AquaView Monthly 6 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 8 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

13,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 8 atsiliepimais.
Gabija
5.0000
Greitas ir malonus aptarnavimas, visada laiku ir kokybiški lęšiai. Rekomenduoju!
Liepa
5.0000
Turbūt pirmi lęšiai su kuriais galiu prabūti visą dieną be akių lašų pagalbos
Donatas
5.0000
Patogūs lęšiai, lengvai įsideda ir išsiėma, esu patenkintas :)Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

 
Aukščiausias naudojimo komfortas - aukštas drėkinimo lygis kartu su naudojamos medžiagos glotnumu ir minkštumu leidžia naudoti lęšius itin patogiai.
Papildomas drėkinimas - gaunamas praturtinus lęšių sudėtį natrio hialuronatu. Jo dėka kontaktinius lęšius gali naudoti ir žmonės, kovojantys su sausomis akimis.
Aukšta matymo kokybė - asferinė lęšių forma kartu su dideliu deguonies pralaidumu daro jų siūlomą regėjimą ryškų ir aiškų. Be nereikalingo triukšmo, atspindžių ir aureolės efekto.
Lengvas uždėjimas - minkšta ir plona lęšių medžiaga itin lengvai uždedama ir greitai prisitaiko prie individualios akies formos, nesukeldama diskomforto, susijusio su svetimkūnio buvimu.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - AquaView Monthly
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvieną lęšį praturtinus moderniais UVA/UVB filtrais, jie tapo savotišku barjeru, skiriančiu akis nuo žalingos saulės spinduliuotės.
Viena pora per mėnesį - lęšiai keičiami kas mėnesį. Tai puikus pasirinkimas visiems žmonėms, kurie vertina planavimą ir mėgsta įprastą vakarinių lęšių priežiūrą.
 

AquaView Monthly lęšių aprašymas:

 

AquaView Monthly tai naujos kartos mėnesiniai lęšiai pagaminti iš Methafilcon A medžiagos.
Asferinės struktūros pritaikymas lęšiuose AquaView Monthly, žymiai pagerino matymo aštrumą, o itin plona lęšio struktūra dar labiau padidino lęšių nešiojimo komfortą. Net dienos pabaigoje lęšis yra nejaučiamas.

Medžiagos, kurios buvo panaudotos lęšiams, sąlygoja, kad akies ragena gauna daug deguonies, o vandens kiekis lęšiuose (55%) lemia, kad akis yra tinkamai sudrėkinta per visą lęšių naudojimo laiką. Sudėtyje yra UV blokavimas, kuris apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių.

AquaView Monthly lęšių skersmuo 14.2 mm ir kreivė 8.6 mm. Dėka asferiniai struktūrai, matymo aštrumas yra daug geresnis nei tradiciniuose  sferiniuose lęšiuose.

AquaView Monthly lęšiai tai naujas komforto jausmas visai dienai. Pakuotę sudaro 1, 3, 6 lęšiai.

 

AquaView Monthly lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -20,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +12,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Methafilcon A
Filtrai UV >90% UVA/UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AquaView Monthly 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Monthly 6 vnt. kontaktinius lęšius?

AquaView Monthly 6 vnt. yra mėnesio keitimo ciklo kontaktinių lęšių serija, prieinama pakuotėje, kurioje yra 6 vienetai, pagaminta žinomo gamintojo Interojo. Šiuos lęšius galima pritaikyti tiek pas optometristą, kuris atliks išsamų akių matavimą, tiek individualiai, remiantis asmeniniais parametrais, pavyzdžiui, stiprumu, išlenkimo laipsniu ir skersmeniu.

Ar AquaView Monthly kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Monthly kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinant tinkamą priežiūrą ir naudojimą. Jų medžiaga yra aukštos kokybės, užtikrinanti tinkamą akies ventiliaciją ir mažinant uždegimo ar infekcijos riziką. Vis dėlto, svarbu laikytis higienos ir naudojimo rekomendacijų, kad būtų išvengta galimų sveikatos problemų.

Kokiems regėjimo defektams skirti AquaView Monthly?

AquaView Monthly kontaktiniai lęšiai skirti akių refrakcijos defektų, tokie kaip trumparegystė ar toliaregystė, korekcijai. Jų korekcijos tipas yra sferinis, tai reiškia, kad jie veiksmingi taisant vieną tipo regėjimo aberaciją.

Kaip dėvėti AquaView Monthly kontaktinius lęšius?

Prieš dėdami AquaView Monthly kontaktinius lęšius, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant piršto galiuko. Švelniai pakelkite viršutinį voką ir naudodami laisvos rankos pirštą aplikokite lęšį ant akies, žiūrėdami tiesiai. Kai lęšis yra vietoje, paleiskite voką ir keletą kartų pamirksėkite, kad lęšis tinkamai nusistovėtų.

Kaip nuimti AquaView Monthly kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti AquaView Monthly kontaktinius lęšius, vėl išplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį, o tada švelniai suspauskite lęšį tais pačiais pirštais ir stumkite ją link akių centro. Kai lęšis yra laisvas, švelniai pagaukite jį pirštų galiukais ir išimkite. Venkite stipraus spaudimo ant akies, kad išvengtumėte sužalojimo ar dirginimo.