Eyeye 3-N-Zym tabletės nuo baltymų nuosėdų - 10 tablečių

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Mūsų kaina:

6,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Kiekvienas kontaktinių lęšių nešiotojas žino, kokį diskomfortą gali sukelti baltymų ir baltymų-riebalų nuosėdos, nusėdusios ant jų paviršiaus. Dažniausiai ši problema iškyla dienos pabaigoje, kai šios priemaišos turi laiko nusėsti, sukurdamos matomą reidą. Dėl to lęšiai tampa sunkiai apčiuopiami, prastėja regėjimo kokybė, o akys gali net dirginti – daugiausia nuo nuolatinio vokų trynimo dėl svetimkūnio buvimo akyje pojūčio.

Šios nuosėdos sudarytos ne tik iš baltymų. Tai organinės medžiagos, kurių sudėtyje taip pat yra nesočiųjų riebalų ir glikoproteinų. Todėl jų pašalinimas nėra toks paprastas ir reikalauja itin veiksmingų, specifinių preparatų – tokių kaip Eyeye 3-N-Zym deprotein tabletės.

Visų tipų lęšiams - deproteinines tabletes galima naudoti nepriklausomai nuo to, kokius kontaktinius lęšius naudojate – minkštus ar kietus, silikoninius ar silikoninius hidrogelius.
Organinių nešvarumų pašalinimas - pagrindinė tablečių užduotis yra išvalyti lęšių paviršių nuo baltymų ir baltymų-riebalų nuosėdų; nuosėdų, kurios gali pabloginti lęšių būklę ir neigiamai paveikti jų naudojimo patogumą ir regėjimo kokybę.
Visiškas veikimo saugumas - deproteino tabletės yra mirtinos tik organinėms medžiagoms – bakterijoms, baltymų nuosėdoms, riebalams, todėl galite būti 100% tikri dėl jų saugumo lęšiams.
Pailgintas lęšių naudojimo laikotarpis - reguliarus deproteino tablečių naudojimas leidžia džiaugtis gera lęšių būkle, kuri leidžia juos naudoti gamintojo deklaruojamą laiką ir net ilgiau.
Ekonomiškoje pakuotėje - yra net 10 baltymų kiekį mažinančių tablečių, kurių, specialistų rekomenduojant vieną tabletę per savaitę, užtenka beveik pustrečio mėnesio.
Sudėtis be nereikalingų priedų - Eyeye 3-N-Zym deprotein tabletės
Sudėtis be nereikalingų priedų - deproteino tabletės yra tokios veiksmingos ir vertinamos vartotojų visame pasaulyje, nes pasižymi natūralia sudėtimi, be nereikalingų konservantų. Taigi jie visiškai saugūs – tiek lęšiams, tiek akims.
 

Eyeye 3-N-Zym baltymų tablečių charakteristika:

 

Eyeye 3-N-Zym deprotein tablečių poveikis pagrįstas fermentais – molekulėmis, kurios yra tarsi ginklas, nukreiptas į visokius organinės kilmės nešvarumus, besikaupiančius ant kontaktinių lęšių. Fermentai greitai ir efektyviai skaido baltymus, riebalus ir cukrų, sugrąžindami kontaktinių lęšių nesugadintą grynumą. Tuo pačiu metu jie yra visiškai saugūs lęšiams, nes atsitrenkia tik į organines medžiagas, o lęšiai pagaminti iš sintetinių medžiagų. Eyeye 3-N-Zym deprotein tabletės tinka visų tipų lęšiams – minkštiems ir kietiems. Jų atveju veiklioji medžiaga yra Subtilisinas A – fermentas, kurio dėka lęšiai per trumpą laiką atgauna šviežumą, sterilumą ir vėl yra paruošti patogiam naudojimui. Tokiu būdu tabletės pagerina ir bendrą lęšių būklę, prailgina jų galiojimo laiką.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, pakanka naudoti vieną deproteino tabletę per savaitę – iš pradžių standartiškai nuvalykite lęšius, naudodami priežiūros skystį, o tada šešioms valandoms įdėkite į tirpalą, susidarantį ištirpus tabletei.

 

Eyeye 3-N-Zym Protein Detox tablečių privalumai:

 
  • efektyviai pašalina visus organinius nešvarumus – baltymus, riebalus, glikoproteinus;
  • pratęsti lęšių galiojimo laiką;
  • jie tinka visiems lęšiams – minkštiems, kietiems, hibridiniams;
  • kompozicija paremta naujovišku fermentu - Subtilizinu A;
  • jais lengva naudotis.
 

Kam skirtos Eyeye 3-N-Zym baltymų tabletės?

 

Eyeye 3-N-Zym deprotein tabletės yra puikus priežiūros priedas visiems žmonėms, kurie dažnai jaučia diskomfortą, susijusį su kontaktinių lęšių nešiojimu, ypač dienos pabaigoje; žmonėms, kurie nori mėgautis net kelias valandas nepertraukiamu lęšių naudojimu be nemalonaus svetimkūnio buvimo akyje pojūčio, tačiau su aukščiausia regėjimo kokybe. Planšetės yra labai paprastos naudoti, o dėl savaitinio naudojimo režimo nereikalauja didelio vartotojo atsidavimo. Pakuotė su 10 tablečių asocijuojasi su patrauklia kaina ir užtenka ilgam.

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Vienetų skaičius pakuotėje10 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye 3-N-Zym tabletės nuo baltymų nuosėdų - 10 tablečių
Jūsų nuomonė