ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 11 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

31,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Savaitiniai kontaktiniai lęšiai ACUVUE® OASYS with Transitions tai tikras perversmas optikos pramonėje! Galintys aktyviai reaguoti į apšvietimo intensyvumą, apsaugantys Jūsų akis saulėtą dieną, naktį nuo akinimo sukelto automobilių priekinių žibintų bei nuolat koreguojantys monitoriaus ryškumą.

Efektyvus šviesos filtravimas - dėl milijardų šviesai jautrių dalelių lęšiai efektyviai apsaugo akis nuo per didelės šviesos. Daugiau nebebus akių skausmo, nebežiūrėsite prisimerkę.
Švytėjimo ir priekinių žibintų akinimo sumažinimas - lęšiai yra puikus pasiūlymas vairuotojams dėl galimybės sumažinti automobilių priekinių žibintų skleidžiamą šviesą. Dabar keliauti dar patogiau.
Puiki vaizdo kokybė - dėka technologijos Light Intelligent Technology, lęšiai garantuoja dar geresnį spalvų kontrastą ir sodrumą; be šešėlių, atspindžių.
Technologija įterpta į medžiagas - ne tik uždėta ant lęšio dangos pavidalu. Tai garantuoja visų palankių parametrų ilgaamžiškumą; lęšio saugos ir jo susidėvėjimo.
Aukščiausia apsauga nuo UV - ACUVUE OASYS with Transitions
Aukščiausia apsauga nuo UV - gauta praturtinus lęšius aukščiausios klasės filtrų kompleksu, sugeriančiu kenksmingą UVA / UVB spinduliuotę, beveik 100%.
Dviejų savaičių naudojimo režimas - vieną kontaktinių lęšių porą galite naudoti iki 14 dienų. Vienintelė sąlyga yra jų kasdienis valymas ir dezinfekavimas.
 

Charakteristika ACUVUE® OASYS with Transitions:

 

Šių modernių lęšių centre yra Senofilcon A medžiaga, į kurią įterpta technologija - ne tik dengiamos dangos pavidalu. Tai užtikrina visų palankių parametrų patvarumą. Šie lęšiai puikiai derina regėjimo korekciją su fotochromine apsauga. Ką tai reiškia? Lęšiai greitai prisitaiko prie vyraujančių apšvietimo sąlygų - jie sugeria šviesos perteklių, apsaugodami nuo staigaus apakimo, skausmo. Vairuodami naktį, lęšiai sumažina priekinių žibintų spindesį, taip užtikrindami saugią ir patogią kelionę.

ACUVUE® OASYS with Transitions, dėka Light Intelligent Technology™ užtikrina nepriekaištingą regėjimo kokybę - su padidintu kontrastu ir sodresnėmis spalvomis, be jokių šešėlių ir atspindžių. Lęšių praturtinimas aukščiausios klasės UV filtrais garantuoja 100% apsaugą nuo žalingo saulės šviesos poveikio. Be visų minėtų parametrų, be abejo, galite tikėtis ir visiško patogumo - nejausite akių sausumo ir kontaktinių lęšių. Yra didelis neigiamo ir teigiamo lęšių stiprumo pasirinkimas ACUVUE® OASYS with Transitions gali naudoti tiek trumparegiai, tiek toliaregiai.

 

Didžiausi kontaktinių lęšių pranašumai ACUVUE® OASYS with Transitions:

 
  • unikali, perversmo technologija - tai pirmieji rinkoje esantys kontaktiniai lęšiai, kuriuose derinamas gebėjimas ištaisyti regėjimo defektus ir apsauga nuo intensyvaus ir staiga besikeičiančio šviesos lygio;
  • dar geresnė regėjimo kokybė - su stipresniu kontrastu ir spalvų sodrumu, be šešėlių ir atspindžių;
  • palankių parametrų patvarumas - technologijos dėka, kuri įmontuota tiesiai į medžiagą, o ne tik uždėta dangos pavidalu;
  • didžiausias naudojimo komfortas - be sausumo ir jautrumo lęšiams;
  • puiki apsauga nuo UV - gaunamas naudojant aukščiausios klasės filtrų kompleksą.
 

Kam skirti ACUVUE® OASYS with Transitions?

 

Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai ACUVUE® OASYS with Transitions yra idealus pasiūlymas visiems žmonėms, kurie dažnai patiria diskomfortą, susijusį su intensyviu, besikeičiančiu apšvietimu. Darbas prie monitoriaus, transporto priemonės vairavimas, fizinio aktyvumo padidinimas, būvimas įvairiose apšvietimo sąlygomis - jei bent vieną iš šių veiklų galite apibūdinti kaip savo kasdienį gyvenimą žinokite, kad ACUVUE® OASYS with Transitions yra tobuli lęšiai. Be to, jie patenkina net ir reikliausių žmonių lūkesčius, ieškančių geriausios akių apsaugos nuo žalingo UV poveikio.

 

ACUVUE® OASYS with Transitions lęšių parametrai:

 
Kategorija Savaitiniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,4
Diametras 14,0
Dk/t 121 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Senofilcon A
Technologija Light Intelligent Technology™
Filtrai UV 100% UVB, 99% UVA
 

Taip pat žiūrėkite kitus ACUVUE® prekės ženklo dvisavaitinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 11 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ACUVUE® OASYS with Transitions™ lęšius 6 vnt. pakuotėje?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktiniai lęšiai yra prieinami 6 vnt. pakuotėje. Juos galite pasirinkti patys, naudodamiesi informacija apie dioptrijas ir kitus parametrus, tokius kaip kreivė ar skersmuo. Alternatyviai galite pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamą lęšių tipą ir parametrus.

Ar ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, dviejų savaičių trukmės ACUVUE® lęšiai yra saugūs, jei laikotės naudojimo rekomendacijų ir higienos taisyklių. Jie yra pagaminti patikimo gamintojo Johnson & Johnson, tai papildomai patvirtina jų kokybę ir saugumą.

Kokio trūkumo ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktiniai lęšiai skirti?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės arba tolimaregystės korekcijai, nes jie turi sferinio korekcijos tipo.

Kaip naudoti ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktinius lęšius?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktinių lęšių naudojimas panašus į kitų kontaktinių lęšių naudojimą. Prieš naudojimą nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas, tada švelniai įdėkite lęšį ant piršto galiuko ir laikykite viršutinę voką. Tada švelniai įdėkite lęšį ant akies raginio.

Kaip nuimti ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktinius lęšius?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ kontaktinių lęšių nuėmimui nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada švelniai traukite apatinį voką ir pažvelkite į viršų. Švelniai paspauskite pirštais lęšį ir tada jį atsargiai nuimkite.