Startinis rinkinys AquaView Toric 1 vnt.

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

iki 18 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

4,49 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.
Hitas

AquaView Toric tai mėnesiniai astigmatiniai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik diena.

 
Didžiausias naudojimo komfortas - siekia net 55 proc. ir turi tiesioginės įtakos lęšio gebėjimui surišti jame vandenį. Tai, savo ruožtu, yra naudingas drėkinimas, taip pat padengia akis ir neleidžia joms išsausėti. ir erzina juos.
Tobula matymo kokybė - didelis medžiagos, iš kurios pagaminti lęšiai, lankstumas reiškia, kad vos akimirką po uždėjimo jie visiškai prisitaiko prie individualios akies formos ir išlieka stabilūs ant savo paviršiaus – neiškrisdami ir nesivyniodami.
Dar lengvesnis pritaikymas - reguliarus ir teisingas lęšių naudojimas leidžia stabdyti regėjimo defektų, tokių kaip trumparegystė ir toliaregystė, vystymąsi.
Papildoma stabilizavimo sistema - kiekvienas lęšis pagamintas iš naujoviškos medžiagos, kurios dėka yra labai atsparus baltymų nuosėdų ir kitų teršalų kaupimuisi. Dėl to net ir po visos dienos lęšiai yra švarūs ir gaivūs.
Kasdienis naudojimas - AquaView Toric
Kasdienis naudojimas - kiekvieno lęšio praturtinimas moderniais UVA/UVB filtrais reiškia, kad jie sugeria beveik 98 % žalingos saulės spinduliuotės ir prisideda prie dar geresnės akių sveikatos.
 

AquaView Toric lęšių charakteristika:

 

Tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti žmonės turintiems problemų su astigmatizmu. Lęšiai pagaminti iš Hioxifilcon A medžiagos, kurių vandens kiekis lęšiuose siekia 55%, tai lemia, kad AquaView Toric lęšiai yra labai patogūs nuo pirmos iki paskutinės nešiojimo dienos. Dėka High Definition Vision, AquaView Toric lęšiai, garantuoja aukščiausią matymo kokybę visais atstumais, gilina regėjimo aštrumą todėl matomas vaizdas yra ryškesnis.

AquaView Toric lęšiai turi būti stabilus, siekiant užtikrinti savo vartotojams gerą ir aiškų vaizdą. Prism Ballasted Design apsaugo lęšius nuo apvertimų ir akimirksniu prisitaiko prie kiekvieno paciento akių. Lęšiai yra šviesiai mėlynos spalvos, kas leidžia lengvai įdėti ir juos išimti. Todėl net pradedantieji gali ryžtis kontaktiniams lęšiams.

 

Kam skirti AquaView Toric lęšiai?

 

Tai lęšiai, skirti žmonėms, kurie kovoja su astigmatizmu. Rekomenduojama, ypač tiems, kurie tikisi gauti aukščiausią kontaktinių lęšių nešiojimo komfortą ir puikių regėjimo aštrumą.

 

AquaView Toric lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Ašis 10°, 20°, 30°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 150°, 160°, 170°, 180°
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 23 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Hioxifilcon A
Technologija Prism Ballasted Design, High Definition Vision
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
Prieinamumasiki 18 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Startinis rinkinys AquaView Toric 1 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Toric 1 vnt. kontaktinius lęšius?

AquaView Toric kontaktinius lęšius galima pasirinkti individualiai, naudojantis informacija apie lęšio parametrus ant pakuotės, pavyzdžiui, stiprumu ir išlenkimu, arba pasitelkus optometristo pagalbą. Svarbu atsiminti, kad pakuotėje yra 1 vienetas lęšio, tai idealus pradinis rinkinys žmonėms, kuriems reikalinga torinė korekcija.

Ar AquaView Toric kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Toric kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys aukštą nešiojimo komfortą per visą mėnesį. Jie pagaminti žinomo gamintojo Interojo, garantuojančio aukštą kokybę ir saugumą.

Kokiems regėjimo sutrikimams skirti AquaView Toric?

AquaView Toric kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo, t.y., nereguliarios ragenos formos, korekcijai, kuri dažnai sukelia matymo problemas tiek artimai, tiek tolimai.

Kaip dėvėti AquaView Toric kontaktinius lęšius?

Prieš dėdami AquaView Toric kontaktinius lęšius, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko, vengdami kontakto su nagais. Įdėję lęšį į akį, patikrinkite, ar ji tinkamai išsidėsčiusi ant akių obuolio.

Kaip nuimti AquaView Toric kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti AquaView Toric kontaktinius lęšius, rekomenduojama naudoti specialų lęšių skystį. Švelniai patraukite apatinį voką ir žiūrėkite į viršų, tada atsargiai pašalinkite lęšį iš akies naudodami rodomojo piršto galą. Po išėmimo lęšį padėkite į indelį su tinkamu skystiu.