PureVision® 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

54,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

PureVision® 2 HD For Presbyopia progresyviniai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, vienų iš populiariausių lęšių gamintojų - Bausch & Lomb.

 
Lizdinė plokštelė su drėkinamuoju skysčiu - kiekvienas lęšis yra atskiroje lizdinėje plokštelėje, užpildytoje drėkinamuoju skysčiu. Dėl šios priežasties akiniai tikrai ilgai išlaiko pradines savybes ir yra paruošti naudojimui iš karto po nuėmimo.
3 Zone Progressive Design optika - lęšiai pasižymi plačia struktūra, paremta naujoviška optika. Dėl šios priežasties jie garantuoja puikų matymą visais atstumais. Nebereikia siekti atskirų akinių žiūrint televizorių, skaitant ar vairuojant automobilį.
Suapvalinti kraštai - lęšiuose naudojant suapvalintą profilį, žymiai sumažėja jų sąlytis su akies voku ir pašalinama infekcijos bei dirginimo rizika.
Plona struktūra - PureVision 2 HD for Presbyopia lęšiai yra itin ploni, todėl jie beveik nepastebimi akiai ir labai patogūs naudoti kasdien. Jie puikiai priglunda prie akies. Jie nesiriečia ir neiškrenta.
Ekonomiška pakuotė - dėžutėje yra šeši lęšių vienetai. To užtenka trims mėnesiams reguliaraus naudojimo. Puikus būdas sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.
Nereikalauja papildomos priežiūros - PureVision 2 HD for Presbyopia
Nereikalauja papildomos priežiūros - lęšiai skirti nuolatiniam naudojimui. Viena pora išsilaiko iki 30 dienų ir reikalauja papildomos priežiūros bei patalpinimo į rezervuarą su skysčiu.
 

PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšių charakteristika:

 

Sukurti išskirtiniu tikslumu progresyviniai kontaktiniai lęšiai PureVision® 2 HD For Presbyopia, pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. Naujausioje lęšių PureVision® 2 For Presbyopia konstrukcijoje panaudota 3-Zone Progresive Design™ optika, kuri nurodo sferinį tikslumą. To dėka yra idealus matymas tiek iš tolio tiek iš arti. Gaminant PureVision® 2 For Presbyopia panaudota ComfortMoist™ technologija, kuri užtikrina lęšių plonumą. Papildomai užlenkti, ploni kraštai lengviau susiderina su akies voku, sumažina akies dirginimo riziką. Sudrėkintas viduriukas išlaiko unikalias lęšių savybes.

PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšių pralaidumo lygis siekia 130 (Dk/t), o tai yra daugiau nei įprasti progresyviniai mėnesiniai kontaktniai lęšiai. Sujungus visas aukščiau paminėtas savybes, komfortas yra garantuotas nuo pat lęšių įsidėjimo ir nešiojimo visą dieną.

 

Kam yra sukurti lęšiai PureVision® 2 HD For Presbyopia?

 

Lęšiai buvo suprojektuoti su mintim apie žmones, kenčiančius nuo presbiobijos, kurie rinktusi lęšius, kurių nereikės kasdien prižiūrėti. PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšius galima nešioti 30 dienų: dieną, naktį arba parą.

 

Mėnesinių progresyvinių lęšių priežiūra:

 

Jeigu lęšius naudojate visą parą, t.y. jų nenusiėmat, lęšiams priežiūros nereikia. Jei naudojate tik dieną arba tik naktį, reikia juos plauti ir saugoti tam skirtame tirpale. Siūlome įsigyti tirpalus iš Clean Active linijos arba bet kurį kitą tirpalą iš mūsų parduotuvės.

 

PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas PureVision lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -10,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Drėkinimas 36%
Medžiaga Balafilcon A
Technologija 3-Zone Progressive Design, High Definition, ComfortMoist
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasPureVision
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:PureVision® 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti PureVision® 2 HD for Presbyopia 6 vnt. lęšius?

PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšiai parduodami šešių vienetų pakuotėse, užtikrinant patogumą visam mėnesiui. Dėl jų progresyvaus 3-Zone Progressive Design™ dizaino, lęšiai užtikrina aiškų matymą įvairiais atstumais, kas yra idealu asmenims, kenčiantiems nuo presbiopijos. Galite juos parinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasitarti su optometru dėl profesionalaus įvertinimo.

Ar PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšiai yra saugūs?

Taip, PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos pagamino patikimas gamintojas Bausch&Lomb, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Pagaminti iš Balafilcon A medžiagos, šie lęšiai užtikrina didelę deguonies pralaidumą, mažina dirginimo ir infekcijų riziką, suteikdami komfortą visą dieną.

Kokioms regos problemoms skirti PureVision® 2 HD for Presbyopia?

PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšiai skirti žmonėms, sergantiems presbiopija, tai yra, su amžiumi susijusiais artimojo matymo sutrikimais. Dėl jų progresyvaus dizaino, šie lęšiai užtikrina aiškų matymą įvairiais atstumais, todėl yra idealus sprendimas asmenims su šia regos problema.

Kaip įsidėti PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius?

Prieš įsidėdami PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galo, atsargiai patikrinkite, ar jis nėra apverstas. Po to švelniai išskleiskite vokus ir uždėkite lęšį ant akių obuolio, švelniai mirksėkite, kad lęšis stabilizuotųsi.

Kaip nuimti PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius?

Norėdami nuimti PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius, turėtumėte naudoti švarias, sausas rankas. Švelniai patraukite apatinį voką žemyn su rodomuoju pirštu, tuo pačiu metu švelniai pastumkite lęšį pirštu į šoną. Tada galite saugiai pašalinti lęšį iš akies ir padėti jį į tinkamą indelį su priežiūros skysčiu.