ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

31,48 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM yra vienas moderniausių kontaktinių lęšių rinkoje, skirtas naudoti vienai dienai. Jie buvo sukurti milijonams žmonių, kurie kovoja su astigmatizmu, kuris sumažina kasdienio gyvenimo patogumą. Novatoriškiausių sprendimų naudojimas leido kūrėjams gauti tobulą lęšį - intensyviai drėkinamą, pralaidų deguoniui ir tuo pačiu stabilų bei labai ploną, nepastebimą net pačiai jautriausiai akiai.

EYELID STABILIZED DESIGN™ - lęšiai išlieka vienoje vietoje dėl sukimosi stabilizavimo sistemos, kurią palaiko pastovus akių vokų judėjimas. Taigi nėra lęšio susivyniojimo ir jutimo net ir dinamiškiausių judesių metu.
Integruota ašarų technologija - lęšių sudėtis labai panaši į žmogaus ašarų plėvelę. Be to, jie turi tinkamą sklandumą, tepumą ir deguonies perdavimo galimybes, todėl daugelį valandų išlieka maksimaliai drėkinami ir ypač patogūs naudoti.
Dienoms, kuriose gausu aktyvių užsiėmimų - lęšius ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM nešiokite dienomis, kuriose gausu įvairių užduočių, įskaitant ir pačias sudėtingiausias, nes jų teikiamas komfortas (atsirandantis dėl drėkinimo, stabilizavimo ir deguonies pralaidumo) nuolat palaiko jūsų veiksmus.
Patogumas naudojant skaitmeninius prietaisus - ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM yra šio tipo kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys puikų komfortą net ilgomis elektroninių prietaisų naudojimo valandomis: kompiuteriu, telefonu, planšetiniu kompiuteriu. Be nerimą keliančio akių nuovargio jausmo.
Platus sferinių ir cilindrinių galių asortimentas - ACUVUE OASYS 1-Day for ASTIGMATISM

 
Platus sferinių ir cilindrinių galių asortimentas - dar niekada nebuvo taip lengva rasti tobulą kontaktinių lęšių porą. ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM tenkina astigmatikų poreikius, net turėdamas didelius minusus ir pliusus.
UV filtrai - jų užduotis yra apsaugoti subtilų regos organą nuo žalingo saulės spinduliuotės poveikio. Naudojant tokius lęšius, sumažėja rimtų akių ligų rizika. Tai ypač būtina, jei mėgstate būti lauke saulėje.
 

LĘŠIŲ ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM CHARAKTERISTIKA:

 

Lęšių pagrinde yra medžiaga, vadinama Senofilcon A, praturtinta daugeliu įdomių sprendimų ir technologijų. Integruota ašarų technologija kartu su HydraLuxe™ ir papildomu drėkinamuoju ingredientu, įmontuotu tiesiai į lęšio struktūrą, garantuoja daugybę valandų trunkantį drėkinimą. Tai pašalina sausų ir suerzintų akių problemą net ir dieną, kurioje pilna veiklos.

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM yra akių vokų stabilizuojama, kaip EYELID STABILIZED DESIGN™ dalis. Tai reiškia, kad lęšiai lieka vienoje vietoje - juos saugo nuolatinis vokų judėjimas. Šis faktas tiesiogiai reiškia pagerėjusią regėjimo kokybę - ne tik lęšiai lieka neaptinkami, bet ir suteikia aukštos raiškos regėjimą: be jokio triukšmo, atspindžių ar spalvų iškraipymų. Sukimosi stabilumas - nes būtent apie tai ir kalbame - yra ypač svarbus koreguojant astigmatizmą.

Kūrėjai lęšius tobulino nuo nulio - medžiaga dabar biologiškai visiškai suderinama su žmogaus akimi. Ji harmonizuojasi su natūralia ašarų plėvele, nesukeldama net menkiausio dirginimo, ir yra labai gerai priimtina net labai subtilioms akims, linkusioms į infekcijas ir paraudimus. Lygus, minkštas ir lankstus ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM paviršius taip pat yra lengvo pritaikymo garantas - šį faktą įvertins pradedantieji.

ACUVUE® OASYS 1-day for ASTIGMATISM galima įsigyti su įvairiais korekcijos galių (neigiamų ir teigiamų) ir cilindrų diapazonais. Tai leidžia lengviau nei bet kada surasti tobulą porą. Vienos dienos nešiojimo režimas - nes būtent tam ir yra skirti aprašyti lęšiai - palengvina jūsų pečius nuo papildomos priežiūros. Dabar labai lengva naudoti lęšius - juos įsidedate, nešiojate, o dienos pabaigoje juos išimate ir išmetate. Ryte jūsų laukia nauja, nepriekaištingai gaivi pora su visomis čia aprašytomis vertybėmis.

Kontaktiniai lęšiai ACUVUE® OASYS 1-day for ASTIGMATISM puikiai tinka užsiėmimams lauke. Kodėl? Kadangi juose yra UV filtrų (I ir II klasės), kurie sugeria pavojingą UVA ir UVB saulės spinduliuotę, taip apsaugodami rageną ir kitus giliai esančius žmogaus akies elementus. Tai sumažina rimtų akių ligų riziką.

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM sukūrė vienas garsiausių ir gerbiamų prekės ženklų pasaulyje: ACUVUE®, kuris yra nenugalimas, kai reikia kurti patogius ir saugius kontaktinius lęšius.

 

Kam skirti ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM?

 
 • astigmatikams,
 • žmonėms, kuriems reikalingas maksimalus komfortas ir saugumas,
 • fiziškai aktyviems žmonėms,
 • žmonėms, kuriems patinka būti lauke,
 • žmonėms, mėgstantiems keliauti,
 • žmonėms, kurie vertina lęšius, visiškai derančius su žmogaus akimi,
 • žmonėms, kurie mėgsta lęšius su naujausiais technologiniais sprendimais,
 • žmonėms, kenčiantiems nuo sausų akių sindromo,
 • žmonėms su jautriomis, subtiliomis akimis,
 • biuro darbuotojams, kurie daug valandų praleidžia prie kompiuterio ekrano,
 • žmonėms, kurie pasitiki vertinamais prekės ženklais, turinčiais ilgametę patirtį.
 

ACUVUE® OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM parametrai:

 
Kategorija Savaitiniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -9,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +4,00 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
BC 8,5
Diametras 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Senofilcon A
Technologija EYELID STABILIZED DESIGN™, HydraLuxe™
Filtrai UV 99% UVB, 96% UVA
Sferiniai stiprumai Cilindro striprumai Asys
0.00 iki -6.00 D (kas 0,25 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 30°, 40°, 50°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 130°, 140°, 150°, 160°, 170°, 180°
-6.50 iki -9.00 D (kas 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
0.00 iki -6.00 D (kas 0,25 D) -2,25 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
+0.25 iki +4.00 D (kas 0,25 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
 

Taip pat žiūrėkite kitus ACUVUE® prekės ženklo torinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM 30 vnt. lęšius?

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM 30 vnt. lęšių pasirinkimą galite atlikti patys pagal produkto parametrus, tokiais kaip dioptrijos, cilindro ir cilindro ašis, arba pasinaudoti optometristo paslaugomis. Pakuotėje yra 30 lęšių, užtikrinanti vartotojui patogų atsargų vienam mėnesiui.

Ar ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšiai yra saugūs?

Taip, ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšiai yra saugūs naudoti, suteikiantys komfortą ir patogumą visą dieną. Juos gamina garsus gamintojas Johnson & Johnson, laikantis griežtų saugos standartų.

Kokiam regos sutrikimui skirti ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšiai?

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, tai yra netaisyklingai ragenos kreivumui. Dėl specialios konstrukcijos jie užtikrina aiškų matymą ir pašalina neaiškų vaizdą.

Kaip dėti ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšius?

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšių dėjimas yra lengvas ir patogus. Prieš dedant lęšį ant akies, kruopščiai nuplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada, naudodami roplį ir nykštį, švelniai paimkite lęšį ir padėkite jį ant akies ragenos.

Kaip nuimti ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšius?

ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM lęšių nuėmimas taip pat yra paprastas. Tiesiog švelniai traukite apatinę voką žemyn ir žiūrėkite į viršų, tada švelniai suspauskite lęšį tarp roplio ir nykščio, ir jį išimkite iš akies.