AquaView Monthly 1 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 1 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

5,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Hitas
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 1 atsiliepimais.
Aurimas
5.0000
Nešioju apie du mėnesius ir jokių komplikacijų. Nusipirkau pabandymui ir begalo patiko.
Pradėkite savo nuotykius su AquaView Monthly lęšiais.
Pasirinkite savo parametrus ir užsakykite startinį rinkinį!


 

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

 
Aukščiausias naudojimo komfortas - aukštas drėkinimo lygis kartu su naudojamos medžiagos glotnumu ir minkštumu leidžia naudoti lęšius itin patogiai.
Papildomas drėkinimas - gaunamas praturtinus lęšių sudėtį natrio hialuronatu. Jo dėka kontaktinius lęšius gali naudoti ir žmonės, kovojantys su sausomis akimis.
Aukšta matymo kokybė - asferinė lęšių forma kartu su dideliu deguonies pralaidumu daro jų siūlomą regėjimą ryškų ir aiškų. Be nereikalingo triukšmo, atspindžių ir aureolės efekto.
Lengvas uždėjimas - minkšta ir plona lęšių medžiaga itin lengvai uždedama ir greitai prisitaiko prie individualios akies formos, nesukeldama diskomforto, susijusio su svetimkūnio buvimu.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - AquaView Monthly
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvieną lęšį praturtinus moderniais UVA/UVB filtrais, jie tapo savotišku barjeru, skiriančiu akis nuo žalingos saulės spinduliuotės.
Viena pora per mėnesį - lęšiai keičiami kas mėnesį. Tai puikus pasirinkimas visiems žmonėms, kurie vertina planavimą ir mėgsta įprastą vakarinių lęšių priežiūrą.
 

AquaView Monthly lęšių aprašymas:


AquaView Monthly tai naujos kartos mėnesiniai lęšiai pagaminti iš Methafilcon A medžiagos.
Asferinės struktūros pritaikymas lęšiuose AquaView Monthly, žymiai pagerino matymo aštrumą, o itin plona lęšio struktūra dar labiau padidino lęšių nešiojimo komfortą. Net dienos pabaigoje lęšis yra nejaučiamas. Medžiagos, kurios buvo panaudotos lęšiams, sąlygoja, kad akies ragena gauna daug deguonies, o vandens kiekis lęšiuose (55%) lemia, kad akis yra tinkamai sudrėkinta per visą lęšių naudojimo laiką.

Sudėtyje yra UV blokavimas, kuris apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. AquaView Monthly lęšių skersmuo 14.2 mm ir kreivė 8.6 mm. Dėka asferiniai struktūrai, matymo aštrumas yra daug geresnis nei tradiciniuose  sferiniuose lęšiuose.

AquaView Monthly lęšiai tai naujas komforto jausmas visai dienai. Pakuotę sudaro 1, 3, 6 lęšiai.

 

AquaView Monthly lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -20,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +12,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Methafilcon A
Filtrai UV >90% UVA/UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AquaView Monthly 1 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Monthly 1 vnt. kontaktinį lęšį?

AquaView Monthly 1 vnt. kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogumo ir komforto kasdien dėvint kontaktinius lęšius. Dėl jų mėnesinio keitimo ciklo užtikrinama šviežumas ir higiena visą dėvėjimo laikotarpį.

Gali pasirinkti AquaView Monthly lęšius patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pritaikyti juos prie jūsų individualių poreikių. Kiekvienoje pakuotėje yra 1 lęšis, tai taip pat puikus pasirinkimas kaip pradinis rinkinys tiems, kurie pradeda dėvėti kontaktinius lęšius.

Ar AquaView Monthly kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Monthly kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Jie pagaminti patikimo gamintojo Interojo, ir yra griežtai kontroliuojami dėl kokybės, suteikiant vartotojams užtikrintumą dėl jų saugumo ir veiksmingumo.

Kokios regos problemos tinka AquaView Monthly?

AquaView Monthly kontaktiniai lęšiai skirti regos problemų, tokios kaip trumparegystė ar toliaregystė, korekcijai. Dėl jų sferinio korekcijos tipo užtikrinamas aiškus matymas ir komfortas visą dieną.

Kaip dėvėti AquaView Monthly kontaktinius lęšius?

Dėvėti AquaView Monthly kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dedant lęšį ant akies, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra kruopščiai nuplautos ir išdžiovintos. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir plačiai atmerkite vokus kita ranka. Atsargiai padėkite lęšį ant akies centro ir užmerkite vokus, kad jis įsitvirtintų.

Kaip nuimti AquaView Monthly kontaktinius lęšius?

Nuimti AquaView Monthly kontaktinius lęšius taip pat yra paprasta. Prieš išimant lęšį, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką ir žiūrėkite į viršų. Naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį švelniai suspauskite lęšį ir išimkite jį iš akies. Po išėmimo, padėkite lęšį į atitinkamą indelį su laikymo skysčiu.