SofLens® Daily Disposable™ 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

36,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Išsiuntimas per 3 d.d. taikomas tik minusiniams stiprumams.
Kitų parametrų lęšiai išsiunčiami per 15 darbo dienų.


Lęšiai Soflens Daily Disposable tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, vieno populiariausių gamintojo - Bausch & Lomb.

 
Asferinė optika - užtikrina dar geresnę regėjimo kokybę net nešiojus lęšius visą dieną, taip pat esant nepakankamam apšvietimui. Jokio triukšmo, atspindžių ar halo efekto.
Visos dienos naudojimo komfortas - lęšiai dėl pažangių technologijų naudojimo yra labai patogūs naudoti visą dieną, net ir sunkiomis sąlygomis, pavyzdžiui, ilgos darbo valandos prie kompiuterio.
Tobulas drėkinimo lygis - 59% ir garantuoja pastovų drėgmės lygį akies paviršiuje, pašalinant sausų akių efekto ir dirginimo riziką.
Itin plona konstrukcija - jos dėka lęšiukas beveik nepastebimas ant akies ir labai lengvai uždedamas net ir žmonėms, kurie tokį sprendimą naudoja pirmą kartą. Jis taip pat pasižymi šilko švelnumu.
Vienos dienos naudojimas - puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą, ir tiems, kurie kasdien vertina naujų, šviežių lęšių poros patogumą.
Atsparumas baltymų nuosėdoms - SofLens Daily Disposable
Atsparumas baltymų nuosėdoms - dėl naujoviškos Comfort Moist medžiagos naudojimo lęšiai yra atsparūs visų tipų nešvarumams ir baltymų nuosėdoms, susidarančioms natūraliame ašarų susidarymo procese. Taigi regėjimas yra ryškus ir aiškus.
 

Charakteristika Soflens® Daily Disposable:

 

Soflens Daily Disposable tai lęšiai, kurie buvo sukurti koreguoti trumparegystės ir toliaregystės problemas. Soflens Daily Disposable pagaminti iš medžiagos Hilafilcon B. Pažangi technologija naudojama lęšių gamyboje užtikrina vartotojams nešiojimo komfortą ir idealų drėkinimą 59%. Asferinės optikos dėka lęšiai užtikrina idealų regėjimą net esant silpnam apšvietimui.

Soflens Daily Disposable tai pirmi vienadieniai lęšiai, kuriuose buvo naudota technologija High Definition Optics. Šios technologijos dėka, buvo sumažintas halo efektas bei neryškaus vaizdo reiškinys. Be to, Soflens Daily Disposable tai vieninteliai lęšiai Bausch & Lomb, kuriuose panaudota technologija Comfort Moist™ - tai labai plonas lęšių konstrukcijos derinys su unikaliu lęšių laikymo būdu, kuris lemia, kad lęšis yra ypač minkštas ir puikiai sudrėkintas. Medžiaga naudojama lęšių gamyboje Soflens Daily Disposable bei jų šiuolaikinė konstrukcija užtikrina, kad lęšių nešiojimo komfortas dienos pabaigoje yra toks didelis, kaip ir tada, kai jie tik buvo įdėti. Šie lęšiai yra labai atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui. 
Soflens Daily Disposable tai yra vienadieniai lęšiai, todėl juos galime įsidėti tik kartą, o iškart po lęšių išėmimo mesti juos į šiukšliadėžę. Lęšio pakartotinis naudojimas be valymo ir dezinfekavimo gali sukelti infekcijas ir/arba sunkiai sužaloti akis.


Kam skirti Soflens® Daily Disposable?


Soflens Daily Disposable tai idealūs lęšiai tiems, kurie vertina vienkartinių lęšių patogumą. Nešiojant Soflens Daily Disposable išnyksta objektyvo priežiūros problema. Be to, šie lęšiai skirti žmonėms, kurie:

 
  • ieško vienadienių lęšių, kurie užtikrina aiškų vaizdą, bet kurioje situacijoje/aplinkoje, 
  • veda aktyvų gyvenimo būdą, 
  • ieško aukšto nešiojimo komforto visai dienai.
 

Soflens® Daily Disposable lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Soflens lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -9,00 iki -6,50 D (kas 0,50 D)
nuo -6,50 iki +6,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 24 x 10-9
Drėkinimas 59%
Medžiaga Hilafilcon B
Technologija High Definition Optics, ComfortMoist
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasSoflens
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:SofLens® Daily Disposable™ 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti SofLens® Daily Disposable 90 vienetų kontaktinius lęšius?

SofLens® Daily Disposable 90 vienetų kontaktinius lęšius galite parinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas, išlenkimas ir skersmuo, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pasirinkti tinkamus lęšius atsižvelgiant į jūsų individualius regėjimo poreikius. Pakuotėje yra 90 vienetų, užtikrinantys patogų ir ilgalaikį naudojimą. Be to, šie lęšiai turi 59% drėkinimo lygį, kuris užtikrina patogų dėvėjimą visą dieną.

Ar SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, ypač dėl jų kasdienio keitimo režimo, kuris eliminuoja poreikį naudoti priežiūros priemones, mažindamas akių infekcijų riziką, susijusią su netinkamu kontaktinių lęšių priežiūra.

Kokioms regos problemoms tinka SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai?

SofLens® Daily Disposable kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėl jų sferinio korekcijos tipo, tad tinka asmenims su įvairiomis regėjimo problemomis.

Kaip dėti SofLens® Daily Disposable kontaktinius lęšius?

SofLens® Daily Disposable kontaktinių lęšių dėjimas yra paprastas ir patogus. Prieš dedant lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas, tada lęšį padėti ant rodomojo piršto galo. Tada, laikant apatines vokas, švelniai atidaryti viršutinę voką ir lęšį įdėti į akių centrą. Po lęšio įdėjimo porą kartų pamirksėti, kad lęšis tinkamai įsitvirtintų.

Kaip nuimti SofLens® Daily Disposable kontaktinius lęšius?

Norint nuimti SofLens® Daily Disposable kontaktinius lęšius, vėlgi reikia kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas, tada švelniai nuleisti apatinį voką ir, žiūrint į viršų, švelniai paspausti lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto, o tada atsargiai jį išimti. Po nuėmimo lęšį reikėtų dėti į specialų indelį su skystiu saugojimui.