#bioview Monthly 1 vnt.

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

6,29 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Modernūs ir patogūs mėnesiniai lęšiai #bioview Monthly tai silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai. Jie buvo sukurti patiems reikliausiems vartotojams, ieškantiems ypatingo komforto ir puikio regėjimo.

 
Visos dienos drėkinimas - dėvėdami aprašytus lęšius galite būti tikri, kad nepajusite nemalonių akių sausumo ar priešlaikinio akių nuovargio. Taip yra dėl didelio naudojamos medžiagos drėkinimo laipsnio.
Naujausios kartos produktas - #bioview Monthly lęšiai yra geriausių optikos pramonės specialistų darbo rezultatas, šiuolaikinių technologijų ir patobulintos silikono-hidrogelio medžiagos derinys. Dėl to jie tokie patogūs, visiškai saugūs akims ir garantuoja didelės raiškos regėjimą.
Puikiai priglunda prie akies - lanksti ir šilko švelnumo lęšių medžiaga puikiai prisitaiko prie akies formos vos per kelias sekundes. Tokiu būdu pašalinama rizika pajusti lęšius juos nešiojant.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - gaunama praturtinus lęšius modernių UVA/UVB filtrų kompleksu, kurie kaip kempinė sugeria virš 90% kenksmingos spinduliuotės ir garantuoja akims veiksmingą apsaugą nuo saulės.
Lengvas ir intuityvus pritaikymas - #bioview Monthly
Lengvas ir intuityvus pritaikymas - #bioview Monthly lęšius taip pat vertina pradedantieji vartotojai, nes jų vienoje pusėje yra šviesiai mėlynas atspalvis, nurodantis, kaip juos uždėti.
 

Charakteristika #bioview Monthly:

 

#bioview Monthly tai aukščiausios kokybės lęšiai, pagaminti iš Olifilcon B medžiagis. Dėl Wetting Agent ir Surface Grafting derinio, #bioview Monthly lęšiams būdingas minkštas ir šilkinis paviršius. Puikiai sudrėkinta medžiaga išlaiko vandenį visame lęšyje, kuris užtikrina aukštą komforto laipsnį ir išnyksta sausos akies reiškinys.

Be to, #bioview Monthly lęšiams būdingas labai aukštas deguonies pralaidumas - vienas iš didžiausių rinkoje esančių lęšių, todėl akys atrodo pailsėjusios. Geriausios kokybės medžiagų derinys su 3-osios kartos silikonu garantuoja išskirtinį komfortą ir drėkina akis nuo ryto iki vakaro.

 

Privalumai #bioview Monthly:

 
 • itin aukštas deguonies pralaidumas (187,5) užtikrina visos dienos komfortą ir daro lęšius nepastebimus akyse;
 • aukštas drėgmės lygis 47% užtikrina akių drėkinimą visą dieną, net ilgai dirbant prie kompiuterio;
 • šviesiai mėlynos spalvos lęšiai palengvina jų naudojimą;
 • UVA ir UVB filtrai užtikrina veiksmingą apsaugą nuo žalingų saulės spindulių poveikio;
 • didelis lankstumas (žemas Young modulis) užtikrina, kad lęšis puikia tinka prie akies, tuo pačiu užtikrinant atsparumą įplėšimams;
 • mažas kampas 14° apsaugo nuo ragenos paviršiaus pažeidimų;
 • aukštos kokybės medžiaga su modernia lęšio struktūra užtikrina maksimalų regėjimo aštrumą.
 

Kam skirti #bioview Monthly?

 

#bioview Monthly lęšiai yra idealus sprendimas žmonėms, kovojantiems su ašaros plėvelės sutrikimais. Didelis drėgmės lygis užtikrina, kad lęšiai yra atsparūs išdžiovimui, o tai leidžia išvengti sausos akies reiškinio. Be to, #bioview Monthly lęšiai rekomenduojami žmonėms:

 • kurie nori aukščiausio komforto;
 • kurie vertina komfortą, kuriems korekciniai akiniai gali būti problema;
 • kurie ilgai dirba prie kompiuterio;
 • kovojantiems su trumparegyste ir hyperopia.
 

Priežiūra

 

#bioview Monthly lęšiai yra mėnesiniai pakaitiniai lęšiai, skirti naudoti per dieną. Dienos pabaigoje jie turi būti valomi naudojant lęšių tirpalą, o po to keletai valandų panardinami į tirpalą. #bioview Monthly lęšio priežiūrai rekomenduojame naudoti Clean Active šeimos tirpalus arba kitus lęšius, esančius mūsų parduotuvėje.

 

#bioview Monthly lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas #bioview lęšiai
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,7
Diametras 14,0
Dk/t 187.5 x 10-9
Drėkinimas 47%
Medžiaga Olifilcon A
Technologija Wetting Agent; Surface Grafting
Filtrai UV >90% UVA/UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasVisco Technology
Prekės ženklas#bioview
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:#bioview Monthly 1 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti #bioview Monthly 1 vnt. kontaktinius lęšius?

#bioview Monthly kontaktiniai lęšiai parduodami pakuotėje, kurioje yra 1 vienetas, todėl puikiai tinka tiems, kurie mėgsta vienkartinio naudojimo sprendimus arba tiems, kuriems reikia atsarginių lęšių avarijos ar pametimo atveju. Juos galima pasirinkti patiems, remiantis produkto parametrais, tokiais kaip stiprumas ir kreivumas, arba pasikonsultuoti su optometristu dėl profesionalios konsultacijos, kaip pasirinkti tinkamus lęšius pagal individualius regėjimo poreikius.

Ar #bioview Monthly kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

#bioview Monthly kontaktiniai lęšiai yra #bioview prekės ženklo produktas, sukurtas žinomos gamybos įmonės Visco Technology, todėl užtikrinama aukšta kokybė ir saugumas naudojant. Jų mėnesinis keitimo režimas užtikrina šviežumą ir higieną, mažindamas akių infekcijos riziką.

Kokioms regos problemoms skirti #bioview Monthly?

#bioview Monthly kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėl jų sférinio korekcijos tipo. Tai idealus sprendimas žmonėms, kuriems reikia pagerinti regėjimą artimoms arba tolimoms atstumams.

Kaip dėvėti #bioview Monthly kontaktinius lęšius?

Norint teisingai užsidėti #bioview Monthly kontaktinius lęšius, pirmiausia reikia kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galiuko. Plačiai atmerkite akį, nuleiskite apatinę voką ir švelniai padėkite lęšį ant ragenos. Po lęšio uždėjimo ant akies, švelniai mirksėkite, kad stabilizuotumėte jo padėtį.

Kaip nuimti #bioview Monthly kontaktinius lęšius?

Norint saugiai nuimti #bioview Monthly kontaktinius lęšius, vėl kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinę voką žemyn, žiūrėdami į viršų. Naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį, švelniai suimkite lęšį ir atsargiai jį pašalinkite. Nuėmus lęšį, įdėkite jį į specialų indelį, užpildytą laikymo ir dezinfekcijos skysčiu.