SofLens® Daily Disposable™ 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

14,30 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Išsiuntimas per 3 d.d. taikomas tik minusiniams stiprumams.
Kitų parametrų lęšiai išsiunčiami per 15 darbo dienų.

 

Lęšiai Soflens Daily Disposable tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, vieno populiariausių gamintojo - Bausch & Lomb.
 

Asferinė optika - užtikrina dar geresnę regėjimo kokybę net nešiojus lęšius visą dieną, taip pat esant nepakankamam apšvietimui. Jokio triukšmo, atspindžių ar halo efekto.
Visos dienos naudojimo komfortas - lęšiai dėl pažangių technologijų naudojimo yra labai patogūs naudoti visą dieną, net ir sunkiomis sąlygomis, pavyzdžiui, ilgos darbo valandos prie kompiuterio.
Tobulas drėkinimo lygis - 59% ir garantuoja pastovų drėgmės lygį akies paviršiuje, pašalinant sausų akių efekto ir dirginimo riziką.
Itin plona konstrukcija - jos dėka lęšiukas beveik nepastebimas ant akies ir labai lengvai uždedamas net ir žmonėms, kurie tokį sprendimą naudoja pirmą kartą. Jis taip pat pasižymi šilko švelnumu.
Vienos dienos naudojimas - puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą, ir tiems, kurie kasdien vertina naujų, šviežių lęšių poros patogumą.
Atsparumas baltymų nuosėdoms - SofLens Daily Disposable
Atsparumas baltymų nuosėdoms - dėl naujoviškos Comfort Moist medžiagos naudojimo lęšiai yra atsparūs visų tipų nešvarumams ir baltymų nuosėdoms, susidarančioms natūraliame ašarų susidarymo procese. Taigi regėjimas yra ryškus ir aiškus.
 

Charakteristika Soflens® Daily Disposable:

 

Soflens Daily Disposable  tai lęšiai, kurie buvo sukurti koreguoti trumparegystės ir toliaregystės problemas. Soflens Daily Disposable pagaminti iš medžiagos Hilafilcon B. Pažangi technologija naudojama lęšių gamyboje užtikrina vartotojams nešiojimo komfortą ir idealų drėkinimą 59%. Asferinės optikos dėka  lęšiai užtikrina idealų regėjimą net esant silpnam apšvietimui..

Soflens Daily Disposable tai pirmi vienadieniai lęšiai, kuriuose buvo naudota technologija High Definition Optics. Šios technologijos dėka, buvo sumažintas halo efektas bei neryškaus vaizdo reiškinys. Be to, Soflens Daily Disposable tai vieninteliai lęšiai Bausch & Lomb, kuriuose panaudota technologija Comfort Moist™ - tai labai plonas lęšių konstrukcijos derinys su unikaliu lęšių laikymo būdu, kuris lemia, kad lęšis yra ypač minkštas ir puikiai sudrėkintas. Medžiaga naudojama lęšių gamyboje Soflens Daily Disposable bei jų šiuolaikinė konstrukcija užtikrina, kad lęšių nešiojimo komfortas dienos pabaigoje yra toks didelis, kaip ir tada, kai jie tik buvo įdėti. Šie lęšiai yra labai atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui. 

Soflens Daily Disposable tai yra vienadieniai lęšiai, todėl juos galime įsidėti tik kartą, o iškart po lęšių išėmimo mesti juos į šiukšliadėžę.  Lęšio pakartotinis naudojimas be valymo ir dezinfekavimo gali sukelti infekcijas ir/arba sunkiai sužaloti akis. 

  

Kam skirti Soflens® Daily Disposable?


Soflens Daily Disposable tai idealūs lęšiai tiems, kurie vertina vienkartinių lęšių patogumą. Nešiojant  Soflens Daily Disposable išnyksta objektyvo priežiūros problema. Be to, šie lęšiai skirti žmonėms, kurie: 
 

  • ieško vienadienių lęšių, kurie užtikrina aiškų vaizdą, bet kurioje situacijoje/aplinkoje, 
  • veda aktyvų gyvenimo būdą, 
  • ieško aukšto nešiojimo komforto visai dienai.
 

Soflens® Daily Disposable lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Soflens lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -9,00 iki -6,50 D (kas 0,50 D)
nuo -6,50 iki +6,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 24 x 10-9
Drėkinimas 59%
Medžiaga Hilafilcon B
Technologija High Definition Optics, ComfortMoist
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasSoflens
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:SofLens® Daily Disposable™ 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip parinkti SofLens® Daily Disposable 30 vnt. kontaktinius lęšius?

SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai prieinami 30 vienetų pakuotėse, užtikrinantys patogumą ir ilgalaikį naudojimą. Juos galite parinkti patys remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas, kreivumas ir skersmuo, arba pasitarti su optometru, kuris padės parinkti tinkamą lęšį. Be to, šie lęšiai pasižymi 59% hidratacijos lygiu, užtikrinančiu patogų dėvėjimą visą dieną.

Ar SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, ypač dėl jų kasdienio keitimo režimo, kuris mažina infekcijų ir dirginimo riziką, todėl jie tinka net jautrioms akims.

Kokiems regėjimo sutrikimams tinka SofLens® Daily Disposable?

SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėl jų sferinio korekcijos tipo.

Kaip dėti SofLens® Daily Disposable kontaktinius lęšius?

Dėti SofLens® Daily Disposable kontaktinius lęšius yra paprasta ir greita. Prieš dėdami lęšius, turėtumėte nusiplauti ir nusausinti rankas, tada švelniai uždėkite lęšį ant rodomojo ir vidurinio pirštų galų, prilaikykite vokus ir švelniai įdėkite lęšį į akį.

Kaip nuimti SofLens® Daily Disposable kontaktinius lęšius?

Nuimti SofLens® Daily Disposable kontaktinius lęšius taip pat yra lengva ir saugu. Po to, kai nusiplausite ir nusausinsite rankas, švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir atsargiai ištraukite lęšį su viduriniu ir rodomuoju pirštais.