Biofinity® Toric 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

24,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Naujausios kartos lęšiai - pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos ir turi ypatingai ploną ir elastingą struktūrą.
Astigmatikams - lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai. Suprojektuoti galvojant apie asmenis turinčius šį sutrikimą, pagerinti papildoma stabilizacijos sistema bei aukštesniu drėkinimo laipsniu.
Papildoma stabilizacijos sistema - jos dėka lęšiai greitai prisitaiko prie akies formos bei individualių parametrų ir išsilaiko ant jos paviršiaus stabiliai visą nešiojimo laikotarpį.
Naudingos deguonies savybės - kiekvienas lęšis praturtintas silikono monomeru, kuris užtikrina geriausias deguonies savybes, kurių dėka ragena turi visokeriopa prieiga prie deguonies, o akys yra sveikesnės ir mažesnė tikimybė infekcijai.
Medžiaga Aquaform Comfort Science - Biofinity Toric

 
Medžiaga Aquaform Comfort Science - jos dėka Biofinity Toric yra minkšti, glotnūs bei ideliai sudrėkinti. Tai beabejo turi įtakos komfortui.
Prailgintas nešiojimas - vieną porą lęšių galima nešioti visą mėnesį neišimant jų iš akių prieš einant miegoti. Tai reiškia, kad nereikia naudoti specialių tirpalų.
 

Biofinity Toric lęšių charakteristika:

 

Biofinity Toric - tai silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai. Šie kontaktiniai lęšiai lęšiai pagaminti iš Aquaform medžiagos, jų sudėtyje yra 48% vandens. Biofinity Toric ypatingai gerai apsaugo akis nuo sausėjimo, nes juose esančios sudedamosios medžiagos ypatingai gerai praleidžia deguonį, sulaiko drėgmę ir suteikia lankstumo. Šiuos kontaktinius lęšius galima nešioti tik gydytojui paskyrus. Gydytojui leidus, šiuos lęšius nepertraukiamai galima nešioti iki 30 parų, kitu atveju rekomenduojama juos kiekvieną vakarą išsiimti ir patalpinti lęšiams skirtame tirpale.

Lęšius būtina keisti kas mėnesį.

 

Biofinity Toric lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
BC 8,7
Diametras 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity® Toric 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biofinity® Toric 3 vnt. lęšius?

Biofinity® Toric lęšiai prieinami 3 vienetų pakuotėse. Juos galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas, išlenkimas, cilindras ir ašys, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės parinkti tinkamus lęšius.

Ar Biofinity® Toric lęšiai yra saugūs?

Taip, Biofinity® Toric lęšiai yra saugūs naudojimui. Jie pagaminti iš modernios Comfilcon A medžiagos, kuri užtikrina aukštą nešiojimo komfortą ir akių sveikatą net ir ilgai nešiojant dėl savo aukštos deguonies pralaidumo.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Biofinity® Toric?

Biofinity® Toric lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, kuri atsiranda dėl netinkamo ragenos išlinkimo. Dėl jų specialios konstrukcijos jie leidžia stabilizuoti vaizdą ir pašalina astigmatizmui būdingą vaizdo išplaukimo efektą.

Kaip užsidėti Biofinity® Toric lęšius?

Prieš užsidėdami Biofinity® Toric lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada patikrinkite, ar lęšis teisingai orientuotas pagal pakuotėje nurodytą „viršų“. Po to, kai lęšį padėsite ant rodomojo piršto galiuko, laikydami vokus atidarius, švelniai įdėkite lęšį ant akių obuolio.

Kaip nuimti Biofinity® Toric lęšius?

Prieš nuimdami Biofinity® Toric lęšius, turėtumėte kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką ir žiūrėdami į viršų, naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį, švelniai pagaukite lęšį ir atsargiai išimkite.