Eyeye Bioxy Daily 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

21,19 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Dėl gamintojo kaltės lęšių Eyeye išsiuntimas gali prailgėti iki 15 darbo dienų.

 
Nejoninė medžiaga - garantuoja dar didesnį lęšių naudojimo komfortą, nes sumažina galimų nešvarumų ir nuosėdų kiekį.
Natūralūs ir hipoalerginiai ingredientai - leidžia žmonėms, kurie kovoja su pernelyg dideliu akių jautrumu ir alergijomis, mėgautis dideliu lęšių nešiojimo patogumu.
Didelės raiškos vaizdas - be triukšmo, atspindžių ir aureolės efekto. Gautas dėl didelio deguonies pralaidumo ir asferinės lęšių formos.
Patobulinta lęšių forma - matoma pagrobtuose ir suapvalintuose kraštuose, kurie nesiliečia su ragena ir taip sumažina mikro traumų bei dėl jų atsiradusių sudirgimų ir infekcijų riziką.
Pakuotėje 30 lęšių - užtenka 15 dienų reguliariam naudojimui arba kartu su antruoju skirtingos galios lęšių paketu.
Vienos dienos režimas - Eyeye Bioxy Daily
Vienos dienos režimas - kiekvieną dieną jūs siekiate naujos ir šviežios lęšių poros. Nereikia prisiminti stiklinių įdėti į skystį. Tai puikus būdas palaikyti tinkamą akių higieną dinamišku gyvenimo būdu.
 

Charakteristika Eyeye Bioxy Daily:

 

Eyeye Bioxy Daily tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai skirti  toliaregiams bei trumparegiams. Pagaminti iš medžiagos Bioxy GMA-Hioxifilcon – hipoalerginės medžiagos, kurią puikiai toleruoja jautrių akių asmenys, o taip pat alergiškiems asmenims. Medžiaga buvo suformuota asferiniu būdu, tai beveik panaikina vaizdo iškraipymą.

Medžiaga, iš kurios pagaminti Eyeye Bioxy Daily turi vandens lygi 58%, todėl lęšiai puikiai hidratuojami ir patogūs nešioti visą dieną. Deguonies pralaidumas lęšiuose yra Dk/t=33 tai lemia, kas ragenoje yra pakankamas deguonies kiekis,  todėl akys neraudonuoja ir nedirgina jų. Eyeye Bioxy Daily turi suapvalintus kraštus, taip sumažinant mikrospėjimų, susijusių su ragenos epitelio pažeidimu, skaičių. Lęšiai turi filtrą UV, taip pat šviesiai mėlyną spalvą, dėl kurios juos lengva įsidėti.

 

Kam skirti Eyeye Bioxy Daily?

 

Eyeye Bioxy Daily tai sferinia lęšiai sukurti tiems asmenims, kurie nenori kiekvieną dieną  skirti laiko lęšių priežiūrai. Eyeye Bioxy Daily tai dieniniai lęšiai, todėl kiekvieną vakarą reikia juos išmesti, o kitą dieną įsidėti naujus. Lęšiai rekomenduojami asmenis, kurie jaučia sausumą akyse.

 

Eyeye Bioxy Daily lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Eyeye lęšiai
Gamintojas BARNAUX
Sferinė galia nuo -8,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
nuo +0,50 iki +4,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,7
Diametras 14,2
Dk/t 33 x 10-9
Drėkinimas 58%
Medžiaga Bioxy GMA-Hioxifilcon
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasEyeye
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye Bioxy Daily 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Eyeye Bioxy Daily 30 vnt. kontaktinius lęšius?

Eyeye Bioxy Daily 30 vnt. kontaktinius lęšius galima parinkti remiantis produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas ir kreivumė, arba pasikonsultavus su optometristu. Pakuotėje yra 30 lęšių, užtikrinant patogų ir ilgalaikį naudojimą. Be to, šie lęšiai pasižymi 58% hidratacijos lygiu, todėl tinka žmonėms su jautriomis akimis.

Ar Eyeye Bioxy Daily kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Eyeye Bioxy Daily kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti dėl aukštos kokybės medžiagų ir kruopštaus gamybos proceso. Pagaminti iš Bioxy GMA-Hioxifilcon, jie užtikrina komfortą ir saugumą visą dieną.

Kokioms regos problemoms skirti Eyeye Bioxy Daily?

Eyeye Bioxy Daily kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai dėl jų asferinio dizaino. Jie gali būti pritaikyti įvairioms dioptrijoms, leidžiant tiksliai pritaikyti prie individualių poreikių.

Kaip dėvėti Eyeye Bioxy Daily kontaktinius lęšius?

Dėvėti Eyeye Bioxy Daily kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dėdami lęšius, kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite rankas, tada švelniai uždėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir lėtai perkelkite ant akies. Po to, kai lęšis yra ant akies, švelniai mirksėkite, kad lęšis užimtų tinkamą vietą.

Kaip nuimti Eyeye Bioxy Daily kontaktinius lęšius?

Norint nuimti Eyeye Bioxy Daily kontaktinius lęšius, vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas, tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką, kad atidengtumėte lęšį. Tada švelniai suimkite lęšį tarp piršto ir nykščio ir atsargiai išimkite ją iš akies.