Air Optix® Aqua 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

18,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Svarbi informacija! Nuo lapkričio 18 dienos Air Optix® Aqua lęšiai nebebus gaminami. Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba ir sužinokite apie lęšių prieinamumą.
 

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

Dėl ALCON perėmus Ciba Vision, ant parduodamų pakuočių galite rasti ir Ciba Vision ir ALCON pavadinimus su nauju pakuotės dizainu. Tai yra ta pati originali prekė.​Air Optix® Aqua – sferiniai mėnesiniai lęšiai vienų iš populiariausių gamintojo Alcon® Vision Care.

 
Ilgalaikis drėkinimas - aukštos kokybės lęšių medžiaga palaiko optimalų drėkinimo lygį net visą dieną. Taip išvengiama negražaus akių paraudimo, išsausėjimo ir dirginimo.
Efektyvi regėjimo korekcija - reguliarus ir teisingas lęšių nešiojimas padeda sustabdyti regėjimo defektų vystymąsi.Lęšius galima naudoti pakaitomis su korekciniais akiniais.
Atsparumas nešvarumams - pašalinamos tiek dulkės iš išorės, tiek baltymų nuosėdos, susidarančios natūralių organizmo procesų metu.
5 kartus didesnė deguonies prieiga - taip yra dėl kvėpuojančios silikono-hidrogelio medžiagos. Akys turi prieigą prie daug deguonies, todėl jos yra sveikos, o vartotojai deklaruoja aukštą komforto lygį.
Patogus uždėjimas - Air Optix Aqua
Patogus uždėjimas - dėl šviesiai mėlynos lęšių spalvos, kuri palengvina lęšių uždėjimą, išėmimą ir pasukimą, jei netyčia pasieksite lęšius iš netinkamos pusės.
Naudojimas kas mėnesį - pasirinkta lęšių pora gali būti naudojama iki 30 dienų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kiekvieną vakarą įdėti juos į specialų priežiūros skystį.
 

Air Optix® Aqua lęšių charakteristika:


Air Optix® Aqua tai naujos kartos kontaktiniai lęšiai su kvėpuojančia silikono-hidrogeline medžiaga - Lotrafilcon B. Didžiausia šių lęšių savybė – 5 kartais didesnis deguonies pralaidumas nei kitų hidrogelinių lęšių. Todėl akys neraudonuoja, o lęšių nešiotojai nejaučio diskomforto.

Lęšiai turi unikalią drėkinančią sistemą AQUA, kuri garantuoja aukščiausią naudojimo kokybę trejuose lygiuose:

 

  • KOMFORTAS NUO LĘŠIO ĮSIDĖJIMO Į AKIS – viskas dėl unikalios drėkinančios medžiagos, kuri yra ant lęšio paviršiaus, sukūrianti šilkinę plėvelę palengvinančią mirksėjimą,
  • VISOS DIENOS KOMFORTAS – kvėpuojanti medžiaga, iš kurios pagamintas lęšis padeda pasiekti ir išlaikyti drėgnumą optimalioje pozicijoje, mažinant jo sausėjimo tempą,
  • KIEKVIENOS DIENOS KOMFORTAS – ultra glotnus paviršius padidinto drėgnumo ir apsauga nuo nuosėdų.


Air Optix® Aqua  lęšiai yra atsparūs nuosėdoms. Lęšiai yra šviesiai mėlyno atspalvio, kuris leidžiai lengvai manipuliuoti lęšiu. Lęšiai skirti naudoti mėnesį dienos režimu. Yra galimybė juos naudoti režimu diena/naktis neviršijant 6 naktų ribą.
 

Kam skirti Air Optix® Aqua?

 

Šie lęšiai labiausiai rekomenduojami, tiems, kurie nešioja lęšius ilgiau  nei 11 valandų kiekvieną dieną, o tai pat tiems, kurie užmiega su lęšiais. Kartkarčiais užmigus su Air Optix® Aqua lęšiais neiššaukia akių dirginimo. Taip pat rekomenduojami:


  • Norintiems mėnesinių lęšių,
  • Daug valandų dirbantiems prie kompiuterio,
  • Leidžiantiems daug laiko klimatizuotose patalpose,
  • Jaučiantiems diskomforta naudojant dabartinius lęšius
  • Iš lęšių laukiantiems aukščiausios naudojimo kokybės
 

Lęšių priežiūra:

 

Air Optix® Aqua yra mėnesiniai lęšiai, skirti naudoti dieną. Dienos pabaigoje juos reikia išplauti naudojant tam skirtą tirpalą, o po to panardinti į tirpalą kelioms vlandoms prieš pakartotinį naudojimą. Jų priežiūrai rekomenduojame įsigyti Clean Active arba bet kurį kitą priežiūrai skirtą tirpalą.

Kontaktiniai lęšiai Air Optix Aqua dažnai sutinkami rinkoje iWear Air pavadinimu.

 

Air Optix® Aqua lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -8,00 D (kas 0,50 D)
nuo -8,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Drėkinimas 33%
Medžiaga Lotrafilcon A
Technologija SmartShield™, TriComfort™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® Aqua 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Air Optix® Aqua 3 vnt. kontaktinius lęšius?

Air Optix® Aqua 3 vnt. kontaktinius lęšius galima pasirinkti dviem būdais. Pirmas variantas yra pasikonsultuoti su optometristu, kuris atliks išsamų regos tyrimą ir pasirinks tinkamus lęšius pagal individualius poreikius. Antras variantas yra pasirinkimas pagal savo regos parametrus ir pageidavimus, atsižvelgiant į tai, kad pakuotėje yra 3 lęšiai.

Ar Air Optix® Aqua kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Air Optix® Aqua kontaktiniai lęšiai yra saugūs, nes juos gamina gerai žinomas gamintojas Alcon, kuris atitinka aukščiausius kokybės standartus. Jie yra sukurti taip, kad būtų patogu ir saugu naudoti, kaip patvirtina daugybė klinikinių tyrimų.

Kokiam regos sutrikimui skirti Air Optix® Aqua lęšiai?

Air Optix® Aqua lęšiai skirti koreguoti refrakcijos sutrikimus, tokius kaip trumparegystė ar toliaregystė, dėl jų sferinio tipo korekcijos.

Kaip dėti Air Optix® Aqua kontaktinius lęšius?

Air Optix® Aqua kontaktinių lęšių dėjimas yra lengvas ir patogus. Prieš dėdami lęšį į akį, kruopščiai nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada atsargiai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir kita ranka ištempti voką. Po to, kai lęšis yra padėtas ant akies, kelis kartus mirksėkite, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai įdėtas.

Kaip nuimti Air Optix® Aqua kontaktinius lęšius?

Air Optix® Aqua kontaktinių lęšių nuėmimas yra taip pat lengvas kaip jų dėjimas. Vėl kruopščiai nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada švelniai nuleiskite apatinius vokus žemyn ir tada švelniai paslinkite lęšį žemyn rodomuoju pirštu. Po lęšio pašalinimo įdėkite jį į tinkamą indelį kartu su valymo tirpalu.