PureVision® 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

29,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

PureVision® 2 HD For Presbyopia progresyviniai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, vienų iš populiariausių lęšių gamintojų - Bausch & Lomb.

 
Lizdinė plokštelė su drėkinamuoju skysčiu - kiekvienas lęšis yra atskiroje lizdinėje plokštelėje, užpildytoje drėkinamuoju skysčiu. Dėl šios priežasties akiniai tikrai ilgai išlaiko pradines savybes ir yra paruošti naudojimui iš karto po nuėmimo.
3 Zone Progressive Design optika - lęšiai pasižymi plačia struktūra, paremta naujoviška optika. Dėl šios priežasties jie garantuoja puikų matymą visais atstumais. Nebereikia siekti atskirų akinių žiūrint televizorių, skaitant ar vairuojant automobilį.
Suapvalinti kraštai - lęšiuose naudojant suapvalintą profilį, žymiai sumažėja jų sąlytis su akies voku ir pašalinama infekcijos bei dirginimo rizika.
Plona struktūra - PureVision 2 HD for Presbyopia lęšiai yra itin ploni, todėl jie beveik nepastebimi akiai ir labai patogūs naudoti kasdien. Jie puikiai priglunda prie akies. Jie nesiriečia ir neiškrenta.
Nereikalauja papildomos priežiūros - PureVision 2 HD for Presbyopia
Nereikalauja papildomos priežiūros - lęšiai skirti nuolatiniam naudojimui. Viena pora išsilaiko iki 30 dienų ir reikalauja papildomos priežiūros bei patalpinimo į rezervuarą su skysčiu.
 

PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšių charakteristika:

 

Sukurti išskirtiniu tikslumu progresyviniai kontaktiniai lęšiai PureVision® 2 HD For Presbyopia, pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. Naujausioje lęšių PureVision® 2 For Presbyopia konstrukcijoje panaudota 3-Zone Progresive Design™ optika, kuri nurodo sferinį tikslumą. To dėka yra idealus matymas tiek iš tolio tiek iš arti. Gaminant PureVision® 2 For Presbyopia panaudota ComfortMoist™ technologija, kuri užtikrina lęšių plonumą. Papildomai užlenkti, ploni kraštai lengviau susiderina su akies voku, sumažina akies dirginimo riziką. Sudrėkintas viduriukas išlaiko unikalias lęšių savybes.

PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšių pralaidumo lygis siekia 130 (Dk/t), o tai yra daugiau nei įprasti progresyviniai mėnesiniai kontaktniai lęšiai. Sujungus visas aukščiau paminėtas savybes, komfortas yra garantuotas nuo pat lęšių įsidėjimo ir nešiojimo visą dieną.

 

Kam yra sukurti lęšiai PureVision® 2 HD For Presbyopia?

 

Lęšiai buvo suprojektuoti su mintim apie žmones, kenčiančius nuo presbiobijos, kurie rinktusi lęšius, kurių nereikės kasdien prižiūrėti. PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšius galima nešioti 30 dienų: dieną, naktį arba parą.

 

Mėnesinių progresyvinių lęšių priežiūra:

 

Jeigu lęšius naudojate visą parą, t.y. jų nenusiėmat, lęšiams priežiūros nereikia. Jei naudojate tik dieną arba tik naktį, reikia juos plauti ir saugoti tam skirtame tirpale. Siūlome įsigyti tirpalus iš Clean Active linijos arba bet kurį kitą tirpalą iš mūsų parduotuvės.

 

PureVision® 2 HD For Presbyopia lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas PureVision lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -10,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Drėkinimas 36%
Medžiaga Balafilcon A
Technologija 3-Zone Progressive Design, High Definition, ComfortMoist
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasPureVision
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:PureVision® 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip parinkti PureVision® 2 HD for Presbyopia 3 vnt. lęšius?

PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius galite parinkti patys pagal produkto parametrus arba pasikonsultuoti su optometru. Pakuotėje yra 3 vienetai, užtikrinantys mėnesio atsargą vartotojui. Šie lęšiai turi inovatyvų 3-Zone Progressive Design™ dizainą, kuris suteikia aiškų matymą įvairiuose atstumuose.

Ar PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšiai yra saugūs?

Taip, PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšiai yra saugūs naudoti, juos sukūrė patikimas gamintojas Bausch&Lomb, užtikrinantis aukštą kokybę ir saugumą. Be to, lęšiai pagaminti iš Balafilcon A medžiagos, kuri užtikrina patogumą nešiojant visą parą.

Kokios regos problemos tinka PureVision® 2 HD for Presbyopia?

PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšiai skirti presbiopijos, arba senatvinės toliaregystės, korekcijai. Jų progresyvus dizainas leidžia optimaliai matyti įvairiuose atstumuose, tiek arti, tiek toli.

Kaip įsidėti PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius?

Įsidėti PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius yra paprasta. Prieš įsidėdami, kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite rankas. Tada padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo, patikrinkite, ar jis nėra apverstas. Atsargiai atmerkite vokus ir padėkite lęšį ant akių obuolio.

Kaip nuimti PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius?

Norint nuimti PureVision® 2 HD for Presbyopia lęšius, reikia nusiplauti ir nusausinti rankas, tada švelniai patraukti apatinį voką ir, žiūrint į viršų, švelniai spausti lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto, ir atsargiai ją pašalinti.