Apvalūs akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24815

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24815

Page
per puslapį

Apvalūs akiniai - Receptiniai ir saulės akiniai

Apvalūs akiniai, dažnai vadinami "lennonais", yra viena populiariausių rėmelių formų pastaraisiais sezonais ir yra daug požymių, kad šių akinių sieksime dar ilgai. Jie labai praktiški ir universalūs – tinka daugeliui veidų ir suteikia jiems bei visam stiliui šiek tiek vintažinio charakterio. Be to, apvalių akinių pasirinkimas toks didelis, kad beveik kiekvienas gali rasti sau patinkančią porą. Todėl, nors dar visai neseniai apvalūs akiniai daugiausia buvo siejami su Hariu Poteriu, Woody Allenu ar Johnu Lennonu, šiandien jie pasirodo ne tik ant įžymybių podiumų, bet ir mūsų artimoje aplinkoje.

Apvalūs akiniai – stiliaus švelnumas

Kaip rodo pavadinimas, apvalūs akiniai pasižymi apvaliu rėmeliu. Jis yra labai švelnus ir lengvas, todėl puikiai dera su visais aštriais bruožais turinčiais veidais: kvadratiniais ir trikampiais. Taip pat gerai atrodo ant ovalo formos veido, bet taip yra todėl, kad toks veidas dera su beveik bet kokio tipo akiniais. Apvalūs akiniai sušvelnina bruožus ir įvaizdžiui suteikia vintažinio, intelektualaus elemento. Tačiau galutinis efektas priklauso ne tik nuo akinių formos, bet ir nuo rėmo storio, įskaitant nosies pagalvėlių ir tiltelio nebuvimą ar buvimą, taip pat spalvos ir rašto.

Didelis apvalių akinių pasirinkimas

Pirmasis apvalių stiklų skirtumas yra pagrįstas naudojama medžiaga. Labiausiai paplitę yra plastikiniai ir metaliniai. Metaliniai rėmai yra plonesni ir subtilesni nei plastikiniai. Su nosimi jie šiek tiek pakelti ir stipriau pabrėžia antakių liniją. Tačiau toks stilius patinka ne kiekvienam, ir jiems buvo sukurti kiek masyvesni plastikiniai akiniai, neturintys atskirtų elementų (pvz., nosies pagalvėlių). Dėl savo konstrukcijos jie yra išraiškingesni, labiau pastebimi ir geriau pabrėžia išvaizdą. Atskira kategorija yra "patentiniai" akiniai – be rėmelių. Pati minimalistiškiausia ir subtiliausia. Jas dažniausiai naudoja žmonės, norintys, kad akiniai kuo mažiau paveiktų jų įvaizdį ir kurie bus labai elegantiški bei profesionalūs. Verta prisiminti, kad apvaliuose akinių rėmeliuose be metalo ir plastiko dažnai naudojamas titanas. Ši medžiaga vadinama aukščiausios klasės, derinant aukščiausios kokybės lengvumą ir ilgaamžiškumą.

Be to, apvalūs akiniai gali būti įvairiausių spalvų – tai ne tik klasikinė juoda ar tamsiai mėlyna. Vartotojų laukia net rožiniai, oranžiniai ar raudoni akiniai. Kai kurie apkaustai turi papildomų dekoracijų – visokių dėmių ar lopų. Jie ne visada tobulai vienspalviai; kartais akinių rėmas pasižymi gradiento efektu arba yra tam tikru mastu skaidrus. Tokia įvairovė leidžia nesunkiai rasti klasikinius ir neįprastus apvalius akinius, daugiau ar mažiau oficialius ir, svarbiausia, su jūsų grožiu, ypač plaukų, akių ir veido spalva atitinkančiu dizainu.

Akiniai nuo saulės ir apvalūs receptiniai akiniai

Žinoma, tokios formos yra ir akiniai nuo saulės, ir receptiniai akiniai. Negali būti kitaip! Juk tai vienas madingiausių modelių jau kelis sezonus. Tai reiškia, kad tokio tipo rėmeliais galite ne tik ištaisyti regėjimo ydą, bet ir apsaugoti akis nuo žalingo saulės poveikio, kuris pavojingiausias saulėtomis dienomis. Kiekviename variante tai labai grakštūs akiniai, su kuriais be didelių pastangų galite pakeisti savo stilių ar pabrėžti jame jau esantį vintažinį elementą. Verta atkreipti dėmesį, kad akiniuose nuo saulės reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jų išvaizdą, bet ir į lęšyje esantį UV filtrą, nes būtent jis suteikia norimą apsaugą.

Moteriški ir vyriški apvalūs akiniai

Sezono metu disproporcija tarp apvalių akinių populiarumo tarp vyrų ir moterų mažėja. Moterys vis dar labai noriai renkasi tokio tipo aplinką, tačiau vis daugiau jos siekia ir vyrų. Ir nors apvalių akinių įvardijimas ir skirstymas į kategorijas aiškiai nurodo, kam gaminys skirtas, neretai moterys renkasi vyriškus rėmelius ir juose ne tik puikiai atrodo, bet ir jaučiasi gerai. Žinoma, daugelis gaminių taip pat yra pažymėti kaip unisex, t.y. tinka visiems.

Moteriški ir vyriški apvalūs akiniai daugiausia skiriasi spalvomis. Tamsūs, prislopinti atspalviai skirti vyrams, tarp kurių pirmauja klasikinė juoda. Moterys gali rinktis iš platesnės spalvų gamos. Patentai ir apvalūs akiniai su dvigubu tilteliu yra labai populiarūs tarp vyrų. Pastarieji yra masyviausi ir nedominuoja vyriškame veide, o ant moteriško veido gali pasirodyti per dideli.

Jūsų mėgstamų prekių ženklų apvalūs akiniai

Parduotuvėje Kodano Jums siūlome daugybės skirtingų prekių ženklų apvalius akinius. Tai ir labiausiai atpažįstami bei gerbiamų gamintojų (tokie kaip Ray-Ban, Tommy Hilfiger ar Vogue), tiek mažiau žinomi prekių ženklai, siūlantys patrauklias kainas (pvz., Loretto, Marie Bocquel, Moretti ar Polaroid). Taigi esame tikri, kad rasite savo svajonių apvalius akinius, kuriuose jausitės gerai ir atrodysite taip, kaip norite.

Žiūrėkite atskirus apvalius akinius:

Peržiūrėkite kitų tipų akinius pagal jų formą:

  • Aviatoriaus akiniai
  • Katės akių akiniai
  • Kvadratiniai akiniai
  • Ovalūs akiniai
  • Stačiakampiai akiniai
  • Wayfarer akiniai