ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

36,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day 30 vienetų pakuotėje yra modernūs Johnson&Johnson kontaktiniai lęšiai, skirti trumparegystės ir toliaregystės gydymui. Pristatomi lęšiai pagaminti remiantis geriausiomis technologijomis – jie puikiai tinka kaip patikimas regėjimo korekcijos metodas, o kartu turi papildomų savybių, kurios žymiai pagerina gyvenimo kokybę ir komfortą.

Maksimalus regėjimo aiškumas -  naujos kartos lęšiai užtikrina aukštą regėjimo komfortą bet kokiomis apšvietimo sąlygomis ir pašalina akių įtempimo jausmą.
TearStable technologija - ašarų plėvelės stabilizavimas, atsakingas už drėgmės palaikymą visoje lęšiuko struktūroje ir akies paviršiuje. Tokios kontaktinių lęšių savybės neleidžia išsausėti akims ir suteikia daugiau laisvės kasdieniniam funkcionavimui.
Lengvas lęšių įdėjimas ir išėmimas - teisingos lęšio pusės žymėjimas kartu su švelniu melsvai žaliu atspalviu garantuoja be rūpesčių ir akimirksniu uždėjus objektyvą kiekvieną dieną.
OptiBlue technologija - naudojamas filtras užtikrina aukščiausius parametrus mažinant mėlynai violetinę šviesą, kuri yra neįkainojama naudojant kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir kitus įrenginius su skaitmeniniais ekranais.
Maksimalus efektyvus UV filtras - lęšiai blokuoja net 99,9% UVA spindulių ir 100% UVB spindulių. Tokie apsaugos nuo saulės parametrai leidžia visapusiškai išnaudoti palankų orą, taip sudarydami puikias sąlygas užsiimti įvairia veikla lauke.
Patogi 30 vienetų pakuotė - ACUVUE OASYS MAX 1-Day
Patogi 30 vienetų pakuotė - tai yra optimaliausias pasirinkimas daugumai kasdien nešiojančių kontaktinius lęšius. Vienadieniai lęšiai nereikalauja papildomos priežiūros, kitą dieną užtenka ištiesti ranką į naują porą ir mėgautis visu regėjimo komfortu.
  

ACUVUE® OASYS MAX 1 Day charakteristika:

 

Optikos pramonėje žinomas gamintojas Johnson&Johnson garantuoja patikimą regėjimo defektų korekciją ir XXI amžiaus vertą naudojimo komfortą. Dėl ACUVUE® OASYS MAX 1-Day kontaktinių lęšių akies gaunamas vaizdas yra maksimaliai aiškus, o tai tiesiogiai reiškia patenkinamą lęšių naudojimą įvairiomis aplinkybėmis. Kas svarbu – tinkamas regėjimo aštrumas išlaikomas ir esant mažiau palankioms apšvietimo sąlygoms. Tokios lęšių savybės neabejotinai daro juos aukščiausios klasės gaminiu.

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day išsiskiria iš kitų objektyvų tuo, kad vienu metu naudojamos dvi išskirtinės technologijos, kurias jau plačiai įvertino reiklūs vartotojai. Kalbame apie TearStable technologiją, kuri užtikrina tinkamą akių drėkinimą visą dieną, užkertant kelią akių paraudimui ir dirginimui. Antras svarbus argumentas renkantis šiuos kontaktinius lęšius – naujoviškas OptiBlue filtras, kuris sumažina mėlynai violetinę šviesą net apie 60%.

Daugeliui žmonių viena iš svarbių funkcijų bus kasdieninis mainų režimas. ACUVUE® OASYS MAX 1-Day kasdieniai vienkartiniai kontaktiniai lęšiai yra itin patogūs – juos ypač įvertins žmonės, nenorintys skirti papildomo laiko kasdieninėms higienos procedūroms, susijusioms su specialaus valymo skysčio naudojimu. Tokiu atveju kiekvieną rytą pakanka ištiesti ranką į naują lęšių porą, kuri garantuos aukštą naudojimo komfortą visą dieną.

Puikus geriausių ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšių standartų papildymas yra UV filtrai, garantuojantys aukščiausią efektyvumą šalinant akims kenksmingą ultravioletinę spinduliuotę.

 

Kam skirti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšiai?

  • trumparegiams ir toliaregiams, ieškantiems geriausių sprendimų optikos rinkoje, siūlomų gerbiamų gamintojų;
  • žmonėms, ieškantiems alternatyvios regėjimo korekcijos akiniais;
  • žmonėms, kurie kasdien naudojasi skaitmeniniais prietaisais, skleidžiančiais žalingą akims mėlyną šviesą, norintiems pagerinti regėjimo komfortą ir sumažinti akių įtempimo poveikį;
  • žmonėms, kovojantiems su akių sausumo problema, kurie tikisi tobulo akių drėkinimo visą dieną;
  • žmonėms, kurie daug laiko praleidžia darbe ir mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, užsiima daugybe veiklų įvairiose gyvenimo srityse;
  • žmonėms, vertinantiems patogius sprendimus, kuriems nereikia papildomų priežiūros procedūrų lęšių valymo skysčiais, būdingais daugkartiniams kontaktiniams tirpalams;
  • biuro darbuotojams, studentams ir kitiems žmonėms, daug valandų praleidžiantiems prie kompiuterio.
 

ACUVUE® OASYS MAX 1 DAY lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -12,00 iki +6,00 D (žingsniais 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (žingsniais 0,25 D)
nuo +0,50 iki +6,00 D (žingsniais 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (žingsniais 0,50 D)
Kreivumas 8,5; 9,0
Skersmuo 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Somofilcon A
Technologija TearStable™, OptiBlue™ Light Filter
UV filtrai 100% UVB; 99,9% UVA
 

Peržiūrėkite kitus ACUVUE® vienadienius kontaktinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day 30 vnt. lęšius?

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšiai yra prieinami 30 vnt. pakuotėje, užtikrinantys patogų ir ilgalaikį naudojimą. Juos galite pasirinkti pagal produkto parametrus, tokius kaip dioptrijos korekcija ir lęšio kreivumas, arba kreiptis į optometristą, kuris padės pritaikyti lęšius jūsų individualioms poreikiais.

Ar ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšiai yra saugūs?

Taip, ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšiai yra gaminami garsaus gamintojo Johnson & Johnson, užtikrinantys aukštą kokybę ir saugumą. Tai vienos dienos kontaktiniai lęšiai, mažinantis infekcijos riziką ir užtikrinantis šviežumą bei higieną kiekvieną dieną.

Kokiam regos sutrikimui skirti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšiai?

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšiai skirti trumparegystei arba hiperopijai koreguoti, dėl jų sferinio tipo korekcijos.

Kaip uždėti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšius?

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšių uždėjimas yra lengvas ir greitas. Po rankų kruopščiai nuplovimo ir išdžiovimo atsargiai įstatykite lęšį ant rodomojo piršto galiuko. Tada leiskite nuleisti apatinei vokui, žiūrėdami į viršų. Lėtai įstatykite lęšį ant akies obuolio ir uždarykite voką. Šį procesą galima kartoti ir kito akių.

Kaip nuimti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšius?

Nuimti ACUVUE® OASYS MAX 1-Day lęšius galima lengvai traukiant apatini voką ir lengvai perslinkiant lęšį ant akies baltymo. Tada švelniai paimkite lęšį pirštais ir išimkite jį. Neužmirškite reguliariai prieš manipuliuojant lęšiais nuplauti rankas.