#bioview Monthly 6 vnt.

Įvertinimas:
3.75 of 5
Vidutinis įvertinimas 3.75 / 5 remiantis 4 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

24,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
3.75 of 5
Vidutinis įvertinimas 3.75 / 5 remiantis 4 atsiliepimais.
Jonas
5.0000
Viskas gerai, tik pristatymas vėlavo porai dienų. Bet man patinka jie :)
Emilija
5.0000
Man labai patiko, ryškus vaizdas, neišsiliejęs. Ačiū už dovanėles ir greitą pristatymą, visada čia perku ir niekada nesu nusivylusi! :)
Eduardas
3.0000
kazkokie keisti lesiai. su jais ilgiau uztrunka kol akis sufokusuoja vakzda. kartais atrodo, kad nesiorientuoju aplinkoje. siaip patogus, akiu nedirgina, ryte atsikelus akys netraiskanoja ir nebuna ruko akyse. Airview HD lesiu nebeparduoda, tai si karta beieskodamas sau tinkanciu lesiu - nepataikiau :)

Modernūs ir patogūs mėnesiniai lęšiai #bioview Monthly tai silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai. Jie buvo sukurti patiems reikliausiems vartotojams, ieškantiems ypatingo komforto ir puikio regėjimo.

 
Visos dienos drėkinimas - dėvėdami aprašytus lęšius galite būti tikri, kad nepajusite nemalonių akių sausumo ar priešlaikinio akių nuovargio. Taip yra dėl didelio naudojamos medžiagos drėkinimo laipsnio.
Naujausios kartos produktas - #bioview Monthly lęšiai yra geriausių optikos pramonės specialistų darbo rezultatas, šiuolaikinių technologijų ir patobulintos silikono-hidrogelio medžiagos derinys. Dėl to jie tokie patogūs, visiškai saugūs akims ir garantuoja didelės raiškos regėjimą.
Puikiai priglunda prie akies - lanksti ir šilko švelnumo lęšių medžiaga puikiai prisitaiko prie akies formos vos per kelias sekundes. Tokiu būdu pašalinama rizika pajusti lęšius juos nešiojant.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - gaunama praturtinus lęšius modernių UVA/UVB filtrų kompleksu, kurie kaip kempinė sugeria virš 90% kenksmingos spinduliuotės ir garantuoja akims veiksmingą apsaugą nuo saulės.
Lengvas ir intuityvus pritaikymas - #bioview Monthly
Lengvas ir intuityvus pritaikymas - #bioview Monthly lęšius taip pat vertina pradedantieji vartotojai, nes jų vienoje pusėje yra šviesiai mėlynas atspalvis, nurodantis, kaip juos uždėti.
Ekonomiška pakuotė - šioje pakuotėje yra šeši #bioview Monthly lęšiai. Jei naudosite juos kas mėnesį, nusipirkę tokią dėžutę gausite atsargų trims mėnesiams reguliaraus naudojimo.
 

Charakteristika #bioview Monthly:

 

#bioview Monthly tai aukščiausios kokybės lęšiai, pagaminti iš Olifilcon B medžiagis. Dėl Wetting Agent ir Surface Grafting derinio, #bioview Monthly lęšiams būdingas minkštas ir šilkinis paviršius. Puikiai sudrėkinta medžiaga išlaiko vandenį visame lęšyje, kuris užtikrina aukštą komforto laipsnį ir išnyksta sausos akies reiškinys.

Be to, #bioview Monthly lęšiams būdingas labai aukštas deguonies pralaidumas - vienas iš didžiausių rinkoje esančių lęšių, todėl akys atrodo pailsėjusios. Geriausios kokybės medžiagų derinys su 3-osios kartos silikonu garantuoja išskirtinį komfortą ir drėkina akis nuo ryto iki vakaro.

 

Privalumai #bioview Monthly:

 
 • itin aukštas deguonies pralaidumas (187,5) užtikrina visos dienos komfortą ir daro lęšius nepastebimus akyse;
 • aukštas drėgmės lygis 47% užtikrina akių drėkinimą visą dieną, net ilgai dirbant prie kompiuterio;
 • šviesiai mėlynos spalvos lęšiai palengvina jų naudojimą;
 • UVA ir UVB filtrai užtikrina veiksmingą apsaugą nuo žalingų saulės spindulių poveikio;
 • didelis lankstumas (žemas Young modulis) užtikrina, kad lęšis puikia tinka prie akies, tuo pačiu užtikrinant atsparumą įplėšimams;
 • mažas kampas 14° apsaugo nuo ragenos paviršiaus pažeidimų;
 • aukštos kokybės medžiaga su modernia lęšio struktūra užtikrina maksimalų regėjimo aštrumą.
 

Kam skirti #bioview Monthly?

 

#bioview Monthly lęšiai yra idealus sprendimas žmonėms, kovojantiems su ašaros plėvelės sutrikimais. Didelis drėgmės lygis užtikrina, kad lęšiai yra atsparūs išdžiovimui, o tai leidžia išvengti sausos akies reiškinio. Be to, #bioview Monthly lęšiai rekomenduojami žmonėms:

 • kurie nori aukščiausio komforto;
 • kurie vertina komfortą, kuriems korekciniai akiniai gali būti problema;
 • kurie ilgai dirba prie kompiuterio;
 • kovojantiems su trumparegyste ir hyperopia.
 

Priežiūra

 

#bioview Monthly lęšiai yra mėnesiniai pakaitiniai lęšiai, skirti naudoti per dieną. Dienos pabaigoje jie turi būti valomi naudojant lęšių tirpalą, o po to keletai valandų panardinami į tirpalą. #bioview Monthly lęšio priežiūrai rekomenduojame naudoti Clean Active šeimos tirpalus arba kitus lęšius, esančius mūsų parduotuvėje.

 

#bioview Monthly lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas #bioview lęšiai
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,7
Diametras 14,0
Dk/t 187.5 x 10-9
Drėkinimas 47%
Medžiaga Olifilcon A
Technologija Wetting Agent; Surface Grafting
Filtrai UV >90% UVA/UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasVisco Technology
Prekės ženklas#bioview
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:#bioview Monthly 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti #bioview Monthly 6 vnt. kontaktinius lęšius?

#bioview Monthly kontaktiniai lęšiai parduodami pakuotėse, kuriose yra 6 vienetai, suteikiantys vartotojams patogią ir ilgalaikę tiekimą. Lęšius galite pasirinkti patys, naudojant pateiktus parametrus, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės pasirinkti tinkamą stiprumą ir lęšių kreivumą pagal jūsų poreikius.

Ar #bioview Monthly kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, #bioview Monthly kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, kai laikomasi gamintojo rekomendacijų ir tinkamai prižiūrimi. Aukšta jų kokybė bei naudojamos medžiagos užtikrina komfortą ir saugumą jūsų akims.

Kokioms regos problemoms skirti #bioview Monthly?

#bioview Monthly kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai dėl jų sférinio korekcijos tipo. Jie suteikia aiškų matymą ir patogumą nešiojant visą mėnesį.

Kaip dėvėti #bioview Monthly kontaktinius lęšius?

#bioview Monthly kontaktinių lęšių dėvėjimas yra paprastas. Prieš aplikaciją visada reikia kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada padėkite lęšį ant pirštų galų, patikrinkite, ar ji nėra apversta, ir švelniai uždėkite ją ant akies centro. Po lęšio uždėjimo švelniai mirksėkite, kad ji galėtų užimti tinkamą padėtį.

Kaip nuimti #bioview Monthly kontaktinius lęšius?

Norint nuimti #bioview Monthly kontaktinius lęšius, vėl reikia nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinę voką žemyn ir, žiūrėdami į viršų, švelniai paėmę lęšį tarp pirštų, išimkite ją iš akies. Nepamirškite lęšių laikyti tinkamame skystyje, kad išlaikytumėte jų švarą ir šviežumą.