Guess akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24304

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24304

Page
per puslapį

Guess receptiniai akiniai ir akiniai nuo saulės

Akiniai, kurie padeda jaustis geriau ir suteikia pasitikėjimo? Kurie pabrėžia stilių ir net įprasčiausią stilių pakeičia į madingą, unikalų aprangą? Tai tikrai Guess akiniai – akiniai nuo saulės ir receptiniai. Dauguma tai moteriški modeliai – itin moteriški ir lengvi, tačiau prekinis ženklas siūlo ir gausią unisex rėmelių grupę, tarp kurių lūkesčius atitinkančių gaminių ras ir vyrai. Juose yra ir klasikinių formų akiniai, ir unikalūs, geometriniai, daugiau ar mažiau netradicinio kirpimo rėmeliai. Dėl to ir dėl didelio spalvų pasirinkimo, įskaitant ne tik rėmelį, bet ir stiklą (Guess akinių atveju), net reikliausias vartotojas ras kažką sau!

Trumpai apie Guess prekės ženklo istoriją

Guess yra amerikiečių drabužių prekės ženklas, kurį 1981 m. įkūrė broliai: Maurice'as, Armandas, Georgesas ir Paulas Marciano. Gimę ir užaugę Marselyje, jie emigravo į Kaliforniją, kur įgyvendino svajonę sukurti mados prekės ženklą. Šis nuo pat pradžių pasižymi unikaliu prancūziškos elegancijos deriniu su amerikietišku laisvumu ir spontaniškumu. Šiandien, po daugiau nei keturiasdešimties gyvavimo metų, asociacijos su Guess išlieka tos pačios, o prekės ženklo produktai puikiai atitinka šiuolaikinių vartotojų poreikius.

Guess akiniai leidžia jaustis taip, lyg eitumėte Prancūzijos gatvėmis, lydimi jūros vėjo. Prekės ženklas pirmiausia nukreipia savo produktus jauniems suaugusiems. Tai rodo šūkis „Jaunas. seksualus. Adventurous“, kurį dažnai naudoja, be kita ko, socialiniuose tinkluose. Tačiau tai nereiškia, kad suaugusieji nebegali pasiekti Guess akinių. Jie turėtų! Tai rėmeliai, kurie jaunina ir atkuria prarastą energiją!

Guess akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai – prancūzų mados amerikietiškas leidimas

Kodano.lt parduotuvėje siūlome daug gražių, įvairių Guess akinių. Tai ir apsaugos nuo saulės, ir receptiniai modeliai. Tokias, su kuriomis galėsite puikiai stilingai praleisti atostogas ir mėgautis vasara, o tokias, kurias naudosite kasdien - regėjimo defektui ištaisyti. „Guess“ rėmeliai gali būti kelių formų: ovalūs ir apvalūs, stačiakampiai, „katės“, taip pat ikoniniai aviatoriaus rėmeliai, „muselės“ ir pasirinktiniai rėmeliai, tarp kurių yra geometriškai neakivaizdžių modelių. Matyti, kad prekės ženklo pasiūloje ras ką nors ir klasikinių sprendimų šalininkas, ir gerbėjas to, kas originalu ir išsiskirianti iš minios.

Spalvose dominuoja tamsios, prislopintos spalvos – įkvėptos gamtos. Jų dėka Guess akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai puikiai dera prie bet kokio stiliaus, o formos unikalumo jie neslopina. Nors verta paminėti, kad yra ir ryškių spalvų akinių: rožinės, švelnios violetinės, auksinės ir sidabrinės. Dizaino įvairovė pastebima ir įrišimo storyje. Viena vertus, mes susiduriame su siauru, subtiliu rėmeliu, o iš kitos - su pilnais akiniais su aiškiai apibrėžtu rėmeliu. Taip pat yra modelių su tilteliu ir masyvia jungtimi – tai Guess rėmeliai, kuriuos itin dažnai renkasi vyrai.

Aukštos kokybės Guess akiniai

Estetika yra viena, o tvirtumas yra kas kita – ir labai svarbi visų Guess akinių savybė. Gamintojas orientavosi į patikrintas medžiagas: plastiką ir metalą ir, naudodamas aukštą tikslumą, sukūrė rėmelius, kurie puikiai tinka net ir kasdien, intensyviai naudojant. Jie yra stabilūs, tvirti, todėl atsparūs iškraipymui ir pažeidimams. Galite juos užsidėti ir nusiimti pasitikėdami savimi ir pasikliauti jais daugelyje gyvenimo situacijų.

Įdomybių kupina kelionė? Daug ką veikti mieste? Greitas pasivaikščiojimas pajūrio bulvaru? Guess akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai puikiai tinka tokioms ir daugeliui kitų situacijų! Jie yra ir lengvi, ir patvarūs, puikiai suformuoti taip, kad priglustų prie veido ir ausų, užtikrinant maksimalų naudojimo komfortą. Kokybiški Guess akinių nuo saulės lęšiai garantuoja puikią akių apsaugą nuo saulės. Verta prisiminti, kad tai yra pagrindinė funkcija, kurią turi atlikti tokio tipo gaminiai.

Guess rėmeliai Kodano.lt parduotuvėje – didelis pasirinkimas ir patrauklios kainos

Mūsų parduotuvėje rasite firminius, originalius Guess akinius – įvairių formų, spalvų, moteriškų ir unisex variantų. Siūlome Jums patogią filtravimo sistemą, kurios dėka Jus labiausiai dominančius kadrus rasite dar greičiau. Produktai visada asocijuojasi su patraukliomis kainomis, kurias dažnai įtraukiame su papildomomis akcijomis; yra puiki proga „sumedžioti“ savo svajonių Guess akinius.

Žiūrėkite individualius Guess akinius:

  • Guess by Marciano akiniai
  • Guess moteriški akiniai nuo saulės
  • Guess vyriški akiniai nuo saulės
  • Guess receptiniai akiniai
  • Guess akiniai nuo saulės