AquaView Moist 6 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 8 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

12,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Hitas
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 8 atsiliepimais.
Ingrida
5.0000
Jau ne pirmus metus naudoju AquaView, itin patogūs ir man labai tinka. Taip pat didelė padėka lesis.lt komandai - visuomet gausu gerų pasiūlymų, sklandžiai informuoja apie pristatymo eigą, o paskutinis užsakymas išvis buvo fantastiškas - užsisakiau ryte, o kitos dienos rytą jau turėjau siuntinuką rankose :)
Kamilė
5.0000
Turbūt pirmi lęšiai su kuriais galiu prabūti visą dieną be akių lašų pagalbos
Viltė
5.0000
2 savaites naudoju šiuos lęšius ir esu labai patenkinta. Labai minkšti ir gerai sudrėkinti :)
 


 

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

 

AquaView Moist tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės bei toliaregystės korekcijai.

 
Aukštas deguonies pralaidumo koeficientas - leidžia laisvai tekėti orui iš aplinkos į rageną, todėl akys tampa dar atsparesnės infekcijoms ir ilgalaikis poilsis.
Medžiaga Bioxifilcon A - lęšių kūrimo procese naudojama moderni, hidrogelinė medžiaga, praturtinta natrio hialuronatu.Dėka to, kontaktiniai lęšiai išlaiko drėgmę daugybę valandų, garantuoja aukščiausią naudojimo komfortą.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvienas lęšis papildomai aprūpintas moderniais UVA/UVB filtrais, kurių dėka akys yra tinkamai apsaugotos nuo pavojingo saulės spindulių poveikio.
Tamsinimas, kad būtų lengva pritaikyti - kad lęšius galėtų naudoti ir pradedantieji, vienoje jų pusėje yra švelnus mėlynas atspalvis. Taip jas dar lengviau pritaikyti, nerizikuojant padaryti klaidų.
Viena pora per mėnesį - AquaView Moist
Viena pora per mėnesį - ieną porą AquaView Moist galite naudoti iki 30 dienų. Vienintelė sąlyga – kiekvieną vakarą juos įdėti į indą su priežiūros skysčiu.
Ekonomiška pakuotė - trijų mėnesių laisvė nuo apsilankymo optikos parduotuvėje ir papildomo sutaupymo garantija – štai ką gausite pasirinkę paketą su šešių mėnesių AquaView Moist lęšiais.
 

AquaView Moist lęšių charakteristika:

 

Tai nauji hidrogelinai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik diena - modernizuota AquaView Monthly lęšių versija. Medžiaga, iš kurios pagaminta tai Bioxifilcon B ir Natrio hialuronatas – natūralus polimeras, kuris palaiko vandens kaupimąsi ant ragenos paviršiaus. Dėl savo hidratacijos savybių AquaView Moist lęšiai neišdžiūsta, o vartotojas ne jaučia jokio diskomforto. Medžiaga Bioxifilcon B ir Natrio hialuronatas, puikiai dera su aukštu lęšių hidratacijos laipsniu, kuris siekia 55%. Nuolatinis drėgmės išlaikymas, užtikrina puikų komfortą per visą nešiojimo laikotarpį. Be to, AquaView Moist lęšiai turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių UVA (85%) ir UVB (40%). AquaView Moist lęšiai turi melsvą atspalvį, todėl jų įdėjimas ir išėmimas yra žymiai paprastesnis.

 

Kam skirti AquaView Moist lęšiai?


Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti galvojant apie asmenys, kurie renkasi mėnesinius lęšius. be to, rekomenduojami tiems, kurie:

 

  • turi problemų su „sausų akių pojūčių”,
  • didžiąją laiko dali praleidžia aplinkoje, kurioje yra kondicionierius,
  • reikalauja aukščiausio nešiojimo komforto,
  • daug valandų praleidžia prie kompiuterio,
 

Lęšių priežiūra:

 

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai AquaView Moist reikalauja kasdieninės priežiūros ir dezinfekcijos. Lęšių priežiūrai rekomenduojame tirpalus iš Clean Active kolekcijos, kuriuos galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

 

AquaView Moist lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -15,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +10,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Bioxifilcon B
Filtrai UV 85% UVA, 40% UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AquaView Moist 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti AquaView Moist 6 vnt. kontaktinius lęšius?

AquaView Moist 6 vnt. kontaktinius lęšius galima pasirinkti individualiai, remiantis produkto parametrais, pavyzdžiui, sferinė korekcija, kuri skirta trumparegystės arba toliaregystės korekcijai. Taip pat galima kreiptis į optometristą, kuris padės pritaikyti lęšius pagal individualius poreikius. Pakuotėje yra 6 vienetai lęšių, užtikrinantys patogumą ir taupymą pusmečio naudojimui.

Ar AquaView Moist kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, AquaView Moist kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudojimui. Jie gaminami žinomo gamintojo Interojo, tai užtikrina aukštą kokybę ir saugumą naudojant. Be to, jų speciali drėkinamoji formulė AquaView Moist užtikrina komfortą visą dieną.

Dėl kokio regėjimo defekto tinka AquaView Moist?

AquaView Moist kontaktiniai lęšiai skirti regėjimo defektų, susijusių su trumparegyste arba toliaregyste, korekcijai, dėka jų sferinės korekcijos. Tai efektyvus sprendimas žmonėms, susiduriantiems su šiomis regėjimo problemomis.

Kaip dėvėti AquaView Moist kontaktinius lęšius?

Norint teisingai užsidėti AquaView Moist kontaktinius lęšius, pirmiausia reikia kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant piršto galiuko. Švelniai atitraukite apatinį voką, žiūrėkite tiesiai ir padėkite lęšį ant akies centro. Po lęšio padėjimo švelniai pamirksėkite, kad jis nusistovėtų teisingoje pozicijoje.

Kaip nuimti AquaView Moist kontaktinius lęšius?

Norėdami saugiai nuimti AquaView Moist kontaktinius lęšius, vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai atitraukite apatinį voką, žiūrėdami į viršų. Naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį, švelniai pagaukite lęšį ir jį pašalinkite. Po lęšio pašalinimo padėkite jį į tinkamą konteinerį su laikymo skysčiu.