MyDay® Multifocal 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

34,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

MyDay® Multifocal yra vienadieniai silikoniniai-hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai, skirti žmonėms, turintiems toliaregystę. Jie buvo sukurti aktyvaus gyvenimo būdo naudotojams, kuriems reikia modernių ir patogių lęšių, kurie neatsiliks nuo jų. Tai Cooper Vision prekės– žinomos ir vertinamos milijonų žmonių.

 
Aiškus matymas bet kokiu atstumu - Dėl unikalios Binocular Progressive System™ technologijos lęšiai garantuoja aiškų matymą arti, toli ir vidutiniais atstumais.
Žmonėms, turintiems presbiopiją - MyDay® Multifocal kontaktiniai lęšiai buvo sukurti siekiant koreguoti toliaregyste ir suteikti žmonėms, turintiems šią regėjimo negalią, gyventi kuo patogiau.
Aukštas deguonies perdavimo faktorius - lęšiai garantuoja ragenai laisvą deguonies patekimą iš oro ir taip išlaiko gerą akių būklę. Akys apsaugotos nuo infekcijos ir ankstyvo nuovargio.
Šiuolaikinė Aquaform® technologija - ji atsakinga už padidėjusį lęšių gebėjimą kaupti vandens daleles ir kartu su dideliu hidratacijos laipsniu užtikrina intensyvų drėkinimą, taigi ir apsaugą nuo sausų ir sudirgusių akių.
Apsauga nuo UV spindulių - MyDay Multifocal
Apsauga nuo UV spindulių - gaunamas dėl UVA / UVB filtrų, kurie atitinkamai blokuoja 85% ir 96% kenksmingos spinduliuotės ir apsaugo jūsų akis.
Lengvas pritaikymas - plonesni kraštai, minkštumas ir lankstumas – tai MyDay® Multifocal lęšių savybės, kurių dėka juos lengva ir intuityviai įsidėti ir nekelia problemų išsiimant.
 

MyDay® Multifocal lęšių charakteristika:

 

MyDay® Multifocal yra vienadieniai (progresyvūs) kontaktiniai lęšiai. Jie buvo sukurti siekiant veiksmingai ir patogiai koreguoti presbiopiją. Jie naudoja silikono-hidrogelio medžiagą Stenfilcon A, pasižyminčią didelėmis individualių parametrų reikšmėmis: deguonies pralaidumu ir hidratacija.

Dėl to lęšius naudoti itin patogu – jie daug valandų išlieka drėkinami ir taip nesukelia akių sausumo ar dirginimo. Jie nesudaro nepralaidaus barjero tarp aplinkos ir akies ir taip suteikia ragenai nuolatinę 100% prieigą prie gyvybę teikiančio deguonies iš oro.

Tai padeda išlaikyti gerą akių būklę, apsaugo jas nuo infekcijų ir akių įtampos; net ir dienos pabaigoje jie yra gaivūs ir neparaudę. Drėkinimą sustiprina lęšiuose naudojama moderni Aquaform® technologija. Jos dėka MyDay® Multifocal dar geriau sulaiko vandenį savo ribose ir garantuoja daug valandų naudojimo komfortą. MyDay® Multifocal kontaktiniuose lęšiuose yra modernūs UV filtrai, kurie apsaugo jūsų akis nuo pavojingos saulės spinduliuotės ir neigiamo šios spinduliuotės poveikio. Lęšiai blokuoja atitinkamai 85% ir 96% kenksmingų UVA ir UVB spindulių.

MyDay® Multifocal užtikrina aiškų matymą bet kokiu atstumu dėl unikalios CooperVision® Binocular Progressive System™ technologijos, kuri garantuoja didelę raišką tiek iš arti, tiek iš toli, tiek tarpiniais atstumais. Galite patogiai skaityti, žiūrėti televizorių, vairuoti automobilį ir atlikti daugybę veiklų, kurios iki šiol kūrė jūsų kasdienybę. Dėl patobulintos struktūros MyDay® Multifocal lengviau įsidėti nei daugelį kitų rinkoje esančių lęšių. Taip yra dėl jų minkštumo, lankstumo ir plonesnių kraštų. Lęšiai greitai prisitaiko prie akies ir, radę savo vietą, nesislenka, nesilanksto ir dar rečiau iškrenta.

MyDay® Multifocal yra vienadieniai progresyvūs lęšiai. Tai reiškia, kad jiems naudoti nereikia jokio papildomo skysčio ar talpyklos. Galite juos užsidėti iš karto po įsigijimo ir mėgautis maksimaliu naudojimo patogumu. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai puikiai tinka aktyviems žmonėms, kurie dažnai keliauja ir (arba) patiria išsausėjusių ir sudirgusių akių pojutį.

 

Kada rinktis MyDay® Multifocal progresinius lęšius?

 
  • Jei jums diagnozuota toliaregystė ir ieškote alternatyvos tradiciniams progresuojantiems korekciniams akiniams.
  • Jei, nepaisant regėjimo sutrikimų, norite mėgautis gyvenimu ir užsiimti visa turima veikla, kuria iki šiol užsiėmėte, taip pat mėgstama sporto šaka ar keliaudami.
  • Jei jūsų akys yra linkusios išsausėti, parausti, ašaroti, ir jūs vis tiek rūpinatės apie lęšių naudojimą – MyDay® Multifocal dėl patobulintos struktūros ir parametrų bei vienos dienos naudojimo režimo tokius poreikius tenkina.
  • Jei norite išbandyti modernų gaminį iš visame pasaulyje žinomo ir vertinamo gamintojo.
  • Jei norite išvengti papildomų lęšių priežiūros skysčių poreikio.
 

MyDay® Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas MyDay lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -12,00 iki -10,00 D (kas 0,50 D)
nuo -10,00 iki +8,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas Low (iki +1,25), Mid (iki +1,75), High (iki +2,50)
BC 8,4
Diametras 14,2
Dk/t 80 x 10-9
Drėkinimas 54%
Medžiaga Stenfilcon A
Technologija Binocular Progressive System™, Aquaform®
Filtrai UV 85% UVA, 96% UVB
Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasMyDay
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:MyDay® Multifocal 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti MyDay® Multifocal 30 vnt. lęšius?

Norėdami pasirinkti MyDay® Multifocal 30 vnt. lęšius, galite pasinaudoti optometristo pagalba arba pasirinkti juos patys, remdamiesi savo regėjimo parametrais. Pakuotėje yra 30 lęšių, užtikrinant ilgalaikį naudojimą. Dėl papildomos funkcijos Binocular Progressive System™ šie lęšiai užtikrina išskirtinį matomumo aštrumą tiek artimoms, tiek tolimoms atstumams.

Ar MyDay® Multifocal lęšiai yra saugūs?

Taip, MyDay® Multifocal lęšiai gamina patikimas gamintojas Cooper Vision, todėl jie yra aukštos kokybės ir saugūs. Jų Stenfilcon A medžiaga užtikrina komfortą dėvint visą dieną, o vienos dienos keitimo režimas mažina infekcijų ir užterštumo riziką.

Kokioms regėjimo problemoms skirti MyDay® Multifocal?

MyDay® Multifocal lęšiai skirti žmonėms, kenčiantiems nuo presbiopijos, t.y., sunkumų matyti aiškiai arti ir vidutinio atstumo objektus. Dėl jų progresyvaus korekcijos tipo galima efektyviai ištaisyti šią regėjimo problemą.

Kaip įsidėti MyDay® Multifocal lęšius?

Prieš įdedant MyDay® Multifocal lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite ant rodomojo piršto galiuko. Patikrinę, ar lęšis nėra apverstas, galite jį uždėti ant akies.

Kaip nuimti MyDay® Multifocal lęšius?

Norėdami nuimti MyDay® Multifocal lęšius, vėl turite nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką ir, žiūrėdami į viršų, atsargiai pašalinkite lęšį su rodomuoju pirštu ir nykščiu. Vienkartiniai lęšiai nereikalauja valymo ar saugojimo, juos reikia išmesti iš karto po naudojimo.