ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 11 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

30,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Savaitiniai kontaktiniai lęšiai ACUVUE® OASYS with Transitions tai tikras perversmas optikos pramonėje! Galintys aktyviai reaguoti į apšvietimo intensyvumą, apsaugantys Jūsų akis saulėtą dieną, naktį nuo akinimo sukelto automobilių priekinių žibintų bei nuolat koreguojantys monitoriaus ryškumą.

Efektyvus šviesos filtravimas - dėl milijardų šviesai jautrių dalelių lęšiai efektyviai apsaugo akis nuo per didelės šviesos. Daugiau nebebus akių skausmo, nebežiūrėsite prisimerkę.
Švytėjimo ir priekinių žibintų akinimo sumažinimas - lęšiai yra puikus pasiūlymas vairuotojams dėl galimybės sumažinti automobilių priekinių žibintų skleidžiamą šviesą. Dabar keliauti dar patogiau.
Puiki vaizdo kokybė - dėka technologijos Light Intelligent Technology, lęšiai garantuoja dar geresnį spalvų kontrastą ir sodrumą; be šešėlių, atspindžių.
Technologija įterpta į medžiagas - ne tik uždėta ant lęšio dangos pavidalu. Tai garantuoja visų palankių parametrų ilgaamžiškumą; lęšio saugos ir jo susidėvėjimo.
Aukščiausia apsauga nuo UV - ACUVUE OASYS with Transitions
Aukščiausia apsauga nuo UV - gauta praturtinus lęšius aukščiausios klasės filtrų kompleksu, sugeriančiu kenksmingą UVA / UVB spinduliuotę, beveik 100%.
Dviejų savaičių naudojimo režimas - vieną kontaktinių lęšių porą galite naudoti iki 14 dienų. Vienintelė sąlyga yra jų kasdienis valymas ir dezinfekavimas.
 

Charakteristika ACUVUE® OASYS with Transitions:

 

Šių modernių lęšių centre yra Senofilcon A medžiaga, į kurią įterpta technologija - ne tik dengiamos dangos pavidalu. Tai užtikrina visų palankių parametrų patvarumą. Šie lęšiai puikiai derina regėjimo korekciją su fotochromine apsauga. Ką tai reiškia? Lęšiai greitai prisitaiko prie vyraujančių apšvietimo sąlygų - jie sugeria šviesos perteklių, apsaugodami nuo staigaus apakimo, skausmo. Vairuodami naktį, lęšiai sumažina priekinių žibintų spindesį, taip užtikrindami saugią ir patogią kelionę.

ACUVUE® OASYS with Transitions, dėka Light Intelligent Technology™ užtikrina nepriekaištingą regėjimo kokybę - su padidintu kontrastu ir sodresnėmis spalvomis, be jokių šešėlių ir atspindžių. Lęšių praturtinimas aukščiausios klasės UV filtrais garantuoja 100% apsaugą nuo žalingo saulės šviesos poveikio. Be visų minėtų parametrų, be abejo, galite tikėtis ir visiško patogumo - nejausite akių sausumo ir kontaktinių lęšių. Yra didelis neigiamo ir teigiamo lęšių stiprumo pasirinkimas ACUVUE® OASYS with Transitions gali naudoti tiek trumparegiai, tiek toliaregiai.

 

Didžiausi kontaktinių lęšių pranašumai ACUVUE® OASYS with Transitions:

 
  • unikali, perversmo technologija - tai pirmieji rinkoje esantys kontaktiniai lęšiai, kuriuose derinamas gebėjimas ištaisyti regėjimo defektus ir apsauga nuo intensyvaus ir staiga besikeičiančio šviesos lygio;
  • dar geresnė regėjimo kokybė - su stipresniu kontrastu ir spalvų sodrumu, be šešėlių ir atspindžių;
  • palankių parametrų patvarumas - technologijos dėka, kuri įmontuota tiesiai į medžiagą, o ne tik uždėta dangos pavidalu;
  • didžiausias naudojimo komfortas - be sausumo ir jautrumo lęšiams;
  • puiki apsauga nuo UV - gaunamas naudojant aukščiausios klasės filtrų kompleksą.
 

Kam skirti ACUVUE® OASYS with Transitions?

 

Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai ACUVUE® OASYS with Transitions yra idealus pasiūlymas visiems žmonėms, kurie dažnai patiria diskomfortą, susijusį su intensyviu, besikeičiančiu apšvietimu. Darbas prie monitoriaus, transporto priemonės vairavimas, fizinio aktyvumo padidinimas, būvimas įvairiose apšvietimo sąlygomis - jei bent vieną iš šių veiklų galite apibūdinti kaip savo kasdienį gyvenimą žinokite, kad ACUVUE® OASYS with Transitions yra tobuli lęšiai. Be to, jie patenkina net ir reikliausių žmonių lūkesčius, ieškančių geriausios akių apsaugos nuo žalingo UV poveikio.

 

ACUVUE® OASYS with Transitions lęšių parametrai:

 
Kategorija Savaitiniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,4
Diametras 14,0
Dk/t 121 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Senofilcon A
Technologija Light Intelligent Technology™
Filtrai UV 100% UVB, 99% UVA
 

Taip pat žiūrėkite kitus ACUVUE® prekės ženklo dvisavaitinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 11 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 vnt.
Jūsų nuomonė