Avizor Moisture Drops 15 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

7,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Avizor Moisture Drops akių lašai su 0,1% natrio hialuronatu ramina pavargusias akis, pašalina sausumą ir nuovargį bei drėkina.

Patobulinta formulė - Avizor Moisture Drops akių lašai pasižymi kruopščiai išvystyta sudėtimi ir patobulinta formule, kurios dėka jie yra visiškai saugūs akims ir labai veiksmingi kasdienėje regėjimo priežiūroje.
Itin drėkinančios savybės - lašų sudėtis praturtinta 0,1% koncentracijos natrio hialuronatu. Dėl to preparatas akimirksniu pašalina akių sausumą ir, sukurdamas savotišką apsauginę dangą, apsaugo akis nuo išsausėjimo artimiausias kelias valandas.
Regėjimo kokybės gerinimas - sumažinus regėjimo nuovargį ir pašalinus akių sausumą, pagerėja vaizdo kokybė. Jis aštrus ir skaidrus – kaip dienos pradžioje.
Regėjimo nuovargio mažinimas - akių drėkinimas taip pat sumažina regėjimo nuovargį. Ši parinktis labai naudinga žmonėms, kurie kasdien daug valandų praleidžia prie kompiuterio ekrano.
Papildomas valymas - Avizor Moisture Drops
Papildomas valymas - akių lašai pašalina smulkius nešvarumus nuo akių paviršiaus, kurie gali sukelti svetimkūnio pojūtį akyje. Tokiu būdu jie prisideda prie kasdienio veikimo komforto didinimo.
Ekonomiška talpa - 15 ml akių lašų yra kaip tik tinkamas kiekis kasdieniniam vartojimui ir sunaudoti per keturias savaites, būtent tokį laiką rekomenduoja gamintojai.
 

Avizor Moisture Drops privalumai:

 
  • Veiksmingoje Avizor Moisture Drops akių lašų formulėje yra ingredientų, kurie yra visiškai saugūs regėjimui, veiksmingi kasdienėje akių priežiūros priemonėje ir puikiai drėkina.
  • Geriausią drėkinimą užtikrina lašai, kurių sudėtyje yra natrio hialuronato – natūralaus akies ingrediento, kuris garantuoja tobulą ir greitą drėkinimą, kuris išliks ilgai. Šio ingrediento koncentracija 0,1% sukuria apsauginę dangą nuo išsausėjimo keletą valandų.
  • Regėjimo kokybės pagerėjimas po Avizor Moisture Drops naudojimo pastebimas iš karto. Tokių žalingų padarinių, kaip pavargusios akys, sausumas ir dirginimas, pašalinimas pagerina vaizdo kokybę.
  • Hidratacija ir regeneracija yra pagrindinės lašelių užduotys. Akių nuovargis dažnai atsiranda baigus darbą prie kompiuterio arba patalpoje su oro kondicionieriumi – naudojant "Avizor Moisture Drops" drėkinamuosius lašus akis iškart ir ilgai palengvėja.
  • Lašai pasižymi valymo savybėmis ir pašalina smulkius nešvarumus nuo akies paviršiaus. Tai padidina kasdienio veikimo komfortą ir regėjimo aštrumą.
  • Ekonomiška lašinimo talpa – 15 ml buteliukas leidžia tiksliai naudoti kasdien keturioms savaitėms, o tai yra gamintojo rekomenduojamas lašų vartojimo laikas atidarius.
 

Akių lašų Avizor Moisture Drops sudėtis:

 
  • Izotoninis, buferinis ir vandeninis tirpalas, kuriame yra 0,1 % natrio hialuronato
  • Poloksameras
  • EDTA 0,1 %
  • Poliheksanidas 0,0001%.
Daugiau informacijos
GamintojasAVIZOR
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml53,27 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Avizor Moisture Drops 15 ml
Jūsų nuomonė