Aviatoriaus akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24384

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24384

Page
per puslapį

Aviator akiniai - Receptiniai ir saulės akiniai

Aviatoriaus akiniai, kitaip dar vadinami aviatoriaus akiniais, yra vieni charakteringiausių ir populiariausių rėmelių, tiek korekcinėje, tiek kreminėje nuo saulės versijoje. Tai dideli akiniai su apvaliu ovaliu lęšiu, plonu rėmeliu ir reguliuojamomis nosies pagalvėlėmis.

Kodėl jie tokie dideli? Jei prisiminsite, kad aviatoriaus akiniai buvo sukurti kaip akiniai pilotams, siekiant apsaugoti akis nuo visur esančios stiprios šviesos, greitai suprasite, kad tai ir buvo esmė – efektyviai apsaugoti visas akis, kad šviesa neprasiskverbtų pro esančius kraštus. arti akių. O šiandien aviatorių akiniai – dėl savo didelio dydžio – puikiai tinka oversize tendencijai.

Kam tinka aviatoriaus akiniai?

Šie akiniai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Vienas iš jų privalumų yra tai, kad jie tinka įvairaus amžiaus ir praktiškai bet kokio grožio žmonėms. Taigi galima teigti, kad jie gana universalūs, taigi ir nesenstantys (išimtis – apvalūs veidai. Su aviatoriaus akiniais gali atrodyti dar labiau apvalūs ir storesni). Be to, jie dera prie beveik bet kokio stiliaus – tiek elegantiško, tiek kasdieninio. Nusprendę įsigyti pilotus, galite būti tikri, kad jie pasitvirtins kiekvieną dieną ir nereikės visiškai keisti garderobo.

Aviatoriaus akiniai – šiais laikais labai įvairūs

Pirmieji pilotai turėjo ploną auksinį rėmą ir didelius žalius lęšius. Taigi jie daugiausia buvo skirti vyrams. Šiuo metu aviatorių akiniai yra labai įvairūs ir kiekvienas gali rasti savo svajonių porą, atitinkančią savo grožį ir skonį. Jie skiriasi forma, spalva ir rėmelių storiu bei akinių išvaizda.

Kodano.lt rasite subtilius, moteriškus pastelinių spalvų ir elegantiškos auksinės spalvos aviatorių akinius, taip pat klasikinius, juodus ir masyvesnius vyriškus aviatoriaus akinius. Šioje kategorijoje esame paruošę kažką ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams – dinamiškų formų ir ryškių spalvų aviatorius, tikrai sportiškus. Įtraukėme universalius modelius, kurie dera su visa apranga ir aviatoriaus akinius, kurie iš karto patrauks aplinkinių dėmesį – neįprasta spalva ar papildomomis dekoracijomis, išskiriančiais konkretų modelį iš kitų panašaus stiliaus. Kurį rinksitės jūs?

Aviatoriaus akiniai - akiniai nuo saulės ir receptiniai, firminiai ir patraukliomis kainomis

Svetainėje Kodano.lt paruošėme jums didelį akinių nuo saulės ir receptinių aviatorių akinių pasirinkimą. Be to, ne tik firminiai gamintojai – nors tai patys populiariausi, bet ir mažiau žinomi, tačiau siūlantys palankesnes kainas. Taigi kaip apie Ray-Ban, Polaroid, Emporio Armani ar Belutti aviator akinius nuo saulės? Net ir pačius prestižiškiausius galite įsigyti Kodano.lt patraukliomis kainomis. Tuo labiau, kad reguliariai stengiamės įtraukti akinius su papildomomis nuolaidomis ir akcijomis.

Žiūrėkite atskirus Aviator akinius:

Peržiūrėkite kitų tipų akinius pagal jų formą:

  • Katės akių akiniai
  • Kvadratiniai akiniai
  • Apvalūs akiniai
  • Ovalūs akiniai
  • Stačiakampiai akiniai
  • Wayfarer akiniai