Polaroid akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36265

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36265

Page
per puslapį

Polaroid akiniai nuo saulės

Kadaise Polaroid prekės ženklas buvo siejamas tik su fotoaparatais. Šiandien įmonė yra tikras aukščiausios kokybės poliarizuotų akinių simbolis. Bendrovė sulaukė pripažinimo praėjusiame amžiuje, kai pirmoji istorijoje sukūrė komercinius poliarizuotus lęšius. Naujoviškas gaminys sulaukė entuziastingų klientų atsiliepimų, o šiandien daugelis akinių nešiotojų neįsivaizduoja kasdienybės be unikalių Polaroid aksesuarų.

Polaroidiniai rėmeliai klasikos mėgėjams

Kompaniją 1937 metais įkūrė Herbertas Edwinas Landas. Kompanija iš JAV greitai rado rinkos nišą, kuri buvo Polaroid – plastikinės plėvelės, leidžiančios filtruoti poliarizuotą šviesą, gamyba. Tobulėjant skaitmeninei fotografijai, prekės ženklas atsisakė momentinių fotoaparatų gamybos ir pradėjo kurti priedus, tokius kaip naujoviški akiniai nuo saulės.

Polaroid rėmelių kolekcija įvairi, tačiau joje vyrauja klasikiniai pasiūlymai. Aistra paprastumui ir nesenstančiam dizainui pasireiškia daugumoje Amerikos kompanijos projektų. Gerai žinoma įmonė noriai remiasi viskuo, kas geriausia tradiciniame dizaine. Gausiame pasiūloje ką nors sau ras ovalo ir stačiakampio formos rėmelių bei ikoninių aviatorių gerbėjai.

Saugumas ir funkcionalumas su Polaroid prekės ženklu

Polaroid prekės ženklo patirties ir specialių žinių dėka amerikiečių kompanijos gaminami akiniai stebina pažangiais technologiniais sprendimais. Legendinės kompanijos gaminami modeliai efektyviai apsaugo nuo žalingos UVA, UVB ir UVC spinduliuotės iki 400 nm. Poliarizuoti lęšiai pašalina regėjimą varginančius atspindžius, suteikia geresnį regėjimo kontrastą ir pagerina spalvų intensyvumą, todėl akys ilgiau išlieka pailsėjusios.

Amerikietiško prekės ženklo poliarizuoti lęšiai gaminami naudojant termofuzijos technologiją, kuri gerokai skiriasi nuo tradicinio vakuuminio slėgio metodo. Pažangūs Polaroid sprendimai leidžia gaminti plonus kraštus lęšius – tokia forma garantuoja geresnį matomumą, o tinkamas stiklo kreivumas užtikrina optimalų regėjimo aštrumą.

Polaroid - akiniai, pritaikyti savininkui

Kultinis prekės ženklas savo klientams siūlo rėmelius iš metalo ir plastiko. Kiekvieno modelio gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kurių dėka rėmai išliks net sunkiausiomis sąlygomis. Gerai apgalvotas dizainas garantuoja dėvėjimo komfortą, o tinkamai profiliuoti rėmai lengvai prisitaiko prie savininko veido anatominių ypatybių.

Polaroid akiniai skirti vyrams ir moterims, kurie mėgsta klasikinius ir nesenstančius aksesuarus. Paprastas dizainas ir prislopintos spalvos tinka bet kokiai progai ir subtiliai pabrėžia grožį. Minimalistinius rėmelius galima nešioti bet kokiai progai – toks aksesuaras tinka tiek kukliam žmogui, tiek savimi pasitikintiems mados mylėtojams, norintiems savo draugams įrodyti, kad paprasti aksesuarai gali būti ekstravagantiško stiliaus akcentas.

Polaroid rėmeliai, kurių dėka išsiskirsite iš minios

Originalių akinių nuo saulės mėgėjai tikrai ras kažką sau iš įvairių Polaroid prekės ženklo pasiūlos. Nors įmonė daugiausia siejama su kultine klasika – pavyzdžiui, juodais aviatoriais, ieškantys originalių aksesuarų kolekcijoje nesunkiai pastebės tikrus perlus. Spalvų gerbėjai gali rinktis iš oranžinės, auksinės, mėlynos ir žalios spalvos pasiūlymų.

Draugų ir atsitiktinių praeivių dėmesį patraukia ne tik išraiškingos spalvos. Žmonės, kurie mėgsta būti dėmesio centre, gali drąsiai lažintis dėl nestandartinės formos Polaroid rėmelių. Oversize stiliaus akiniai nuo saulės buvo be galo populiarūs jau keletą sezonų. Stori rėmeliai primena retro stilių, efektyviai apsaugo nuo saulės ir puikiai papildo šventinį ar kasdienį stilių.

Žiūrėkite atskirus Polaroid akinius: