MyDay® toric 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

31,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

MyDay® toric tai vienadieniai silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai, skirti astigmatikams, pasižymintys labai geru stabilumu. Tai kas skiria šiuos astigmatinius lęšius, tai UV filtrai, kurie apsaugo 85% nuo UVA spinduliuotės ir 96% nuo UVB spinduliuotės. Naujoviška technologija ir patobulinta medžiaga suteikia aukštą naudojimo komfortą ir sveikatą. Tai yra viena iš labiausiai pasaulyje pripažintų ir gerbiamų prekės ženklų - CooperVision - prekė.

 
Puiki regėjimo kokybė - patikrintos ir patobulintos optinės sistemos naudojimas leido kūrėjams sukurti lęšius, kurie garantuoja nepriekaištingą vaizdo kokybę: su aštriu vaizdu, be triukšmo ir miglos.
Aukštas naudojimo komfortas - didelis hidratacijos laipsnis tai intensyvi ir ilgalaikė hidratacija, kuri reiškia, kad lęšis yra ypač patogus: be sausų ir sudirgintų akių. Lęšiai yra tiesiog nepastebimi.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - gaunama naudojant UVA/UVB filtrų kompleksą, kuris kaip kempinė sugeria beveik 96% kenksmingos radiacijos.
Sveikos akys - be infekcijos ar paraudimo, tobulai balti. Taip yra dėl aukšto deguonies pralaidumo parametro, kurio dėka akys gali laisvai patekti į deguonį.
Efektyvi regėjimo korekcija - MyDay toric
Efektyvi regėjimo korekcija - leidžia astigmatikams mėgautis aštriu, aiškiu ir stabiliu regėjimu bet kokiomis sąlygomis, tiek darbo, tiek poilsio metu, taip pat fizinio krūvio metu.
Vienos dienos naudojimas - naujas ir šviežia pora kiekvieną dieną. Be papildomų priežiūros skysčių, konteinerio ir būtinybės atsiminti apie vakarinį valymą ir tinkamą laikymą.
 

Charakteristika MyDay® toric:

 

Kuriant torinius kontaktinius lęšius MyDay® toric, buvo naudojama naujausios kartos medžiaga, pasižyminti dideliu deguonies pralaidumo koeficientu, kurios dėka akis turi laisvą prieigą prie deguonies ir išlieka sveika ir graži (balta, be paraudimo). Aquaform® technologija tai minimalus silikono kiekis lęšyje ir dar didesnis vandens kiekis, kuris atsispindi intensyvioje ir ilgalaikėje hidratacijoje. Nebeliko sausų, sudirgintų akių!

MyDay® toriniai lęšiai užtikrina puikų regėjimo aštrumą, spalvų sodrumą ir vaizdo stabilumą naudojant naujovišką optinę sistemą Optimized Toric Lens Geometry. Jums patinka aukštos kokybės regėjimas tiek darbo, tiek poilsio metu, taip pat fizinio aktyvumo metu, t.y., kai dažnai ir intensyviai keičiate savo poziciją; tokiose situacijose, kai standartiniai lęšiai paprastai formuoja miglą ir dėmę. Norėdami užtikrinti geriausią apsaugą, MyDay® toric buvo praturtinta UVA/UVB filtrų kompleksu, kuris sugeria beveik 96% kenksmingos radiacijos. Jūsų akys yra apsaugotos nuo saulės.

Vienos dienos režimas panaikina būtinybę atlikti papildomą priežiūrą ir įsigyti skysčių bei konteinerių. Jūs tiesiog ryte pasieksite naują ir šviežią porą, dovanojant savo akims visada sterilius, saugius lęšius. Lizdinės plokštelės užpildymas biologiškai suderinamu skysčiu reiškia, kad MyDay® toric ilgą laiką išsaugo visas vertingas savybes. Taigi kurį laiką atsisakius jų naudotis, nešvaistysite atsargų - galėsite jas naudoti vėliau.

 

Pagrindinės MyDay® toric savybės:

 
  • patikrinta ir novatoriška optinė sistema tai puiki regėjimo kokybė;
  • didelis deguonies pralaidumo parametras pašalina infekcijos riziką;
  • intensyvus ir ilgalaikis drėkinimas tai naudojimo komfortas - be akių sausumo ir paraudimo;
  • papildoma apsauga nuo žalingos UV spinduliuotės;
  • vienos dienos naudojimo būdas - nereikalauja papildomų skysčių ir priežiūros;
  • veiksminga astigmatizmo korekcija - tiek silpniems, tiek stipriems.
 

Kam skirti MyDay® toric lęšiai?

 

MyDay® toric yra puikus pasiūlymas astigmatikams - tiek pradiniame, tiek pažengusiame regėjimo sutrikimo etape. Dėl vertingų savybių lęšiai patenkina net ir pačių reikliausių vartotojų, ieškančių saugių, nepastebimų akinių, lūkesčius. Dėl papildomų savybių, tokių kaip apsauga nuo ultravioletinių spindulių ir tvirtos bazės (deguoniui pralaidžios ir hidratuotos medžiagos naudojimas bei patobulinta optika), MyDay® toric tampa konkurencingu produktu, kuris populiarėja vis labiau.

 

MyDay® toric lęšių parametrai:

 
Stiprumas Cilindras Ašis
nuo -10,00 iki +6,00 D (kas 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 160°, 170°, 180°
nuo -6,00 iki 0,00 D (kas 0,25 D)
nuo -10,00 iki +6,00 D (kas 0,50 D) -2,25 10°, 20°, 90°, 160°, 170°, 180°
nuo -6,00 iki 0,00 D (kas 0,25 D)
 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas MyDay lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
BC 8,6
Diametras 14,5
Dk/t 80 x 10-9
Drėkinimas 45%
Medžiaga Stenfilcon A
Technologija Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry
Filtrai UV 96% UVB, 85% UVA
Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasMyDay
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:MyDay® toric 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti MyDay® toric 30 vnt. lęšius?

MyDay® toric 30 vnt. lęšius galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas, ašys ir cilindras. Taip pat galite pasinaudoti optometristo pagalba, kuris padės pritaikyti lęšius pagal jūsų individualius regėjimo poreikius. Pakuotėje yra 30 lęšių, užtikrinant ilgalaikį naudojimą.

Ar MyDay® toric lęšiai yra saugūs?

Taip, MyDay® toric lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos gamina gerai žinomas gamintojas Cooper Vision, kuris laikosi aukščiausių kokybės standartų. Be to, Stenfilcon A medžiaga užtikrina komfortą ir saugumą nešiojant visą dieną.

Kokioms regėjimo problemoms skirti MyDay® toric?

MyDay® toric lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, todėl gerina regėjimo kokybę žmonėms, turintiems šią regos problemą.

Kaip įsidėti MyDay® toric lęšius?

Prieš įdedant MyDay® toric lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada patikrinkite, ar lęšis nėra apverstas. Po to, kai lęšis bus padėtas ant rodomojo piršto galiuko, laikykite vokus ir švelniai įdėkite lęšį ant akies.

Kaip nuimti MyDay® toric lęšius?

Norėdami nuimti MyDay® toric lęšius, vėl turite nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir šiek tiek palaikykite akį kita ranka. Po to galite švelniai sučiupti lęšį pirštų pagalvėlėmis ir jį pašalinti.