MyDay® 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

24,19 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

 

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.
 

MyDay – vienadieniai, asferiniai kontaktiniai lęšiai iš Cooper Vision.

Suapvalinti kraštai - patobulinta lęšių struktūra sumažina kontaktinio lęšio trintį su akies voku ir pašalina dirginimo ir paraudimo problemą.
Aquaform technologija - leido sukurti kontaktinius lęšius su aukštu drėkinimo laipsniu lęšių struktūroje. Tai patogus sprendimas esant sausoms akims.
Minkštumas ir lankstumas - Stenfilcon A medžiaga, iš kurios gaminami lęšiai yra minkšta ir lanksti, tai žymiai palengvina kontaktinių lęšių pritaikymą.
Apsauga nuo UV spindulių - lęšiai yra nepaprastai naudingi palaikant ilgalaikę akių sveikatą. Praturtinti šiuolaikiniais UVA/UVB filtrais, kurie apsaugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio, sugeria apie 97%.
Dienos režimas - lęšiai MyDay

 
Dienos režimas - kontaktiniai lęšiai MyDay skirti naudoti vieną dieną. Vakare juos būtina išimti ir išmesti, o ryte įsidėti naują porą. Nereikalinga papildoma priežiūra.
Pakuotėje yra 30 kontaktinių lęšių - tinka 15 dienų reguliaraus naudojimo.
 

MyDay lęšių charakteristika:

 

Minkšti, silikono-hidrogeliniai treęios kartos lęšiai, pagaminti iš Stenfilcon A medžiagos. Turi aukštą vandeningumo laipsnį, o kartu aukštu oro pralaidumu užtikrina aukščiausią komforto lygį. Už oro pralaidumą lęšiuose MyDay atsakinga formulė Smart Silicon. Ji sudaro specialius kanalus, kuriais oras patenka į akies rageną. Lęšiai yra aprūpinti UV filtrais, kurie blokuoja kenskmingus spindulius UVA (85%) ir UVB (96%).

 

Kam skirti MyDay lęšiai?

 

Lęšiai skirti žmonėms su trumparegyste. Sukurti specialiai tiems, kurie vertina vienadienių lęšių komfortą. Rekomenduojami žmonėms, kurie jaučia akių sausumą naudojant kitus lęšius.

 

MyDay lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas MyDay lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +5,00 D (kas 0,25 D)
nuo +5,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,4
Diametras 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Drėkinimas 54%
Medžiaga Stenfilcon A
Technologija Aquaform®
Filtrai UV 96% UVB, 85% UVA
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasMyDay
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:MyDay® 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti MyDay® 30 vnt. lęšius?

MyDay® 30 vnt. lęšius galite pasirinkti patys, naudodami produkto parametrus, tokius kaip stiprumas, išlinkimas ir skersmuo, kurie yra nurodyti ant pakuotės. Taip pat galite pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pasirinkti tinkamus lęšius, atsižvelgiant į jūsų individualius regėjimo poreikius. Pakuotėje yra 30 lęšių, užtikrinant pakankamą kiekį vienam mėnesiui naudoti. Be to, MyDay® lęšiai pasižymi aukštu hidratacijos lygiu ir deguonies pralaidumu, dėl ko jie yra patogūs nešioti visą dieną.

Ar MyDay® lęšiai yra saugūs?

Taip, MyDay® lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos gamina žinomas gamintojas - Cooper Vision. Be to, jų kasdienio keitimo režimas pašalina užterštumo ir infekcijos riziką, užtikrindamas šviežumą ir higieną kiekvieną dieną.

Kokioms regėjimo problemoms tinka MyDay®?

MyDay® lęšiai skirti sferinių regėjimo defektų, tokių kaip trumparegystė ar toliaregystė, korekcijai.

Kaip įsidėti MyDay® lęšius?

MyDay® lęšių įsidėjimas yra lengvas ir greitas. Prieš dedant lęšį ant akies, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada lęšį padėkite ant rodomojo piršto galiuko, patikrinkite, ar jis nėra apverstas. Toliau švelniai atitraukite vokus ir padėkite lęšį ant akies obuolio centro. Po lęšio padėjimo kelis kartus pamirksėkite, kad padėtumėte jam įsitaisyti.

Kaip išimti MyDay® lęšius?

MyDay® lęšių išėmimas taip pat yra paprastas. Tiesiog švelniai patraukite apatinį voką žemyn, žiūrėdami į viršų, kad atidengtumėte lęšio apatinį kraštą. Tada švelniai pagaukite lęšį nykščiu ir rodomuoju pirštu, o paskui saugiai išmeskite jį į šiukšlių dėžę.