Hyal-Drop® multi 10 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

5,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Hyal-Drop multi akių lašai sudrėkins ir maloniai atnaujins Jūsų akių paviršių, taip ilgam palengvindami "sausų akių" simptomus. Taigi, jei jus kankina deginimas, paraudimas ar smėlio pojūtis akyje, pasidomėkite šiuo šiuolaikišku sprendimu ir pasirūpinkite savo kasdieniu komfortu.

 
Apsauga nuo infekcijų ir mikrotraumų - reguliarus akių lašų naudojimas sumažina akių infekcijų ir mikro traumų riziką. Šis aspektas ypač svarbus žmonėms, naudojantiems kontaktinius lęšius.
Momentinis akių drėkinimas - dėl daugybės ir kruopščiai atrinktų drėkinamųjų medžiagų lašai atkuria naudingą akių drėgmę vos per kelias sekundes po užtepimo, taip pašalindami sausumo ir paraudimo problemą.
Neišimant lęšių - galite lašinti lašus net tada, kai jau turite lęšius. Ir tai taikoma tiek minkštiems, tiek kietiems kontaktiniams lęšiams.
Patobulintas aplikatorius - patiems užlašinti akių lašų gali būti nepatogu. Hyal-Drop Multi kūrėjai tai žino, todėl savo gaminį praturtino lengviau naudojamu aplikatoriumi, kuris dar geriau paskirsto konjunktyvo maišelio talpą atitinkantį preparato kiekį.
Jokių konservantų - Hyal-Drop Multi
Jokių konservantų - aprašytų akių lašų sudėtis be jokių konservantų, todėl tinka alergiškiems ir jautrių akių žmonėms.
Galimybė naudoti ilgiau - standartinius akių lašus galima vartoti ne ilgiau kaip keturias savaites po atidarymo. Hyal-Drop Multi yra dar patogesni, nes juos galima naudoti iki dvylikos savaičių be menkiausios infekcijos ir sudirginimo rizikos.
 

Hyal-Drop Multi akių lašų charakteristika:

 

Novatoriškas patentuoto mechanizmo sprendimas su pompa leidžia Hyal-Drop multi lašai leidžia išspręsti akių drėkinimo problemą. Daugeliui žmonių sunku patiems įlašinti lašus į akis. Hyal-Drop kelių lašų talpykla sukurta taip, kad preparato naudojimas būtų kuo paprastesnis ir veiksmingesnis. Dėl to galėsite greitai ir lengvai įlašinti lašus į akį. Preparatas puikiai tinka žmonėms, kurių akys yra išsausėjusios ir sudirgusios. Lašai gali būti naudojami ir esant dideliam ašarojimui. Natūralios medžiagos nedirgins net labai jautrių akių.

Pavargusios akys gali veiksmingai sumažinti mūsų komfortą ir pabloginti savijautą. Akių deginimas ir skausmas – varginantys simptomai, neleidžiantys susitelkti į kasdienes pareigas, blaško mūsų dėmesį ir verčia jaustis pavargę. Mūsų sąjungininkas, kuris veiksmingai pašalins šiuos simptomus, yra Hyal-Drop Multi akių lašai. Galite saugiai juos naudoti tiek kartų, kiek reikia.

Rūpinimasis savo regėjimu turėtų būti kasdienė veikla. Tai ypač pasakytina apie žmones, kurių akys yra sausos, jautrios ir kurie dažnai leidžia laiką patalpose su oro kondicionieriais. Akių sausumas taip pat gali būti dėl tam tikrų vaistų vartojimo arba cigarečių dūmų poveikio. Užteršta aplinka taip pat gali veiksmingai sumažinti mūsų regėjimo komfortą ir padaryti mūsų akis raudoną ir sudirgusią. Hyal-Drop Multi lašai padės pajusti palengvėjimą, drėkins akis ir atrodys pailsėjusi.

Neabejotinas preparato privalumas – jį gali naudoti ir kontaktinius lęšius nešiojantys žmonės. Tiesiog užlašinti juos nešiodami lęšius (tai taikoma ir minkštiems, ir kietiems lęšiams). Sudedamosios dalys, naudojamos gaminant Hyal-Drop Multi lašus, užtikrins, kad jausitės patogiai ilgiau, net ir nešiojant lęšius daug valandų.

 

Hyal-Drop Multi akių lašų parametrai:

 
 • lašuose nėra konservantų,
 • po atidarymo galima naudoti 12 savaičių,
 • sudėtyje yra hialurono rūgšties, natūralaus biopolimero, esančio žmogaus akies ir ašarų struktūroje,
 • gali būti naudojamas ilgai,
 • tinka visų tipų kontaktiniams lęšiams,
 • jie yra labai paprasti ir saugūs naudoti.
 

Hyal-Drop® multi lašų sudėtis:

 
 • hialurono rūgštis 0,24 proc.
 • sterilus vanduo,
 • natrio chloridas,
 • kalio chloridas,
 • natrio vandenilio fosfato dodekahidratas,
 • divandenilio fosfato dihidratas.
Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasHyal-Drop
Prieinamumas24h
Price per 100ml59,90 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Hyal-Drop® multi 10 ml
Jūsų nuomonė