AquaView Color 2 vnt. 0,00

Galimas vėlavimas. Patikslinkite prekės prieinamumą prieš užsakant telefonu arba el.paštu.
Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Mūsų kaina:

8,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Hitas

AquaView Color – kontaktiniai lęšiai, kurie vienu metu koreguoja regėjimą ir pakeičia natūralią akies spalvą.

 
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvienas atskiras lęšis yra praturtintas moderniais UVA/UVB filtrais, todėl jie veikia kaip barjeras, skiriantis akis nuo žalingos saulės spinduliuotės.
Natūralus akių spalvos keitimo efektas - AquaView Color spalvoti lęšiai, be kita ko, naudojami ir natūraliai rainelių spalvai pakeisti. Šiuolaikinių technologijų, kurių dėka spalva spausdinama lęšio viduje, o ne ant jo paviršiaus, naudojimas garantuoja visiškai natūralaus dažymo efektas ir suteikia akims patrauklų švytėjimą.
Galima rinktis iš 7 gražių spalvų - ametisto, žalios ar medaus geltonos? Galite rinktis iš septynių gražių ir įvairių spalvų, kurių dėka savo akims suteiksite spalvą, apie kurią visada svajojote.
Dienos režimas - AquaView Color
Dienos režimas - vieną porą spalvotų lęšių galite nepertraukiamai naudoti visą mėnesį. Vienintelė sąlyga – juos išimti prieš pat miegą ir įdėti į indą, pripildytą specializuoto priežiūros skysčio.
 

AquaView Color lęšių charakteristika:


Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti kiekvieną dieną. Medžiaga iš kurios pagaminti šie lęšiai tai Methafilcon A. Išsiskiria jie aukštu vandeningumo lygiu (55%). Sujungus tas dvi savybes, sukurtas išskirtinis komfortas ir lęšiai yra drėkinami visą nešiojimo laikotarpį. Dk/t=19. Išskirtinė AquaView Color savybė yra asferinė konstrukcija. Ši savybė lyginant su tradiciniais sferiniais lęšiais, paaštrina regėjimą. Norint padidinti akies apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių, į lęšiukus buvi integruotas UV filtras.

 

AquaView Color galimos spalvos:

 

  • Amethyst - ametisto kontaktiniai lęšiai,
  • Brown - rudi kontaktiniai lęšiai,
  • Gray - pilki kontaktiniai lęšiai,
  • Green - žalieji kontaktiniai lęšiai,
  • True Sapphire - safyro kontaktiniai lęšiai,
  • Honey - medaus kontaktiniai lęšiai,
  • Turquoise - turkio spalvos kontaktiniai lęšiai.
 

Kam skirti AquaView Color lęšiai?


Kontaktiniai lęšiai, kurie vienu metu koreguoja regėjimą ir pakeičia akių spalvą. Rekomenduojami tiems, kurie kenčia nuo trumparegystės ir nori pakeisti akių spalvą. Aukštos lęšių kokybės dėka, lęšiai tiks net patiems reikliausiems. AquaView Color yra pasiekiami minusinių dioptrijų.

 

Kontaktinių lęšių priežiūra:


Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti nešiojimui dieną ir reikalauja kasdieninės dezinfekcijos. Jų priežiūrai rekomenduojame įsigyti Clean Active tirpalus iš mūsų parduotuvės.

spalvoti lęšiai AquaView Color

AquaView Color lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Spalvoti lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia 0,00 D
BC 8,6
Diametras 14,2
Spalva Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Dk/t 19 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Methafilcon A
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje2 vnt
SpalvaAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AquaView Color 2 vnt. 0,00
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Color 2 vnt. kontaktinius lęšius - be dioptrijų?

Prieinami dviejų vienetų pakuotėje, AquaView Color kontaktiniai lęšiai be dioptrijų gali būti parinkti individualiai, remiantis nurodytais parametrais, arba pasitelkiant optometristo pagalbą, atsižvelgiant į jų išlinkimą ir skersmenį. Esant abejonių, visada rekomenduojama pasitarti su specialistu.

Ar AquaView Color kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Color kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, jei laikomasi higienos ir tinkamo naudojimo rekomendacijų. Reguliarus priežiūra ir laikymasis gamintojo nurodymų mažina infekcijų ar dirginimų riziką.

Kokiai regos problemai skirti AquaView Color - be dioptrijų?

AquaView Color kontaktiniai lęšiai be dioptrijų skirti žmonėms be refrakcijos defektų, t.y., neturintiems trumparegystės ar toliaregystės. Jie puikiai tinka tiems, kurie nori tik pakeisti savo akių spalvą, išlaikant natūralią išvaizdą.

Kaip dėvėti AquaView Color kontaktinius lęšius?

Dėvėti AquaView Color kontaktinius lęšius yra lengva. Pirmiausia turėtumėte kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas, tada patikrinti, ar lęšis yra teisingai išlenktas. Po to, kai lęšis dedamas ant rodomojo piršto galiuko, švelniai atitraukite viršutinį voką ir padėkite lęšį ant akies obuolio.

Kaip nuimti AquaView Color kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti AquaView Color kontaktinius lęšius, rekomenduojama naudoti specialius lęšių skystis ir tinkamus įrankius, pvz., siurbtukus. Po rankų plovimo ir džiovinimo, švelniai patraukite apatinį voką ir atsargiai pašalinkite lęšį iš akies, vengdami jo pažeidimo.