami akiniais nuo saulės, gali sukelti žalos. Atkreipkite dėmesį, kad net etiketė "UV filtras" negarantuoja turinti veiksmingą barjerą ultravioletiniams spinduliams. Todėl, atsižvelgiant į gerovę ir akių apsaugą nuo žalingų saulės spindulių, verta atsiduoti pagundai pirkti patikrintą prekę.

Akiniai nuo saulės – ką verta žinoti?

Akiniai nuo saulės paprastai yra žymimi nuo 1-4. Tai apibrėžianti skalė, žinoma kaip šviesos pralaidumo kategorija, kuri suteikia žinių apie saulės spindulių lygį nurodytų šiose lęšiuose. Ir taip:

  • 0 - reiškia, kad stiklas bendrai naudojamas,
  • 2 ir 3 - tai stiklas tinkantis mūsų geografinėje vietovėje,
  • 4 - te šie stiklai geriausi esant ryškiai saulės šviesai, pavyzdžiui kalnuose ar prie jūros.

Svarbus kriterijus spindulių pralaidumas, kas įtakoja jų spalvą. Taisyklė yra tokia: kuo tamsesnis lęšis, tuo mažiau šviesos praleidžia, todėl šviesus stiklas labiau tinkamas esant mažai intensyviai šviesai. Geri akiniai nuo saulės turėtų turėti poliarizacijos savybių, t.y. mažinti atspindžius nuo įvairių paviršių, pvz. vandens.

Kaip ir su visų akinių atveju akiniai nuo saulės taip pat turi būti priderinti prie veido formos. Ovalia veido formą turintys asmenys turi didžiausią pasirinkimą, nes šiai veido formai tinka beveik visi akiniai nuo saulės.