MyDay lęšiai

View as Grid List

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

4 Įrašai(-ų)

per puslapį

MyDay vienadieniai kontaktiniai lęšiai

Kasdien akys susiduria su iššūkiais, susijusiais su nuolat kintančiomis aplinkos sąlygomis: perkaitusiu ar sausu oro kondicionieriumi, ilgai trunkančiu darbu prie kompiuterio monitoriaus ar kitų skaitmeninių įrenginių. Jūsų kontaktiniai lęšiai turi atitikti aukščiau paminėtus iššūkius.

MyDay lęšių charakteristikos:

Atsakymas į minėtus aplinkosaugos iššūkius yra MyDay vienadieniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti naudojant modernią Aquaform technologiją, kuri yra neabejotinas proveržis cheminėje lęšių struktūroje. Jie lengvai neatsiliks nuo jūsų kiekvieną įtemptą jūsų gyvenimo dieną, nors jūs jų visiškai nejausite.

Štai ko jums reikia, kad patirtumėte unikalią MyDay vienadienių kontaktinių lęšių naudą:

  • lęšius, kuriuos lengvai užsidėsite ir kuriuos nešiojant greitai pamiršite;
  • itin lengva užsidėti ir nusiimti;
  • moderni silikono-hidrogelio medžiaga yra pralaidi orui, todėl jūsų akys gaus reikiamą deguonies kiekį ir išliks baltos;
  • nešioti MyDay vienadienius kontaktinius lęšius labai patogu dėl didelio vandens kiekio;
  • vartotojas gali rinktis iš 30 ir 90 vienetų pakuočių, taip pat 30 vienetų torinių lęšių versiją (nuo astigmatizmo).

Kuo skiriasi MyDay lęšiai?

Silikono-hidrogelio medžiaga, iš kurios gaminami MyDay lęšiai, puikiai drėkina akis. Siekiant dar didesnio nešiojimo komforto, MyDay kontaktiniai lęšiai buvo sukurti naudojant pažangų dizainą su užapvalintais kraštais ir lygiu paviršiumi. MyDay technologija suteikia daug natūralesnį jausmą nešiojant lęšius. Akių vokai gali lengvai nuslysti per lęšius ir beveik iškart juos užsidėję pamirštame, kad juos turime ant akių. Jūsų akys visą laiką dirbs su jumis. MyDay vienadieniai kontaktiniai lęšiai suteiks komforto ir drėkinimo akims nuo ryto iki vėlyvų valandų. Tai viskas, ko jums reikia norint pasiekti maksimalų komfortą nešiojant kontaktinius lęšius.

MyDay firminiai lęšiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi vienadieniai MyDay lęšiai yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos CooperVision. Taip pat žiūrėkite kitus šios įmonės gaminius: