Biofinity® Toric 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

46,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Naujausios kartos lęšiai - pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos ir turi ypatingai ploną ir elastingą struktūrą.
Astigmatikams - lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai. Suprojektuoti galvojant apie asmenis turinčius šį sutrikimą, pagerinti papildoma stabilizacijos sistema bei aukštesniu drėkinimo laipsniu.
Papildoma stabilizacijos sistema - jos dėka lęšiai greitai prisitaiko prie akies formos bei individualių parametrų ir išsilaiko ant jos paviršiaus stabiliai visą nešiojimo laikotarpį.
Naudingos deguonies savybės - kiekvienas lęšis praturtintas silikono monomeru, kuris užtikrina geriausias deguonies savybes, kurių dėka ragena turi visokeriopa prieiga prie deguonies, o akys yra sveikesnės ir mažesnė tikimybė infekcijai.
Medžiaga Aquaform Comfort Science - Biofinity Toric

 
Medžiaga Aquaform Comfort Science - jos dėka Biofinity Toric yra minkšti, glotnūs bei ideliai sudrėkinti. Tai beabejo turi įtakos komfortui.
Prailgintas nešiojimas - vieną porą lęšių galima nešioti visą mėnesį neišimant jų iš akių prieš einant miegoti. Tai reiškia, kad nereikia naudoti specialių tirpalų.
 

Biofinity Toric lęšių charakteristika:

 

Biofinity Toric - tai silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai. Šie kontaktiniai lęšiai lęšiai pagaminti iš Aquaform medžiagos, jų sudėtyje yra 48% vandens. Biofinity Toric ypatingai gerai apsaugo akis nuo sausėjimo, nes juose esančios sudedamosios medžiagos ypatingai gerai praleidžia deguonį, sulaiko drėgmę ir suteikia lankstumo. Šiuos kontaktinius lęšius galima nešioti tik gydytojui paskyrus. Gydytojui leidus, šiuos lęšius nepertraukiamai galima nešioti iki 30 parų, kitu atveju rekomenduojama juos kiekvieną vakarą išsiimti ir patalpinti lęšiams skirtame tirpale.

Lęšius būtina keisti kas mėnesį.

 

Biofinity Toric lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Biofinity lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
BC 8,7
Diametras 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Drėkinimas 48%
Medžiaga Comfilcon A
Technologija Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiofinity
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biofinity® Toric 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biofinity® Toric 6 vnt. lęšius?

Biofinity® Toric lęšiai skirti asmenims, turintiems astigmatizmą. Juos galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, pavyzdžiui, stiprumu, išlinkimo spinduliu ir ašimi, arba gauti optometristo pagalbą tinkamų lęšių parinkimui. Pakuotėje yra 6 vienetai, užtikrinantys patogumą ir ilgalaikį naudojimą.

Ar Biofinity® Toric lęšiai yra saugūs?

Taip, Biofinity® Toric lęšiai yra saugūs naudoti. Jie pagaminti iš modernios Comfilcon A medžiagos, kuri suteikia aukštą nešiojimo komfortą ir akies sveikatą, net ir ilgai nešiojant, dėl savo aukštos deguonies pralaidumo. Visos dienos dėvėjimas leidžia išvengti dažno lęšių uždėjimo ir nuėmimo, kas gali sumažinti infekcijos riziką.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Biofinity® Toric?

Biofinity® Toric lęšiai skirti asmenims, turintiems astigmatizmą, tai yra netaisyklingą ragenos išlinkimą. Dėl jų torinės konstrukcijos jie gali efektyviai koreguoti šią būklę, užtikrindami aiškų matymą.

Kaip užsidėti Biofinity® Toric lęšius?

Užsidėti Biofinity® Toric lęšius yra panašiai kaip ir kitus kontaktinius lęšius. Turėtumėte nusiplauti ir nusausinti rankas, tada padėti lęšį ant rodomojo piršto galiuko. Laikydami vokus plačiai atidarytus, švelniai įdėkite lęšį ant ragenos. Dėl tikslių nurodymų kreipkitės į optometristą.

Kaip nuimti Biofinity® Toric lęšius?

Nuimant Biofinity® Toric lęšius pirmiausia turėtumėte nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai atitraukite viršutinį voką ir žiūrėdami į viršų, naudokite rodomąjį pirštą ir nykštį lęšiui švelniai pagauti ir išimti. Dėl tikslių nurodymų kreipkitės į optometristą.