Air Optix® Aqua 6 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 2 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

35,49 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 2 atsiliepimais.
Justina
5.0000
Geriausi lęšiai, kuriuos tik nešiojau. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Urtė
5.0000
Geriausi lęšiai, kokius iki šiol nešiojau. Visai nesijaučia akyse. 100% rekomenduoju.
Svarbi informacija! Nuo lapkričio 18 dienos Air Optix® Aqua lęšiai nebebus gaminami. Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba ir sužinokite apie lęšių prieinamumą.
 

Dėl ALCON perėmus Ciba Vision, ant parduodamų pakuočių galite rasti ir Ciba Vision ir ALCON pavadinimus su nauju pakuotės dizainu. Tai yra ta pati originali prekė.​

Air Optix® Aqua - sferiniai mėnesiniai lęšiai vienų iš populiariausių gamintojo Alcon® Vision Care.

 
Ilgalaikis drėkinimas - aukštos kokybės lęšių medžiaga palaiko optimalų drėkinimo lygį net visą dieną. Taip išvengiama negražaus akių paraudimo, išsausėjimo ir dirginimo.
Efektyvi regėjimo korekcija - reguliarus ir teisingas lęšių nešiojimas padeda sustabdyti regėjimo defektų vystymąsi.Lęšius galima naudoti pakaitomis su korekciniais akiniais.
Atsparumas nešvarumams - pašalinamos tiek dulkės iš išorės, tiek baltymų nuosėdos, susidarančios natūralių organizmo procesų metu.
5 kartus didesnė deguonies prieiga - taip yra dėl kvėpuojančios silikono-hidrogelio medžiagos. Akys turi prieigą prie daug deguonies, todėl jos yra sveikos, o vartotojai deklaruoja aukštą komforto lygį.
Patogus uždėjimas - Air Optix Aqua
Patogus uždėjimas - dėl šviesiai mėlynos lęšių spalvos, kuri palengvina lęšių uždėjimą, išėmimą ir pasukimą, jei netyčia pasieksite lęšius iš netinkamos pusės.
Naudojimas kas mėnesį - pasirinkta lęšių pora gali būti naudojama iki 30 dienų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kiekvieną vakarą įdėti juos į specialų priežiūros skystį.
 

Air Optix® Aqua lęšių charakteristika:


Air Optix® Aqua tai naujos kartos kontaktiniai lęšiai su kvėpuojančia silikono-hidrogeline medžiaga - Lotrafilcon B. Didžiausia šių lęšių savybė – 5 kartais didesnis deguonies pralaidumas nei kitų hidrogelinių lęšių. Todėl akys neraudonuoja, o lęšių nešiotojai nejaučio diskomforto.

Lęšiai turi unikalią drėkinančią sistemą AQUA, kuri garantuoja aukščiausią naudojimo kokybę trejuose lygiuose:

  • KOMFORTAS NUO LĘŠIO ĮSIDĖJIMO Į AKIS - viskas dėl unikalios drėkinančios medžiagos, kuri yra ant lęšio paviršiaus, sukūrianti šilkinę plėvelę palengvinančią mirksėjimą,
  • VISOS DIENOS KOMFORTAS - kvėpuojanti medžiaga, iš kurios pagamintas lęšis padeda pasiekti ir išlaikyti drėgnumą optimalioje pozicijoje, mažinant jo sausėjimo tempą,
  • KIEKVIENOS DIENOS KOMFORTAS - ultra glotnus paviršius padidinto drėgnumo ir apsauga nuo nuosėdų.

Air Optix® Aqua  lęšiai yra atsparūs nuosėdoms. Lęšiai yra šviesiai mėlyno atspalvio, kuris leidžiai lengvai manipuliuoti lęšiu. Lęšiai skirti naudoti mėnesį dienos režimu. Yra galimybė juos naudoti režimu diena/naktis neviršijant 6 naktų ribą.

 

Kam skirti Air Optix® Aqua?

 

Šie lęšiai labiausiai rekomenduojami, tiems, kurie nešioja lęšius ilgiau  nei 11 valandų kiekvieną dieną, o tai pat tiems, kurie užmiega su lęšiais. Kartkarčiais užmigus su Air Optix® Aqua lęšiais neiššaukia akių dirginimo.


Taip pat rekomenduojami:

  • Norintiems mėnesinių lęšių,
  • Daug valandų dirbantiems prie kompiuterio,
  • Leidžiantiems daug laiko klimatizuotose patalpose,
  • Jaučiantiems diskomforta naudojant dabartinius lęšius
  • Iš lęšių laukiantiems aukščiausios naudojimo kokybės
 

Lęšių priežiūra:

 

Air Optix® Aqua yra mėnesiniai lęšiai, skirti naudoti dieną. Dienos pabaigoje juos reikia išplauti naudojant tam skirtą tirpalą, o po to panardinti į tirpalą kelioms vlandoms prieš pakartotinį naudojimą. Jų priežiūrai rekomenduojame įsigyti Clean Active arba bet kurį kitą priežiūrai skirtą tirpalą.

Kontaktiniai lęšiai Air Optix Aqua dažnai sutinkami rinkoje iWear Air pavadinimu.

 

Air Optix® Aqua lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -8,00 D (kas 0,50 D)
nuo -8,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon A
Technologija SmartShield™, TriComfort™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® Aqua 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Air Optix® Aqua 6 vnt. lęšius?

Air Optix® Aqua lęšius, supakuotus po 6 vnt., galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiomis kaip dioptrijos, kreivumai ir skersmuo. Taip pat galite pasitarti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamus lęšius pagal jūsų individualius regos poreikius. 6 vnt. pakavimas užtikrina patogų atsargų kiekį keliems mėnesiams naudojimo.

Ar Air Optix® Aqua lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® Aqua lęšiai yra saugūs ir suteikia aukštą komfortą naudojant, taip pat palaiko akių sveikatą. Šie mėnesiniai lęšiai, gaminami garsaus gamintojo Alcon, pagaminti iš medžiagos su aukštu deguonies pralaidumu, kas padeda palaikyti sveikas akis visą dieną.

Kokioms regos sutrikimams skirti Air Optix® Aqua lęšiai?

Air Optix® Aqua lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai, todėl jie tinkami žmonėms su įvairiais regos sutrikimais. Jų sferinė konstrukcija užtikrina aiškų ir patogų matymą visą dieną.

Kaip dėti Air Optix® Aqua lęšius?

Air Optix® Aqua lęšių dėjimas yra lengvas ir patogus. Prieš dedant lęšius į akis, gerai nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada atsargiai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir švelniai atidarykite antrą ranką apatinį voką. Įdėkite lęšį į akį ir švelniai uždarykite voką, kad lęšis stabilizuotųsi.

Kaip nuimti Air Optix® Aqua lęšius?

Air Optix® Aqua lęšių nuėmimas yra tiek pat lengvas kaip ir jų dėjimas. Vėl gerai nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada atsargiai nuleiskite apatinį voką rodomuoju pirštu, kad atskleistumėte lęšį. Toliau švelniai paimkite lęšį tarp pirštų ir atsargiai jį išimkite.