Polaroid akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-36244

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36244

Page
per puslapį

Polaroid akiniai nuo saulės

Polaroid yra įmonė, turinti 75 metų tradicijas ir ilgametę patirtį skatinant geresnį – aiškesnį ir patogesnį – regėjimą. Natūralus prekės ženklo vystymosi etapas buvo pasiūlyti klientams akinius nuo saulės. Tokių, kurios leis pirmiausia mėgautis atsipalaidavimu tiesioginiuose saulės spinduliuose – be prisimerkimo ir diskomforto, susijusio su akių nuovargiu, kontaktuojant su saulės spinduliais, o tik antra suteiks šiems klientams savitą stilių. Taip, Polaroid akiniai nuo saulės sujungia originalią estetiką ir aukštą kokybę, kuri apima puikią akių apsaugą nuo saulės.

Net jei dabar manote, kad Polaroid prekės ženklas jums yra svetimas, tikrai prisimenate jam būdingiausią gaminį - Windsor akinius nuo saulės, kurie tapo septintojo dešimtmečio simboliu. Tačiau tai buvo tik istorijos pradžia kuriant laikų simbolius, 1980-aisiais buvo sukurti aviatorių akiniai su keičiamais lęšiais, kuriuos išpopuliarino tokios žvaigždės kaip Borisas Beckeris ir Kennethas Grange'as. Dabar aviatorių akinius galima rasti beveik kiekvieno mados prekės ženklo kataloge, tačiau verta prisiminti, kas tai pradėjo.

Būdingos Polaroid akinių nuo saulės savybės

Šiais laikais Polaroid prekės ženklas – tai ne tik tradicijų kupini vintažiniai akiniai nuo saulės, bet ir atitinkantys naujausias technologijas bei dabartinę madą. Taigi galite drąsiai nešioti šiuos akinius net jei esate minimalistas ir naujovių gerbėjas.

Be to, klientai nuolat pabrėžia, kad Polaroid akiniai siūlo puikią kokybę už prieinamą kainą. Ir iš tiesų, jie asocijuojasi su priimtinomis kainomis, kurių dėka jie išlieka prieinami visiems, nepaisant jų biudžeto. Nemaža dalis vartotojų pastebi Polaroid akinių nuo saulės lengvumą – net nepajusite, kad jie yra ant nosies, o kartu stebina patvarumu, matomu stabilumu; kad nė vienas elementas nejudėtų nevaldomai. Kelios sekundės pasimatavimo ir galite patikėti, kad Polaroid akiniai nuo saulės išties yra investicija ne vienam sezonui.

Gamintojo akinių katalogas yra platus ir gana įvairus. Akinius rasite tiek prislopintų, tiek ryškių spalvų. Rasite klasikinių, stačiakampių, ovalių ir apvalių rėmelių, ir novatoriškesnių: geometrinių ir sportiškų. Žinoma, jūs galite lengvai gauti Polaroid aviator akinius nuo saulės. Visos moteriškos, vyriškos, unisex ir vaikiškos versijos. Taip, prekės ženklas yra paruošęs akinius nuo saulės vaikams, nes jiems taip pat reikia apsaugos nuo saulės besivystančioms akims, todėl tai dar svarbiau.

Žiūrėkite atskirus Polaroid akinius: