AquaView Moist 12 vnt.

Skaičius pakuotėje:

12 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

12 vnt

Mūsų kaina:

21,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Hitas
 


 

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

 

AquaView Moist tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės bei toliaregystės korekcijai.

 
Aukštas deguonies pralaidumo koeficientas - leidžia laisvai tekėti orui iš aplinkos į rageną, todėl akys tampa dar atsparesnės infekcijoms ir ilgalaikis poilsis.
Medžiaga Bioxifilcon A - lęšių kūrimo procese naudojama moderni, hidrogelinė medžiaga, praturtinta natrio hialuronatu.Dėka to, kontaktiniai lęšiai išlaiko drėgmę daugybę valandų, garantuoja aukščiausią naudojimo komfortą.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvienas lęšis papildomai aprūpintas moderniais UVA/UVB filtrais, kurių dėka akys yra tinkamai apsaugotos nuo pavojingo saulės spindulių poveikio.
Tamsinimas, kad būtų lengva pritaikyti - kad lęšius galėtų naudoti ir pradedantieji, vienoje jų pusėje yra švelnus mėlynas atspalvis. Taip jas dar lengviau pritaikyti, nerizikuojant padaryti klaidų.
Viena pora per mėnesį - AquaView Moist
Viena pora per mėnesį - ieną porą AquaView Moist galite naudoti iki 30 dienų. Vienintelė sąlyga – kiekvieną vakarą juos įdėti į indą su priežiūros skysčiu.
 

AquaView Moist lęšių charakteristika:

 

Tai nauji hidrogelinai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik diena - modernizuota AquaView Monthly lęšių versija. Medžiaga, iš kurios pagaminta tai Bioxifilcon B ir Natrio hialuronatas – natūralus polimeras, kuris palaiko vandens kaupimąsi ant ragenos paviršiaus. Dėl savo hidratacijos savybių AquaView Moist lęšiai neišdžiūsta, o vartotojas ne jaučia jokio diskomforto. Medžiaga Bioxifilcon B ir Natrio hialuronatas, puikiai dera su aukštu lęšių hidratacijos laipsniu, kuris siekia 55%. Nuolatinis drėgmės išlaikymas, užtikrina puikų komfortą per visą nešiojimo laikotarpį. Be to, AquaView Moist lęšiai turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių UVA (85%) ir UVB (40%). AquaView Moist lęšiai turi melsvą atspalvį, todėl jų įdėjimas ir išėmimas yra žymiai paprastesnis.

 

Kam skirti AquaView Moist lęšiai?


Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti galvojant apie asmenys, kurie renkasi mėnesinius lęšius. be to, rekomenduojami tiems, kurie:

 

  • turi problemų su „sausų akių pojūčių”,
  • didžiąją laiko dali praleidžia aplinkoje, kurioje yra kondicionierius,
  • reikalauja aukščiausio nešiojimo komforto,
  • daug valandų praleidžia prie kompiuterio,
 

Lęšių priežiūra:

 

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai AquaView Moist reikalauja kasdieninės priežiūros ir dezinfekcijos. Lęšių priežiūrai rekomenduojame tirpalus iš Clean Active kolekcijos, kuriuos galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

 

AquaView Moist lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -15,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +10,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Bioxifilcon B
Filtrai UV 85% UVA, 40% UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje12 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AquaView Moist 12 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Moist 12 vnt. kontaktinius lęšius?

AquaView Moist kontaktiniai lęšiai prieinami pakuotėje, kurioje yra 12 vienetų, tai užtikrina ilgalaikį naudojimą. Juos galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrų, tokiais kaip stiprumas ir kreivumas, informacija, arba pasinaudoti optometristo pagalba, kuris padės juos pritaikyti pagal jūsų poreikius.

Ar AquaView Moist kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Moist kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys aukštą nešiojimo komfortą dėl jų kokybės ir specialios drėkinimo formulės.

Kokiam regėjimo defektui skirti AquaView Moist?

AquaView Moist kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai, dėl jų sferinės korekcijos tipo.

Kaip dėvėti AquaView Moist kontaktinius lęšius?

Prieš dedant AquaView Moist kontaktinius lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada atsargiai išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant piršto galiuko. Tada švelniai atitraukite vokus ir padėkite lęšį ant akių obuolio.

Kaip nuimti AquaView Moist kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti AquaView Moist kontaktinius lęšius, vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai nuleiskite apatinį voką naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį, ir naudokite nykštį lengvai paspausti ant lęšio ir jį išimti.